Özlem Mesajları

Özlem Mesajları Büyük çoğunluğu itibariyle sevgiliye duyulan özlemi ifade eden özlem mesajları duygu yüklü olması bakımından diğerlerinden ayrılmaktadır. Aşk ve sevgi odaklı olan Özlem Mesajları içinde kavuşma hayali ve ayrılık acıları sık bir şekilde dile getiriliyor. Bununla birlikte askere giden oğula olan özlem ya da gurbet ile ilgili duygularında önemli bir kısmı mesajlar aracılığı ile dile getiriliyor. Ancak yine de aşıkların hisleri çok daha fazla bir şekilde anlatılmaktadır. Sosyal medya üzerinden çeşitli platformlarda paylaşılan Özlem Mesajları bulunmaktadır. Aşağıda da özgün içerikli özlem mesajları yer almaktadır.

Özlem Mesajları

Özlem Mesajları

Seni özledikçe sessizleşmeye devam ediyorum. Ne yediğimden tat alıyorum ne de gözüme uyku giriyor.

Senin olmadığın zamanlarda yatağımda düşler kurarım. “Acaba beni düşünüyor mudur?” diye de sorarım ışık saçan ay parçasına.

Her ayrılığın bir mesafesi olsa da bir özlem mesajları ile yatıştır bu kararan gönlümü.

Aklımızdaki insanlar her zaman yanımızda olsa asla mutsuz olmazdık.

Ne senden ayrılabiliyorum ne de zaman geçince unutabiliyorum. Sensizliğe alışılmasını çok kolay zannetmiştim. Ancak özlem mesajları bile yetmiyor bana.

Dil ile anlatamam sana duyduğum özlemlerimi. Onun için gözlerini kapattığında kalbinin sesini dinle.

Beni bulmak istersen bıraktığın yerde hala seni bekliyorum. Seninle olmanın verdiği mutluluğu hala çok özlüyorum.

Gözlerinden saçılan ışıkları hayal ettikçe seni unutmam çok daha zor hale geliyor.

Yaptığım her şeyden dolayı zarar vermeye devam ettiğim için bekliyorum, susuyorum. Mucizeler yaratan kahramanımı özlemle bekliyorum.

Benim en çok sevdiğim renkler senin gözlerinde saklı kaldı. Bir kez daha görebilmek için renklerimi her şeyden vazgeçmeye hazırım.

Senden ayrılmak istemediğim için terk ettim kendimden olan her şeyi.

Beklenen kişi gelecekse beklemek güzeldir. Özlenen kişi de özleyecekse seni özlemek de güzeldir.

Uzak olduğun için sevgin kahretti gönlümü. Yakına gel sevdalını gör, tek taraflı değildir ki bu ebedi sevgi.

Sana duyduğum özlemle gönül dağındaki gülü yetiştiriyorum. Beni unuttuysan eğer hüzün dağındaki dikendir bu.

Bu kadar özlem duymama rağmen kavuşmamak hiç olur mu? Tanrımdan tek dileğimdir ki seninle kaderime bir yazı yazmış olsun.

Bir an olsun aklımdan çıkmayan siyah gözlerine vuruldum ben. Ne kadar uzakta olsan da siyah gözlerinin karartısı kaplıyor önümü.

Olduğun yerde kulaklarında çınlama hissedersen korkma. Benim gönlüm yine senden bahsediyordur bana.

Tatlı gülüşlerin geldi hatırıma. Hangi alemde olduğunu bilmesem de yanıma geleceğin günü beklerim. Gülüşlerinle güldür sevdalı yüreğimi.

Her gün kaybedeceğim diyerek üzerine titredim ve sonunda kaybettim seni. Şimdi de kazanacağımdan eminim. Kan ağlayan kalbimle istiyorum seni.

Hasretinden siyah küller çıktı bedenimden. Sensiz olmanın acısıyla yandı bedenim. Bensiz gecelerini çoğaltmadan dön.

Sensiz olmanın acısını uzun süre yaşayamam. Ya geri dönersin gülüşlerinle ya da sensizlikten öldü derler benim için.

Senin yokluğunu bekleyecek kadar sabrım kalmadı. Sensizliğe dayanacak kadar da gücüm yok artık.

Yüksek dağlarda yılın her günü erimeden duran karlar misali sevgin var içimde. Unutursun diyenlerin yalancı olduğunu gittiğinden günden beri yaşıyorum.

Kaçarak uzaklaştığın gün sırtıma saplandı bu bıçak. Her yere akıttı kanımı ve yakında bedenimde düşecek kanların üzerine.

Bir değil, bin tane güneş doğsa da sensizliğin yarattığı karanlığı geçiremez benim gözlerimde. Her yerde sen varsın ve her yerde seni arıyorum. Sensizlikle yaşamayı öğrenmemi beklemeden dönersin diye de umut ediyorum.

Senin açtığın ufkumla hayal ediyorum seni. Ne zaman geri geleceğini söyleme ama “geri geleceğim” deyiver işte. Ölene kadar umutla beklerim o güzel saçlarını.

Hayırlı Olsun Mesajları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.