Kocaya Doğum Günü Mesajları

Sayfa 1 21. Sayfa

Evin direği olmakla birlikte âşık olunan kişi olan erkekler için düzenlenmiş kocaya doğum günü mesajları başta aşk ve sevgi olmak üzere çeşitli duyguları yansıtmaktadır. Kocama Doğum Günü Mesajları Duygu yoğunlukları cümleler arasında farklılık sunsa da çeşitli sebeplerle çok daha mecazlı veya mizahi durumlarda olabilmektedir. Kısa mesaj dışında kocaya doğum günü mesajları farklı sosyal medya platformları üzerinden de gönderilebilmektedir. Kocaya Doğum Günü Mesajı Özellikle Facebook, Twitter gibi mecralardan yollanan mesajlarda beklentiler, istekler ve hissedilen duygular öne çıkarken kişinin hatırlandığı da vurgulanabilmektedir. Bundan dolayı çok daha önemli bir gerekçeye sahip olan mesajların atılması gerekli olmaktadır. Aşağıda birbirinden özgün ve etkileyici ifadeler barındıran kocaya doğum günü mesajları bulunmakla birlikte arzu edildiği gibi paylaşımı yapılabilmektedir.

Aramızda aşılması zorlu mesafeler olsa da her zaman kalbimin en derin yerinde seni saklıyor olacağım. Doğum günün kutlu olsun canım kocam, dileklerinde gerçekleşsin.

Mutluluk kaynağım olan canım kocam, iyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Sensiz bir hayatın hiçbir anlamı olmazdı benim için.

Bir kez daha mutlu yıllar bir tanecik kocacığım, seni çok seven aşkından sana aşk dolu bir mesaj daha.

Evimin direği ve hayatımın süsü olan canım kocam, doğum günün kutlu olsun.

İlk günkü gibi sana duyduğum aşkla sesleniyorum; canım kocam, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaş gününü kutlar, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl geçirmeni temenni ederim canım kocam.

Her ne kadar yanında olamasam da doğum günün kutlu olsun sevgilim. Gelecek yıllarda çok daha güzel, huzurlu ve mutlu günlerde yaşamak dileğiyle seni bir ömür boyu seveceğim.

Hayatımın anlamı canım kocam, doğum gününü kutlar, tüm dileklerinin hemen gerçekleşmesini arzu ederim.

Bana aşkı yaşatan canım kocacığım, doğum günün kutlu olsun. Aşk dolu günlerimizin bir ömür boyu sürmesi dileğiyle iyi ki doğdun.

Seni bir ömür boyu seveceğime söz vererek doğum gününü kutlarım. Sağlıklı ve bereketli bir yıl geçirmemiz dileğiyle canım sevgilim.

Evlendiğimiz günden beri ilk kez ayrı kalmamıza rağmen iyi ki doğdun. Aklımdan ve kalbimden asla çıkmayacak tek kişi olduğunu sakın unutma.

Aşkımızın ölümsüz olmasını sağlayan canım kocam, doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçirmeni temenni ederek tüm dileklerinin kabul olmasını arzu ederim.

Bana en güzel günlerini yaşatan sevgili kocacığım, doğum günün kutlu olsun. Mumları üflemeden önce istediğin tüm isteklerde bu yıl gerçek olsun.

Yıldızlar kadar parlak ve kar taneleri kadar berrak olan canım kocam, doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğmuşsun ve iyi ki benim olmuşsun.

Seni doğuran kişinin ellerinden öperek doğum gününü kutlarım. Canım kocam, seninle sonsuza dek mutlu bir yaşam sürmek dileğiyle iyi ki doğdun.

Bizleri ölümsüz bir aşkın içinde yaşattığın için sonsuz teşekkürler. Hayatımın inci tanesi olan canım kocacığım, doğum günün kutlu olsun.

Her şeye rağmen benden vazgeçmeyen hayatım, doğum günün kutlu olsun. Senin gibi bir kocaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu bana her gün hissettirdiğin için teşekkür ederim.

Kalbimde sonsuza kadar yaşayacak olmandan dolayı çok huzurluyum. Biricik kocam, seni her şeyden çok seviyorum ve iyi ki doğdun.

Her şeyden öte bir varlık olduğunu sakın unutma. doğum günün kutlu olsun canım kocam, sensiz bir yaşamın hiçbir anlamı olmadığı gibi yaşlanarak çok daha yakışıklı oluyorsun.

Her geçen yaş çok daha yakışıklı olduğunu bilmeyen biricik kocam, kalbimde doğan bir güneş olarak doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın diğer yarısı eşim, dünyaya geldiğin bu güzel günde ve daha nicelerinde hep beraber olabilmek ümidi ile doğum günün kutlu olsun.

Gözlerimi birlikte açtığım, hayatta birlikte gülüp ağladığım, aşk ve mutluluk kaynağı kocacım doğum gününü kutluyorum nice seneler diliyorum.

Ölümsüz aşkı sende buldum. Hayatımın özel anlarını seninle paylaştım. Birlikte daha çok daha güzel günler geçirmek dileği ile nice mutlu yıllar sevgili eşim.

Darlıkta ve bollukta birlikte olma sözü verdiğimiz günden itibaren sana olan aşkım ve bağlılığım her zaman sürecek. Canım eşim birlikte çok güzel yıllar geçirmek dileği ile doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Sayfa 1 21. Sayfa
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın