Kuzene Doğum Günü Mesajı

Kuzene Doğum Günü Mesajı Her zaman bir kardeş ve aynı zamanda en yakın dost olabilmesi yönüyle de ayrılan kuzenler için birçok farklı duygu karışımına sahip kuzene doğum günü mesajları bulunmaktadır. Kişi özelinde ortaya çıkabilecek durumlar ışığında söylenmesi de mümkün olabilen mesajlar aynı zamanda çok uzaklarda olunması durumlarında önemli bir yardımcı güç olabilmektedir.Kuzene Doğum Günü Mesajı Özellikle yakın kuzenler arasında bu tip mesajların atılması da aynı zamanda kişinin hatırlandığını göstermektedir. Bundan dolayı çeşitli zaman dilimlerinde kuzene doğum günü mesajları gönderilmesi önemlidir. Bununla birlikte aynı zamanda pratik ve kolay olması da çeşitli sosyal medya araçları üzerinden atılmasından kaynaklıdır. Aşağıda yer alan özgün ve kaliteli Kuzene Doğum Günü Mesajı da gönderime uygundur.

Kuzene Doğum Günü Mesajı

Kuzene Doğum Günü Mesajı

Her zaman en iyi sırdaşım olan canım kuzenim, doğum günün kutlu olsun.

Bir yaşına daha giren canım kuzenim, pastayı üflemeden önce bizler için iyi dileklerde bulunursun umarım.

Tamamı itibariyle sevgi dolu sözcüklerle yazılmış bir mesaj alman çok yakındır. Tatlı kuzen, doğum günün kutlu olsun. Çok daha mutlu ve başarılı bir hayatın olması temennisiyle.

Her ne kadar yanında olamasam da her zaman yan yana olduğumuzu bilirsin. Doğum günün kutlu olsun kuzen.

Birlikte büyümüş olmanın verdiği güzelliği hala üzerimde taşıyorum canım kuzenim. Doğum günün kutlu, gülen yüzün hiç solmasın.

Bugün senin özel bir günün olduğunu hatırladım kuzen. Neydi acaba? Tamam, doğum günün kutlu olsun ufaklık.

Her zaman birlikte olunca çok daha güçlü olduğumuzu sakın unutma. Doğum günün kutlu olsun kuzenlerin kralı.

Eskisi gibi çok sık görüşemesek de doğum gününü unutacak kadar ihtiyarlamadım. Nice güzel yaşlara kuzen.

Dünyanın en iyi kuzeni olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Doğum günü çocuğu, nice yaşlara hep birlikte…

Yılların verdiği güzel hatıralarla aklımdan ve kalbimden hiçbir zaman çıkmıyorsun. Doğum gününü unuttuğumu filan mı sandın yoksa? Mutlu yıllar canım kuzenim.

Senin gibi kuzenin kıymetini bilsem de gökten taş yağar. Doğum günün kutlu, hayatın hem huzurla dolsun.

Her ne kadar yollarımız ayrılmış olsa da senin gibi kuzen unutulur mu? Pastanı kesmeden önce gözlerini kapatıp hatıralarımızı düşün. Sonra da benim içinde bir şeyler dilersin artık.

Bir yaş daha almış olsan da iyi ki doğdun kuzen. Sevdiklerinle bir ömür boyu mutlu, huzurlu bir yaşam geçirmen dileğiyle.

Her ne kadar benim kadar mutlu olman söz konusu olmasa da yine de nice güzel yaşlara kuzen.

Güzel bir doğum günü partisi vermiş olduğunu hayal ederek doğum gününü kutlarım. Tüm iyi dileklerinde beni de unutma.

Kuzenden de öte birisi olduğunu sakın unutma. Her zaman yanındayım canım kuzenim. Doğum gününü tebrik eder, başarılı ve mutlu bir yıl geçirmeni temenni ederim.

Her türlü sorunun engel olamadığı bir kişi olarak doğum gününü kutlarım kuzen. Sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmeni dilerim Allah’tan.

Ömründe ikinci bir başlangıç olmasını temenni ederek doğum gününü kutlarım kuzen. Sağlıklı bir hayat yaşamanın tadını çıkar artık.

Bugün senin doğum günün olduğunu bir yıl öncesinden aklımda tutuyordum kuzen. Bir yıl daha yaşlandın sen ona bak. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın yanımda.

Çok daha güzel, mutlu ve eğlenceli bir yıl geçirmeni dileyerek doğum gününü kutların kuzen. Kendine ve sevdiklerine başarılarla dolu bir hayal dilerim.

Darda olduğum her zaman yanımda olan canım kuzenim, doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Hatıraların yenilerini eklemek içinde bu yıl çok iyi bir seçim olacak.

Kuzenim olsan da kardeşten öte biri olduğunu bilmeni isterim. Her zaman yanında olduğu bil, iyi ki doğdun kardeşim.

Arkadaştan öte kardeş kadar yakın kuzenim doğum günün kutlu olsun nice yıllar seninle olsun.

Doğduğumuz günden bu yana hep birlikte güldük birlikte ağladık. Yeri geldi kavga ettik küstük yeri geldi kahkahalarla güldük. Ama hayat boyu hep yan yana olduk. Nice yıllar daha birlikte gülebilmek umudu ile doğum günün kutlu olsun.

Uzaklarda da olsan yakında da olsan bir kardeşim olduğunu her zaman bana hissettiren canım kuzenim doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllar peşini bırakmasın can dostum.

En gizli sırlarımızı paylaştığım şapşik kuzenim bir yıl daha yaşlandın. Doğum günün kutlu olsun umarım her dileğin yerine gelir. Mutlu seneler.

Hayatının bu en özel yanında olmasam da bir kardeş bir sırdaş ve en can dostun olarak seninleyim. Can kuzenim doğum günün çok mutlu yıllar getirsin.

Her ne kadar partiler vermemiş hediyeler almamış olsak da doğum günün kutlu olsun ve daha birçok sene doğum gününü birlikte kutlamak dileği ile.

Hayatın sana her zaman en güzel dileklerini getirsin. Mutluluk kapında bekçi, aşk hayatında yol göstericin olsun doğum günün kutlu olsun güzel kuzenim.

Doğum günlerinde kalbinden geçen her dilek su kadar hızlı ve sessizce hayatına girsin. Mutluluklar dilerim doğum günü en içten dileklerimle kutlarım.

Doğduğun bu güzel günde yılların izi var. İlerleyen yıllarda da hayata kendinden izler bırakabilmen umudu ile iyi yıllar.

Bu özel gününde seninle birlikte olamasam da kalbim hep seninle bunu bilmen yeter. Doğum günün kutlu olsun biricik kuzenim.

Bizim seninle aramızda sadece kan bağı yok bilesin can bağımızda var. Sen benim için akrabadan da ötesin seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun kuzenlerin en hası.

Kuzen candır kardeştir çünkü bizim çocukluğumuz bir evde geçti. O günleri unutmak mümkün değil ve bak hatıralarımıza bir yıl daha eklendi. Doğum günün kutlu olsun can parem.

Sanma ki doğum gününü Facebook sayfadan takip ediyorum ben senin doğduğun günü yüreğime kazıdım kuzen. Doğum günün kutlu olsun akrabaların en biriciği.

Ne güzeldi eski günler top oynar ip atlardık ama şimdi görüşemesek de seninle geçirdiğimiz güzel günler yeter bana. Doğum günün kutlu olsun kuzen canım.

Sen benim için sadece basit bir kuzen değil aynı zamanda dostsun kardeşsin. Ömründen bir yıl daha gitti kuzen can doğum günün kutlu olsun.

Sana akrabalığımızın şerefine bir koli dolusu hediye yığmak isterdim ama malum hayat şartları kuzen can doğum günün kutlu olsun.

Belki takvimler silinir hafızalardan ama geçirilen onca güzel zaman silinmez akıllardan. Doğum günün kutlu olsun en sevdiğim kuzenim.

Kuzen de neymiş cansın sen can doğum günün kutlu olsun canımın en dibi. Her şey gönlünce olsun akrabalığımıza toz konmasın. Mutlu yıllar inşallah.

Ne güzeldi eskiler hep büyümek isterdik, büyüyünce farklı hayallerimiz vardı ama bak şimdi farklı şehirlerdeyiz. Olsun be kuzen yürekler bir olsun o bana yeter doğum günün kutlu olsun.

Akşama parti var gel desem inanır mısın? İnanma çünkü parti falan yok doğum günün kutlu olsun kuzenlerin en güzeli.

Kimselere anlatamadığım dertlerini sana anlatırdım, küçükken düştüğümde senin omzunda ağlardım. Sanma ki ben o hatıraları sildim, hepsini kalbime kazıdım. Doğum günün kutlu olsun kuzenim.

Kardeşe Doğum Günü Mesajları

Biz seninle sıradan bir akraba değil candık dosttuk, sırdaşımdın sen benim. Şimdi dünyanın öbür ucunda olsan da bu kaide değişmeyecek doğum günün kutlu olsun bir tanecik kuzenim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.