Kocaya Doğum Günü Mesajları

Kocaya Doğum Günü Mesajları Evin direği olmakla birlikte âşık olunan kişi olan erkekler için düzenlenmiş kocaya doğum günü mesajları başta aşk ve sevgi olmak üzere çeşitli duyguları yansıtmaktadır.Kocama Doğum Günü Mesajları Duygu yoğunlukları cümleler arasında farklılık sunsa da çeşitli sebeplerle çok daha mecazlı veya mizahi durumlarda olabilmektedir. Kısa mesaj dışında kocaya doğum günü mesajları farklı sosyal medya platformları üzerinden de gönderilebilmektedir. Kocaya Doğum Günü Mesajları Özellikle Facebook, Twitter gibi mecralardan yollanan mesajlarda beklentiler, istekler ve hissedilen duygular öne çıkarken kişinin hatırlandığı da vurgulanabilmektedir. Bundan dolayı çok daha önemli bir gerekçeye sahip olan mesajların atılması gerekli olmaktadır. Kocama Doğum Günü Mesajları Aşağıda birbirinden özgün ve etkileyici ifadeler barındıran Kocaya Doğum Günü Mesajları bulunmakla birlikte arzu edildiği gibi paylaşımı yapılabilmektedir.

Kocaya Doğum Günü Mesajları

Kocaya Doğum Günü Mesajları

Aramızda aşılması zorlu mesafeler olsa da her zaman kalbimin en derin yerinde seni saklıyor olacağım. Doğum günün kutlu olsun canım kocam, dileklerinde gerçekleşsin.

Mutluluk kaynağım olan canım kocam, iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Sensiz bir hayatın hiçbir anlamı olmazdı benim için.

Bir kez daha mutlu yıllar bir tanecik kocacığım, seni çok seven aşkından sana aşk dolu bir mesaj daha.

Evimin direği ve hayatımın süsü olan canım kocam, doğum günün kutlu olsun.

İlk günkü gibi sana duyduğum aşkla sesleniyorum; canım kocam, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaş gününü kutlar, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmeni temenni ederim canım kocam.

Her ne kadar yanında olamasam da doğum günün kutlu olsun sevgilim. Gelecek yıllarda çok daha güzel, huzurlu ve mutlu günlerde yaşamak dileğiyle seni bir ömür boyu seveceğim.

Hayatımın anlamı canım kocam, doğum gününü kutlar, tüm dileklerinin hemen gerçekleşmesini arzu ederim.

Bana aşkı yaşatan canım kocacığım, doğum günün kutlu olsun. Aşk dolu günlerimizin bir ömür boyu sürmesi dileğiyle iyi ki doğdun.

Seni bir ömür boyu seveceğime söz vererek doğum gününü kutlarım. Sağlıklı ve bereketli bir yıl geçirmemiz dileğiyle canım sevgilim.

Evlendiğimiz günden beri ilk kez ayrı kalmamıza rağmen iyi ki doğdun. Aklımdan ve kalbimden asla çıkmayacak tek kişi olduğunu sakın unutma.

Aşkımızın ölümsüz olmasını sağlayan canım kocam, doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederek tüm dileklerinin kabul olmasını arzu ederim.

Bana en güzel günlerini yaşatan sevgili kocacığım, doğum günün kutlu olsun. Mumları üflemeden önce istediğin tüm isteklerde bu yıl gerçek olsun.

Yıldızlar kadar parlak ve kar taneleri kadar berrak olan canım kocam, doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim olmuşsun.

Seni doğuran kişinin ellerinden öperek doğum gününü kutlarım. Canım kocam, seninle sonsuza dek mutlu bir yaşam sürmek dileğiyle iyi ki doğdun.

Bizleri ölümsüz bir aşkın içinde yaşattığın için sonsuz teşekkürler. Hayatımın inci tanesi olan canım kocacığım, doğum günün kutlu olsun.

Her şeye rağmen benden vazgeçmeyen hayatım, doğum günün kutlu olsun. Senin gibi bir kocaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu bana her gün hissettirdiğin için teşekkür ederim.

Kalbimde sonsuza kadar yaşayacak olmandan dolayı çok huzurluyum. Biricik kocam, seni her şeyden çok seviyorum ve iyi ki doğdun.

Her şeyden öte bir varlık olduğunu sakın unutma. doğum günün kutlu olsun canım kocam, sensiz bir yaşamın hiçbir anlamı olmadığı gibi yaşlanarak çok daha yakışıklı oluyorsun.

Her geçen yaş çok daha yakışıklı olduğunu bilmeyen biricik kocam, kalbimde doğan bir güneş olarak doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın diğer yarısı eşim, dünyaya geldiğin bu güzel günde ve daha nicelerinde hep beraber olabilmek ümidi ile doğum günün kutlu olsun.

Gözlerimi birlikte açtığım, hayatta birlikte gülüp ağladığım, aşk ve mutluluk kaynağı kocacım doğum gününü kutluyorum nice seneler diliyorum.

Ölümsüz aşkı sende buldum. Hayatımın özel anlarını seninle paylaştım. Birlikte daha çok daha güzel günler geçirmek dileği ile nice mutlu yıllar sevgili eşim.

Darlıkta ve bollukta birlikte olma sözü verdiğimiz günden itibaren sana olan aşkım ve bağlılığım her zaman sürecek. Canım eşim birlikte çok güzel yıllar geçirmek dileği ile doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Dünyadaki en değerli varlığım olan sevgili eşim. Doğduğun için ve yanımda olduğun için çok mutluyum. Nice yıllar birlikte mutlu olalım. Doğum gününde sana mutlu yıllar.

Sabahlarıma güneş akşamlarıma yıldız olup parlayan sevgili kocam doğduğun bu güzel günde ve daha birçoklarında hep birlikte olma dileği ile doğum gününü kutluyorum.

Hayatımın iyikisi olan ve her zaman yanımda olan canım kocacım doğum gününde yanında olabilmek kadar mutluluk veren bir başka şey daha yok. İyi ki doğdun canım seni seviyorum.

Dünyamın mutluluk kaynağı evimizin direği eşim, doğum gününde dilediğin her dilek kabul olsun. Rabbim sana güç kuvvet ve sağlık versin. Doğum günün kutlu olsun.

Birlikte daha uzun yıllar mutlu olacağım en değerli varlığım yıllar yıllar sonra bile seninle doğum gününü kutlamak nasip olsun. Mutlu yıllar sana.

Bu yaşananlar her ne kadar zor olsa da ben sana duyduğum sevgiyle dağları bile aşarım. Bu günümüz gibi tüm günlerimizin güzel olması dileğimle mutlu yıllar kocacığım.

Her gece dualarında yer alan, kalbimden hiç eksik olmayan biricik kocam iyi ki doğdun iyi ki benimsin. Doğum günün kutlu mutlu olsun can tanen.

Yılın her bugününde bu lafı söylemekten hiç bıkmadım; iyi ki doğdun sevgilim. İyi ki evinin erkeğisin iyi ki yuvamın sahibisin.

Sen benim hayatımda bir süs değil hayatımın tam anlamısın. Yaşama sebebim, ömrüm iyi ki doğmuşsun iyi ki beni bulmuşsun. İyi ki doğdun canım sevdiğim.

Seni ilk gördüğümde nasıl sırılsıklam âşıkmışsam yine o duyguyu yaşıyorum kalbimin en derinlerinde. Bu seneki doğum gününde de beraber olduğumuz için şükür ediyorum Rabbime. Doğum günün kutlu olsun canım kocam.

Bu yaş gününde en büyük temennim Allah sana hep sağlık versin ki sen benden hiç gitme. Bir ömür birlikte olmamız dileğimle mutlu yıllar sevdiğim.

Bu özel gününde yanında olamasam da bil ki kalbim hep kalbinin yanında atıyor. Doğum günün kutlu olsun canım kocam benim iyi ki doğmuşsun.

Yüreklerimizi hep birlikte attıran Rabbime şükürler olsun ki bu yaş gününde de ayırmadı bizi. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim hep yanımda kal.

Senden asla vazgeçmeyeceğime yemin ederek doğum gününü kutluyorum sevgilim. Sanırım sana verebileceğim en güzel hediye kalbimi kalbine amade etmek. İyi ki doğdun hayatımın anlamı.

Eğlendiğimiz o günden beri soluğun soluğumdan hiç ayrılmadı, ömrümün sonuna kadar kollarında uyumayı hayal ederek doğum gününü kutluyorum can tanem. İyi ki doğdun.

Bendeki bu aşk hala bakiyse, hala senin kollarında huzur buluyorsam kalbime gömdüğün sevgidendir canım. Doğum günün kutlu olsun kader hiç ayırmasın yollarımızı.

Hayatımın en güzel günlerini seninle yaşadım ben şimdide hayatının en güzel gününü yaşatmaya hazırlamıyorum. Doğum günün kutlu olsun sevdiceğim iyi ki doğmuşsun. İyi ki benim kocaman, ruhumun eşi olmuşsun.

Annenin karnına düştüğün gün yazıldım senin kaderine, ben o annenin ellerinden öperim çünkü seni bana bağışlayan odur. Doğum günün kutlu olsun biricik kocacığım.

Herkesin biriciği vardır şu hayatta benim de Vazgeçemediğim en zaaf noktam sensin. Hep senin yolunda yürümek dileğimle doğum günün kutlu olsun kocam.

Ne saray isterim ne köşk ben evimi buldum senin kalbinde. Senin de evinin kalbim olması dileğimle doğum gününü kutlarım sevgili kocam.

Sen benim yere göğe sığdıramadığım, hayalinden de kendisinden de vazgeçemediğim adamımsın. Doğum günün kutlu olsun birtanem ömürler bizim olsun, aşkımız daim olsun.

Anneler İçin Doğum Günü Mesajları

Ne canımdasın ne ruhunda sen benim hayatımın her yerindesin sevgilim. Yeni yaşının aşkımıza uğur getirmesini diliyorum, doğum günün kutlu olsun hayattaki her şeyim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.