Komik Doğum Günü Mesajları

Komik Doğum Günü Mesajları Herkes için ayrı bir öneme sahip olan doğum günlerinde atılacak komike doğum günü mesajları çok farklı anlamlara gelebilse de temelde aynı duyguyu öne çıkarmaktadır. Samimi arkadaşlar ve dostlar arasında çeşitli şekillerde olabilecek bu mesajlarla kişilerin doğum günleri kutlamak aynı zamanda yüzlerde tebessümü de beraberinde getirmektedir. Özellikle sıkıntılı günler geçiren kişilerin mesajları bu yolla çok daha fazla bir şekilde kutlanabilmektedir. Aynı zamanda güldürü yeteneğinin ortaya çıkarılmasında da etkili olan Komik Doğum Günü Mesajları sayesinde güzel hatıralar yaşanabilmektedir. Eş, dost, arkadaş, akrabalar arasında samimiyete uygun bir şekilde gönderilecek komik doğum günü mesajları ile birlikte çeşitli temenni ve istekler dile getirilirken dalga geçmelerde sıklıkla olmaktadır. Aşağıda buna benzer birçok Komik Doğum Günü Mesajları yer almaktadır. Sosyal medya uygulamaları üzerinden de paylaşım oranı yüksek olan bu mesajların kahkahaları ortaya çıkardığı da bir gerçektir.

Komik Doğum Günü Mesajları

Komik Doğum Günü Mesajları

Benden sana bugün tatil çıktı. Gidip doğum gününü kutlayıp geri gel. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Her şeyden eksik kalmayan canım arkadaşımın biricik doğum günü kutlu olsun.

Üflediğin pasta bulunan yüzlerce mumdan hiç mi şüphelenmedin? Nedir bu yaşam sevgisi?

Bu durum nasıl söylenir ki bilemedim. Önce derin bir nefes al ve sonra okumaya devam et. Seni çok seviyorum, iyi ki doğdun köftehor.

Eski yaşını şutladığın için aferin. Zaten bende ona pek ısınamamıştım doğrusu.

Pastan kadar süslü olmasa da benim doğum günü mesajımda iyidir yani. Doğum günün kutlu olsun kardeşim.

Nice yeni yaşlara birlikte ulaşmak dileğiyle. En yakın huzurevinde seni bekliyor olacağım.

Annenin karnından fırladığın günü kutlamak çok iyi bir fikir gerçekten. Sağlıklı ve huzurlu doğum günlerine ulaşman isteğiyle tebrikler.

Son derece iyi bir şekilde doğurtan eben sayesinde bugünü kutladığını unutma. İyi yaşlar…

Her ne kadar doğum gününde yanında olamasam da her zaman aklımdasın usta. Nice doğum günleri birlikte kutlamak dileğiyle kendine iyi bak.

Tekerlek gibi önemli bir icadın yıl dönümünü unutacak kadar cahil değiliz. Tüm kalbimizle iyi yaşlar…

Özel insanların doğum günlerindeki pastalarda özeldir. Ancak seninki sanırım çok mumlu olacak. İyi ki doğdun ihtiyar arkadaşım.

Dünyaya önemli bir görevle gelmiş gibi davranan en yakın arkadaşım olmandan ötürü doğum gününü tüm içtenliğimle kutlarım.

İnsanlık için önemli bir buluş olduğu bilinen ampulün icadının seneyi devriyesi bugün sanırım. İyi ki doğdun kanka.

Kankaların kralı olarak da bilinen yakın arkadaşımın bir yaş daha aldığını teessüfle öğrenmiş bulunmaktayım. Arkadaşımın kaybolan eski yaşını bulanların en yakın piknik alanına gidip oturmasını rica ediyorum.

Benimde gözümde pul kadar değeri olmayan eski yaşından kurtulduğun için tebrik eder, yeni yaş gününü kutlarım. Darısı seneye artık.

Seni sağlıklı çıkaran ebenin yanaklarından öperim canımın içi. Yaş günün kutlu, hayatın neşeli, sağlığın yerinde olsun.

Yemeği de dayağı da birlikte yediğimiz günleri hala unutamıyorum. Doğum günün kutlu olsun kardeşim. Umarım seni kurtardığım kavgaları hatırlamışsındır.

Sana verdiğim izin sayesinde gidip doğum gününü kutla. Bu da benden sana son kıyak olsun. Malum yaşın ilerleri artık, belli mi olur?

Maaşın gibi üzüntü, sıkıntı ve kederlerinde yeni yaşında az olsun kardeşim. Benim kadar olmasa da sana da mutluluklar versin hayat.

Yeni yaşında o kadar mutlu ol ki herkes sarı dişlerini görsün artık. Nice yaşlara birlikte ulaşalım arkadaşım.

Espirili Doğum Günü Mesajları

Dünyaya gelmende görev almış herkesin ellerinden öpüyorum. Neden senin gibi bir arkadaşa sahip olduğumu bugünlerde daha iyi anlıyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.