Kızım İçin Doğum Günü Mesajları

Kızım İçin Doğum Günü Mesajları hayatın insana verdiği en güzel hediyedir çocuk sahibi olmak. Bir parçanızın olduğunu görebilmek, sizi yansıtan, sizi tanımlayan, her hali ile sizi anlatan bir parçanızla kök salabilmek hayata bambaşkadır. İnsanın ebeveyn olduğunu hissetmesinin yanı sıra kız çocuğu sahibi olmanın avantajları da farklıdır.  Evin içerisinde sizi eşiniz kadar düşünen, önemseyen birisinin daha olması bambaşkadır. Kızım için sürprizler yapmak, Kızım İçin Doğum Günü Mesajları yazmak istiyorum diyorsanız buna favori zevkleri ve yapmaktan çok keyif aldığı etkinliklerle başlayabilirsiniz. Kızım için doğum günü mesajları yazacağım ama bunu sürpriz bir şekilde ona ulaştırmak istiyorum diyorsanız sizin seslendireceğiniz bir ses kaydı çok mutlu olabileceği bir hediye haline gelebilir. Kızım İçin Doğum Günü Mesajları hazırlamak istiyor ve nereden başlayacağınız konusunda tedirginseniz onunla ilk kavuştuğunuz an sizin en büyük yardımcınız olacaktır.

Kızım İçin Doğum Günü Mesajları

Kızım İçin Doğum Günü Mesajları

Avuçlarıma döküldüğün ilk anki gibi hala bakışların, İlk duyduğum senfoni sanki o ilk ağlayışın, ne kadar garip değil mi? Doğduğunda İlk ağlayışınla yaşadığına inanan bizler, büyüyüşünü izlerken gülüşlerinin bu kadar güzelleşeceğine inanamıyoruz. İyi ki doğdun kızım.

Kapıdan ne zaman girsem cennet kadar güzel bir koku sarardı dört bir yanımı. Bilirdim nereden geldiğini ama itiraf edemezdim. Saçlarını kokladıkça daha iyi anlıyorum ne kadar annen, ne kadar yuvam olduğunu. İyi ki doğdun kızım, iyi ki doğdun cennet kokulum.

Her anı bayram olan insanlar vardır derdi deden. Bir gün biliyor musun bende o insanlardanım dedi o masum, içten gülüşüyle. Sayende bu gelenek bozulmadı. Her anı bize bayram yaşatan kızım doğum günün kutlu olsun.

Birlikte büyüdük seninle pek bilmesen de. Kucağıma ilk aldığımda nasıl derken, şimdilerde nasıllara bir ömrün sığdığını görüyorum. Ömrümde ol büyüdüğüm, iyi ki doğdun büyüttüğüm. Gözlerinde huzuru, gülüşünde geçmişin güzelliklerini gördüğüm.

Küçücük ellerindi aslında annenle bizi hayata tekrar bağlayan. Zaman değişse de değişmedi bağlılığımız. Annen saçlarını örerken bağlandı hayata, Ben ise kollarım arasında sana sarılmışken bağlandım hayata. İyi ki doğdun en güzel bağım, sıcacık bağrım.

Bu gün ilk doğum günü kutladık güzel kızım. Annenin heyecanını görmeliydin. Tüm hazırlıklar, geçen her an, her gülüş senin içindi bu gün. Sana ne hediye aldığımı söylemeyeceğim. Adın kadar güzel güllerle doldurdum odanı. Ama ilk anne de olur mu? Güller açsın annenin güzel yüzünde.

Bazen durur zaman. Akmasını istemediğin anlardan birisidir o an. Bazen akar gider zaman. Geriye dönüp baktığında dolu doludur her an. Akmasını istemediğimiz her anı bize dolu dolu yaşatan kızım. Doğum günün kutlu olsun.

Papatya koymak istedik adını. Hayata can veren polenlerin, tabiata ahenk saçan renklerin olsun istedik. Doğum günüm kutlu olsun papatyam. Biz her dem de seninle sakinleştik. Sevgimizi seninle öğrendik.

Ahlakınla başımızı dik, özverinle geleceğini zirveye taşıyan güzel kızım. Bizi hiç mahcup etmediğin için sana minnettarız. Nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu yaşların olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dalgalar her denize vurduğunda, bir asrı getirir kıyıya. Güneş her ısıttığında evreni sarar sıcaklığıyla. Sen güzel kızım sen sarılınca güneşi hissediyorum sıcacık. Büyüdüğünü her gördüğümde dalgalar misali geçmişi getiriyor sanki asır asır ama güzel güzel. İyi ki doğdun.

Sana baktığımda bir umut sembolü, seyrederken geleceğin o güzel yüzü, adını dahi okurken evrenin en güzel sözü, dinlerken de ruhumu okşayan bir keman virtüözü gibi hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun kuzum. Varlığın özüm, gülüşün sözüm.

Doğuşun miladım oldu. Gülüşün huzurum. Saçların uzadıkça artan gölgelere yetmez karakalemler, güzelliğini çizecek tualler bulunmaz oldu. İyi ki doğdun en güzel resmim. Hayatı yaşamak mı hâşâ, gülüşünü resmetmek en güzel emeğim.

En büyük zevkim biliyor musun? Sana kitaplar okumak. Birkaç yaş sonra anlayacaksın hafızana kazınan hikâyeleri. Ben bu günü en büyük hikâyem, en unutulmaz romanım olarak kazıyacağım hafızama.  İyi ki doğdun kızım.

Güzel kızım doğum günün kutlu olsun. Daha nice mutlu günlerin olsun. Hep birlikte sağlıkla.

Bu doğum gününde yine seninleyim güzel yavrum. Mutluluğun bir ömür boyu sürsün.

Kızım, sen doğduğunda benim yaşama sevincim oldun. Şimdi ise geleceğimsin. Doğum günün kutlu olsun.

Dert ortağım, sevincim, kızım. İyi ki gelmişsin dünyama. İyi ki benim kızım olmuşsun. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Minicik bedeninle yaşantıma geldin. Sevincimi, hüznümü en güzel günlerimi hep seninle buldum. Güzel kızım doğum günün kutlu olsun.

Mutluluk ne diye sorsalar bana, canım kızımın varlığı derim. Hoş geldin dünyama bebeğim, güzeller güzelim.

Doğduğun gün geldi yine gözlerimin önüne. Minicik ellerin, ufacık burnun. Yaşantıma verdiğin mutlulukla hep benim sevincim oldun.

Güzel bir gün bugün. Çünkü bugün kızımın doğum günü. Doğum günün kutlu olsun bebişim.

Kızım benim. Doğum günün kutlu olsun. Nice güzel yaşların olsun.

Mutluluğun resmiydi senin varlığın. Hayatıma anlam katandın. Doğum günün kutlu olsun.

En güzel günlerim seninle olandı güzel kızım. Bugün evlisin ama sen benim vazgeçilmezimsin. Doğum günün kutlu olsun.

Ben bir anneyim. Kız annesi. Kızını seven. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Bu doğum gününde belki senin yanında değilim ama kalbim seninle kızım. Doğum günün kutlu olsun bitanem.

Sağlıklı ve mutluluk dolu bir yaş daha geçirmen dileğimle. Doğum günün kutlu olsun güzel kuzum.

Kız annesi olmak ayrıcalıkmış. Bana bu duyguyu yaşattığın için sana teşekkür ederim güzelim. Doğum günün kutlu olsun.

Nice güzel yaşların olsun canım kızım. Hayatında hep sevdiklerin ve en güzel mutluluklar seninle olsun.

Dün küçük bir çocuk bugün ise bir genç kızsın. Ama benim için değişmeyen tek özelliğin hala bebeğim oluşun. Doğum günün kutlu olsun.

Sağlık dolu mutlu bir yaş dilerim sana güzel kızım. Nice güzel yarınlara.

Sana huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir ömür diliyorum. Nice güzel yaşlara.

Senin sevgin çok özelmiş. Bu duygu hiçbir şeye benzemiyor. Doğum günün kutlu olsun bebeğim. Canım kızım.

Varlığı bir ömre bedel olan tek varlığım. Canım kızım. İyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

Küçücük bir bebeğin hayatıma bu derece coşku katacağı hiç aklıma gelmemişti. Canım kızım iyi ki doğdun.

Kız annesi olmak tabiki özeldir. Ama senin annen olmak çok daha özel. Doğum günün kutlu olsun yaşama sevincim.

Pinterest Sayfamız

Bir kızı olmalı insanın, gülünce gözlerinin en içi gülen. İyi doğdun yavrum. Nice mutlu yaşlara.

Arkadaş İçin Doğum Günü Mesajları

Senin bir yaş büyümen beni de bir yaş daha yaşlandırıyor. Ama olsun sen benim hayatıma ışık katansın. Güneşim iyi ki doğdun.

 

Kızım İçin Doğum Günü Mesajları Kızımİyi ki gelmişsün dünyaya ve benim dünyamda varolmuşsun. Doğum günün mutlu olsun benim canım kızım. İçin En Güzel Doğum Günü Mesajlarını Burada https://www.anlamliasksozleri.net Sitemizde Bulabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.