Oğluma Doğum Günü Mesajı

Oğlum İçin Doğum Günü Mesajları Evlatlarımız bizim için her zaman en önemli insanlardır. Özellikle doğum günlerinde, farklı bir duygusal atmosfere sahip oluyoruz. Onu ilk kucağımıza aldığımız gün aklımıza geldiğinde her birimizin gözleri doluyor. Onlar bizim gözümüzde hiç büyümüyor olsalar da her yıl daha çok büyüyorlar ve dizimizin dibinden gitmesini istemiyor olsak da yuvadan uçuyorlar. Oğlum için doğum günü mesajları kategorisinden güzel bir mesaj seçerek onun mutlu olmasına vesile olabilirsiniz. Oğlum için doğum günü mesajları sizin duygularınızın da en güzel tercümanı olacaktır. Aynı zamanda Oğlum için doğum günü mesajları ona ne kadar değer verdiğinize de hissettireceksiniz.

Doğduğun gün, hemşireler kucağıma vermişlerdi seni. Öyle miniktin ki, seni hep koruyacağıma söz verdim. Şimdi ise kocaman delikanlı oldun ama baban seni korumayı hiç bırakmayacak yakışıklı oğlum. İyi ki doğdun.

Sen, bana Allah’ın verdiği en güzel hediyesin. Doğum günün kutlu olsun benim güzel oğlum.

Seni kimsenin sevmediğini düşündüğünde, beni düşün. Seni sevmeyi ne yaparsan yap bırakmayacak bir annen var. Annen seni çok seviyor oğlum, iyi ki seni doğurmuşum. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün benden uzaktasın oğlum. Pastanı üflerken, sana çocukluğunda ellerimle yaptığım pastaları hatırla ve en güzel dileğini dile. Bütün güzellikler seninle olsun oğlum iyi ki doğdun.

Bugün ömrümüzün en mutlu günün yıl dönümü. Bundan yıllar önce ömrümüze güneş gibi doğmuştun. İyi ki de doğdun benim güzel oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Sen küçükken düştüğünde, benim yüreğim acırdı. Ama sen hep ayağa kalkıp acımadı ki demeyi bildin. Acıların hep uzak olduğu bir ömür geçirmen dileğiyle doğum günün kutlu olsun aslan parçam.

Sen ne zaman büyüdün de bizden uzaklara gittin oğlum. Daha dün evin içinde koşuşturup dururdun. Yıllar bizi birbirimizden uzaklaştırmış olsa da ömrüne nice yıllar sığdırabilmen dileğiyle doğum gününü kutluyoruz aslanım.

Koca bebeğim, oğlum seni çok seviyorum. Ne zaman dara düşsen, arkanda olduğumu hatırla. Nice mutlu yaşlara

Korktuğunda baba diye sarılışın hep aklımda. Senin her daim arkanda olacağım. Hayatın boyunca güçlü olman dileği ile doğum günün kutlu olsun.

Beni her zaman gururlandırdın. Bir kere bile yüzümü aşağıya eğmediğin için teşekkür ederim paşam. İyi ki doğdun, iyi ki senin gibi bir çocuğa sahibim. Doğum günün kutlu olsun.

Allah’a her gün şükredişim. Gülüşlerine hayatın bütün güzelliklerini sığdırabilen yakışıklı oğlum Hayat seni ne kadar zorlarsa zorlasın arkanda bir dağ gibi duracağımı asla unutma. İyi ki doğdun.

Oğlum İçin Doğum Günü Mesajı

Sen hiç ağlamaz sandıkları adamı ağlatabilen tek varlıksın. Senin o yüzünü ilk gördüğümde, ne kadar minik olduğunu düşünmüştüm. Minicikliğini görüp seni nasıl koruyacağım diye ağlamıştım. Yine de sen bunu annene söyleme. İyi ki doğdun aslan oğlum, hep gülen bir yüzün olsun.

Hatırlıyor musun? Bir gün okuldan kimse beni sevmiyor diye ağlayarak gelmiştin. Seni küçüksün diye oyuna almamışlar. Sen de kimsenin seni sevmediğini düşünmüşsün. O günde olduğu gibi kimsenin yanında olmadığını, seni sevmediğini düşündüğünde karşında gülümseyen bir çift göz bulacaksın. Ben bu hayattan göçmediğim sürece asla sevilmeyen biri olmayacaksın. Seni çok seviyorum oğlum, iyi ki doğurmuşum. Doğum günün kutlu olsun.

Bir zamanlar küçük bir çocuk varmış. Yaramaz mı yaramaz, ağaçlardan inmeyen bir çocukmuş. Sürekli kaybolur annesini deli edermiş. O çocuk şimdi kocaman adam olmuş. Bugün de onun doğum günüymüş. Doğum günün kutlu olsun benim güzel oğlum.

Bana seni ne kadar sevdiğimi sorardın küçükken, kumsaldaki kum taneleri kadar derdim. Anlamazdın, küçücük aklınla. Şimdi anladığını biliyorum oğlum. Doğum günün kutlu olsun. Seni kum taneleri kadar seven annen

Doğduğun günü asla unutmuyorum. Unutmak ne mümkün O kadar canım yanmıştı ki yeter artık demiştim, ama seni kucağıma verdiklerinde bütün o çektiğim acılara değdiğini anlamıştım. Değmeyecek şeyler için asla acı çekme, oğlum. Annen hep yanında, kalbinde biliyorsun. Doğum günün kutlu olsun.

Yüzündeki gülümsemen hiç solmasın. Güzellik dolu yüreğinde hiç acı olmasın. Nice güzel senelerin olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Allah sana da senin gibi hayırlı bir evlat nasip etsin. Hep güzel insanlarla karşılşırsın. Doğum günün kutlu olsun benim biricik yavrum.

Kızlar, nasıl babaları için çok özelse oğulları da anneleri için o kadar özeldir. Sen benim en büyük aşkımsın benim bitanecik oğlum. İyi ki doğdun.

Her geçen yıl biraz daha büyüsen de benim için, hep o anne diye ağlayan çocuk olacaksın. Bu güzel günde gözyaşlarının kalbinden uzak olmasını diliyorum. Doğum günün kutlu olsun aslan parçası.

Hayata gözlerini açtığın, annen ve babanın yüzünü güldürdüğün bu gün de senin yüzünde birazcık tebessüm yaratabilmek için yazıyoruz bu mesajı. Sen bizim en değerli varlığımızın. Seni hep çok seveceğimizi hiç unutma. Doğum günün sana en güzel mutlulukları getirsin oğlum, iyi ki doğdun.

Oğluma Doğum Günü Mesajları

Küçücük bedeninle aydınlattın dünyamı. Hep benimleymiş gibi hissettirdin varlığını. Şimdi büyüdün oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımda hiç kimseyi sevmediğim kadar sevdiğim tek varlık. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Oğlum, canım, gözbebeğim. İyi ki doğdun baştacım.

Bir oğlu olmak farklı bir duygu. Sen bana bu değişik duyguyu yaşattın oğlum. Nice güzel yaş ve günlerin olsun.

Öyle güzel bir bebektin ki sen öpneye kıyamazdım. Şimdi büyüdğn ve koskoca bir delikanlı oldun. Doğum günün kutlu olsun prensim.

Oğlum, doğum günün kutlu olsun ve hep böyle gül emi.

Nice mutlu yıllara iyi ki doğdun oğlum.

Sevgisi kalbimde sürekli büyüyen, beni dünyanın en mutlu kadını yapan oğluma. İyi ki doğdun canım oğlum.

Sarı kuşum, bir tanem, canım oğlum. Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel yaşlara.

Bu doğum gününde yanında olmayı çok isterdim canım oğlum. Ama olsun mutlaka bu günü telafi edeceğiz. Nice güzel yaşlara.

Sevgisiyle kalbimi ısıtan en güzel varlığım, oğlum. Doğum günün kutlu olsun. Canım.

Sen yokken hayatım eksikmiş oğlum. Boşluğu senin varlığınla doldurdum. İyi ki doğdun. İyi ki benim oğlum oldun.

Bebeğim, çocuğum, delikanlım. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seviyorum.

Hayatımın anlamı senmişsin canım oğlum. Şimdi uzaktasın ve ben bunu daha iyi anlıyorum. İyi ki doğdun oğlum. Seni çok özlüyorum.

Bebeklik kokunu hala hissediyorum biliyormusun oğlum. Doğum günün kutlu olsun benim mis kokulum.

Herkes söylerdi de inanmazdım oğul sevgisi çok yüce diye. Öyleymiş oğlum. İyi ki doğdun yaşama sevincim.

Can parçam, canımın yarısı. Doğum günün kutlu olsun oğlum.

Keşke yine o bebeklik yıllarına dönebilsek oğlum. Küçüktün ve beni hiç üzmezdin. Yine benim için çok özelsin delikanlım. İyi ki doğdun.

Babadan Oğluna Doğum Günü Mesajları

Sevgisi kalbimi yakan, annelik duygusunu bana tattıran, en hüzünlü anlarımda yanımda olan. Can parem doğum günün kutlu olsun.

Bana mutluluk nedir diye sorsalar oğlumun varlığı derim. Nice doğum günlerin olsun canım. Mutluluk, huzur ve sağlık dolu.

Varlığıyla beni sevindiren, başarılarıyla beni gururlandıran ve en değerli varlığım dediğim oğlum. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşantımın içinde diğer değerlerden hep farklı oldun. Oğlum, nice mutlu yıllara seni çok seviyorum.

Doğduğun gün öyle güzeldi ki oğlum. Tıpkı bugün gibi. İyi ki doğdun ve benim oğlum oldun. Gözbebeğim, tek sevdiğim.

Oğlum, doğum günün kutlu, huzurlu ve mutlu olsun. İyi ki doğdun.

 Anneler Babalar Kızınız için güzel doğumgünü mesajlarına ulaşmak için linki tıklamanız yeterli olacaktır

 Kızım İçin Doğum Günü Mesajları 

Sen bizim için en özel varlıksın canım oğlum. Ama benim için paha biçilemez bir değersin. Doğum günün kutlu olsun, daha nice upuzun ve sağlıklı bir ömrün olsun.

Sevinç, neşe ve mutluluk kaynağımsın. Ağladığımda güldüren varlığıyla hayat verensin. Doğum gününü kutluyorum oğlum. Nice güzel yaşların olsun.

About The Author

Reply