Nefret Sözleri

Nefret Sözleri Gerek aşıklar arasında yaşanan can sıkıcı olaylardan dolayı gerekse farklı kişiler arasında olan ihanetlerden dolayı söylenen nefret sözleri, öfke başta olmak üzere çeşitli duygular ile bezenmiş bir şekle sahiptir. Bundan ötürü olumsuz ya da kötü olarak ifade edilebilecek her duygunun biraz olduğu anlamlı sözler ortaya çıkabilmektedir. Aşıkların yaşadıkları ihanetler için çok sık bir şekilde dile getirilen nefret sözleri içinde atarlı olarak ifade edilebilecek durumlarda bulunmaktadır. Bundan dolayı sosyal medya üzerinden sıklıkla kullanılabilir düzeyde olan sözlerde belirli çağrışımlar ve göndermelerde yapılmaktadır. Aşağıda özgün olmakla birlikte farklı anlamlar içinde kullanılabilecek nefret sözleri bulunmaktadır.
Ben senin gülüşüne hayran bir şekilde bakarken yüreğindeki bütün zehri akıttın her yerime.
Kalbinde yer olmadığını sahip olduğun kötülükleri yaparak belli ettin.

Güller bülbüllere bakarak yanarken ben de senin haline baktıkça içim sızlıyor. Bu kadar kötülük yüklü bir yüreğin olduğunu gülen gözlerine bakarak anlamalıydım.

Güzellerin hepsi mi kötü kalp sahibidir. Yoksa benim sevdiğim güzel mi kötülük için doğmuş bir cadıya dönüşmüştür.

İnsan gülmek ister de yürekten gelmez, ağlamak isteyip de akıtamaz göz yaşlarını en derinden. Nefret o yüzden en gerçek duygudur insan için. Sevginin sahtesi olabilir de nefret için sahtelik zordur.

Gün gelecek ve sen yaptığın her şeyden dolayı nefret sözleri söyleyen bir aşık bulacaksın karşında.

Senin karşına geçip nefret sözleri söylemek kolay olsa da güzel gözlerine bakmak istemiyorum artık.

Gün gelir sen de bir başka sevdiğin için göz yaşlarında boğulursun. İşte, o zaman anlarsın benim gibi birine verdiğin acının ne demek olduğunu.

Şereften yoksun olmanın tarifi olmasa da nefret sözleri ile anıyorum seni her gece.

Sevdiğinden karşılık bulamayınca insan ölmek ister. Ecel bile vakti olmadığı için gelmeyince nefreti daha da artar insanın. Ancak sevgiliye nefret saçamayacağı için kusar tüm pisliğini içine.

Ben sensizliğin ne demek olduğunu akşam saatlerinde çektiğim hasretlerde öğrendim. Kahrolma diye de göz yaşlarımı sana bir kez olsun göstermedim.

Seninle olmak kadar acı veriyor sensiz yaşamak da. Nefretinden öfke kusmak da senin kadar yokluğunda yanmakmış aslında.

Ölmek için kefen giymeye ya da mezara girmeye gerek yokmuş. Sensizlik çekmek yeterliymiş benim yüreğime.

Gözlerinle yarattığın ışıltı sayesinde güzel görünürdün ancak artık bitti. Benim için bir kahpe olarak geçmişimde unutuldun.

Verdiğim değerlerin hepsi için artık çok geç kaldın. Senin için her şeyimi feda ettim fakat aynaya bakmadığın için kahpeyi bulamadın.

Dostlarımla aramı bozan ve düşmanlarıma rezil eden kişilerle mesafe koymayı çok geç öğrendim. her gün nefret kustuğunu da sonradan fark ettim.

Güzel görüp güzel sevdiğim insanlardan nefret görüp ihanet yedim. İhanetlerle yaşadığım hayatı öfkeyle sonlandırdım.

Duydum ki benden hemen sonra başkasını bulmuşsun. Onun hayatına da nefretini zehir gibi akıtacağın için üzülüyorum, haberin olsun.

Tüm nefretimle geçmişimi yırtıp attım. Kara mazimin hesabını sormak için seninle mahşerde görüşeceğiz.

Sana olan sevgimin saygısını diri tutmak için sabrediyorum her şeye. İhanetlerine rağmen acı çektirmememin sebebi budur.

Ellerini tutup gözlerine karşı romantik sözler sarf ettiğim için özür dilerim. Senin gibiler nefret sözleri duymak ister, yeni öğrendim.

Sahip olduklarını ihanetlerle aldatıyorsan güçlü olmasını bileceksin. Üç kuruşluk hayatta nefret ile kalkan zarar ile dönermiş köyüne.

Gözlerine bakarak sevdiğin cümleleri kurduğumda başkaları varmış hayatında. Sırtımdan hançerlediğin o günden beri nefret sözleri sayıklıyorum arkandan.

Unutmak istediğin günler olmuş senin. Sevmediğin insanların hayatlarına girmek için nefret biriktirmiş, durmuşsun. Ne gerek vardı böyle bir işe, hançeri direk göğsüme saplasaydın keşke.

Beyaz gülün de gölgesi siyahtır. Sana verdiğim avanslar siyahı da aştı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.