Kutlama Sözleri

Kutlama Sözleri Özel günlerde insanlar birbirlerini tebrik etmek isterler. Bu kimi zaman o kişinin yanına gidip, bir kutlama düzenleyerek, kimi zaman telefonla arayarak, kimi zaman da Kutlama sözleri içeren bir mesaj yazarak olur. Önemli olan o kişinin özel gününü unutmadığımızı göstermektir. Kutlama Sözleri içeren mesajlar, o günün anlam ve önemine uygun olmalıdır. Örneğin bir doğum günü için atılan kutlama mesajı ile evlilik yıldönümü için atılan kutlama mesajı haliyle farklı olacaktır. Bu mesajlarda sevdiğimiz kişinin mutlu olmasını ve onu düşündüğümüzü anlamasını sağlarız. İnsan her zaman hatırlanmak ister ve sevildiğini hissetmek ister. Kutlama Sözleri içeren mesajlar ise hem sevdiğinizi göstermenin hem de o kişiyi unutmadığınızı göstermenin en güzel yoludur.

Kutlama Sözleri

Kutlama Sözleri

Bu özel gününde kalbimin seninle olduğunu bilmeni isterim. İyi ki varsın ve iyi ki benim dostumsun. Seni çok seviyorum. Gününün çok güzel geçmesini diliyorum.

Yıllar geçip giderken, baki kalan tek şey dostluğumuz olacak. İyi ki doğdun benim biricik dostum. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Hayat denilen bu zorlu yolda, dostlarla güzelleşir tüm özel günler. Senin gibi özel ve vefalı dostlar ise iyi ki varlar. İyi ki benim dostumsun, hep öyle kal…

Varlığınla ömrümü güzelleştirdin. Hayatıma mutluluk kattın, her anımı özel kıldın. Sevgililer günün kutlu olsun meleğim. İyi ki hayatımdasın. Seni çok ama çok seviyorum.

Şimdi belki birbirimizden çok uzaktayız ama gün gelecek kavuşacak ellerimiz. Bu özel günde senin yanında olamasam da içtenlikle kutluyorum sevgilim. Birlikte kutlayacağımız nice özel günlerin olacağını biliyorum.

İnsan sevdikleriyle var olur, onlarla tamamlanır, bu hayatta kendine bir yer bulur. Sen de benim en sevdiklerimdensin. Sakın kendini yalnız hissetme. Bu özel gününü içtenlikle kutluyorum.

Başarını kutluyorum canım arkadaşım. Senin çalışkanlığına ve azmine her zaman güvenmişimdir. Başaracağını adım gibi biliyordum. Kutlarım sevgili dostum.

Her başarı büyük emek barındırır ardında. Kimse görmese de, kimse bilmese de ben biliyorum inan. Bu başırıyı verdiğin emeklerle sonuna kadar hak ettin. Seni gönülden kutluyorum.

Kutlu olsun, mutlu olsun günün. İyi ki seni tanıdım ve tüm özel günlerinde yanında olabildim. Daha nicelerinde birlikte olabilmek dileği ile…

Seni yürekten kutluyorum canım arkadaşım. Geri kalan hayatında da güzelliklerin ve iyiliklerin seninle olmasını diliyorum. Sen her şeyin en güzeline ve en özeline layıksın.

Kutlanacak güzel günlerin olması bana hep umut aşılamıştır. Bugün de öyle bir gün… Senin sayende aydınlandı günüm, senin sayende umut doldu yüreğim. Birlikte daha nice güzel günlerimiz ve daha nice kutlamalarımız olsun.

Seninle beraber geçen her günümüz kutlamaya değer inan ki… Ama bugünün önemi bir başka, çünkü seninle tanıştığımız o özel gün, bugün. Talihimin seni bana getirdiği gün kutlu olsun sevgilim.

Doğan güneşle birlikte umutlarım yeniden yeşerir. Böylesine güzel haberler aldığımda ise, sevinçle dolar yüreğim. Seni ve aileni kutluyorum. Daha kutlanacak nice güzel haberler getirmeni temenni ediyorum.

Yeni işini tebrik ederim. Bu işinde çok güzel başarılara imza atacağından eminim. Seni kutlarım ve şans meleklerinin hep seninle olmasını dilerim.

Seneler önce bugün oturmuştuk nikâh masasına. Ellerim heyecandan titriyordu. O güzel günde birleştirip hayatlarımızı, ölüm bizi ayırıncaya dek. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgili eşim.

Kutlamaya değer günlerde, kutlaya değer dostlarla bir arada olmak ne güzel. Bugünümüzü birlikte kutlayabilmek ne güzeldir. Senin hayatımda olmanı bir şans olarak görüyorum ve hep var olmanı diliyorum. Seni kutluyorum sevgili dostum.

Bazı günler vardır ki, içi hem sevinç hem hüzünle dolar insanın. Bir yaş daha alıp götürürken hayat, yeni bir yaşın sevincini de yaşarız hüznüyle beraber. İyi ki doğmuşsun ve iyi ki seni tanımışım. Yeni yaşını en içten dileklerimle kutluyorum.

Bir arada olamasak da bu özel gününde kalbim seninle. Dualarımda sen varsın. Yanımda olmasan da, inan hep aklımdasın. Seni gönülden kutluyorum.

18 Mart Çanakkale Zaferi Kutlama Mesajları

Tanıştığımız günden bu yana her günüm kutlama havasında geçti. Bayramı yaşattın bana, huzur verdin, mutluluk verdin. Şimdi aradan geçen zamana bakıyorum da, iyi ki tanımışım seni. Tanışma yıldönümümüzü kutluyorum canım sevgilim. İyi ki varsın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.