Manalı Sözler

Manalı Sözler Herkese merhabalar, bugün sizlerle hepsi birbirinden güzel olan manalı sözler paylaşacağız. Manalı sözler, birisine bir mesaj göndermek istediğiniz zaman içerisinde bulunduğunuz ruh halini en iyi şekilde anlatır. Bu yüzden genellikle insanlar birisine bir mesaj göndermek istediği zaman bu sözleri tercih etmektedir. Bazen bu sözleri dönemin tanınan isimleri söylerken bazen anonim sözler olarak karşımıza çıkarlar. Aslında herkese uyan manalı sözler birbirinden farklıdır. Çünkü bu sözler bulunduğunuz ruh haline ve sözü söylemek istediğiniz kişiye göre değişir. Manalı sözlerle sevgilinize, eşinize veya bir arkadaşınıza gönderme yapabilirsiniz.

 Manalı Sözler
Birisinin arkasından konuşmaya çoğu kişi ahlaksızlık der. Fakat arkadan konuşmak sadece ahlaksızlık değil aynı zamanda korkaklıktır da.

Sesimi yükseltiyorum diye sürekli laf ediyorsun. Fakat işte bazı insanlar sesini yükseltip bağırmadığın sürece senin ne dediğini duymamakta ısrar ediyorlar.

Sadece dürüst insanlar her zaman gerçeği söyler. Akıllı insanlar gerçeği sadece zamanı geldiğinde söylerler.

Ben aşkı sende muhteşem yaşıyorum. Çünkü benim gönlüm bir sana söz verdi. Bu yüzden olsa gerek her dakika senin nefes alışını hissedebiliyorum.

Sadece samimi ve sıcak bir gülücük bir buz dağının erimesini sağlayacak kadar güçlüdür. Bunun dışında hiçbir şey bir buz dağını eritemez.

Herkes iyi dostun tanımını yanlış biliyor. İyi bir dost iyi günde çağırdığında yanında olur. Kötü günde ise çağırmadığın zaman gelir yanında olur.

Mutsuz olduğunuz için laf edip duruyorsunuz. Fakat birisinin mutsuz olmasının en büyük sebebi başkalarını mutlu etmek için uğraşmaktan geliyor.

Biz en sevdiğimiz kişilerden yaralarımızı aldık. Sonra bu yaraların acısını en sevdiğimiz kişilerden çıkardık. İşte en büyük hatayı bunu yaparak yaptık.

Bazı şeyleri o kadar sahipleniyoruz ki bu sahipleniş bile bize acı verebiliyor. Hayatınız boyunca hiçbir şeyi size acı çektirecek kadar sahiplenmemeye dikkat edin.

İnsanın canı acıdığı zaman çabuk geçer ama gönlü acıdığı zaman o kadar çabuk geçmez. Aldığın darbenin acısını çabuk unutursun ama çıkan bir sözün acısını ömrün boyunca unutamazsın.

Bazı insanlar bitti dediği zaman tekrar başlamış olur. Başka bir yerde, başka kişilerle, başka hayatlarla belki de daha mutlu bir hayata tekrar başlamış olur.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.