Karne Tebrik Mesajları

Karne Tebrik Mesajları Eğitim hayatımızın her alanında, okullarda ki eğitimde her dönem sonunda, öğrencilerin bir değerlendirmesini yapmak için karneler verilir. Karne alan her öğrenci bir karne tebrik mesajı bekler. Ama tabi olumlu Karne Tebrik Mesajları olmasını ümit eder. Sene boyunca karne zamanını bekleyen öğrenci güzel tatili ve övgüleri hak ettiğini düşünür ve çevresi de onu sevenlerde verir hakkını hatta bazen kutlamalar bile yapılır karneden sonra. Çocuğun ya da gencin yanındaki herkes kutlar, hediyeler verir ve destek olur karne alana ama birde uzak olanlar vardır. Bunlar; teyze, hala, nene, dede, arkadaş ve hatta kimi zaman anne, baba bile uzaktadır çoğuna. Bundan dolayı da yanında olduğunu bilmesi içinde Karne Tebrik Mesajları gönderirler.

Karne Tebrik Mesajları

Karne Tebrik Mesajları

Yıl boyunca çalıştın uğraştın, geceni gündüzüne kattın ve sonunda hak ettiğin karneyi aldın. Başarını ve karneni tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Bugün karne günümüz. Tatilin keyfini sür ama rehavete kapılma bol bol eğlen ama yanından kitabın hiç ayırma. İyi tatiller.

Gözümün nuru yavrum! Yine bu yılda beni çok gururlandırdın. İmkânların yoksa ve şartlar zor olsa da, sen bütün sınırları zorladın ve büyük bir performans sergiledin. Bana yaşattığın bu onur ve gurur için teşekkür ederim. Çalışmalarının meyvesi olan güzel karneni tebrik ederim.

Yılmadan, yıkılmadan, her yanlışta beni sabırla dinleyip yanlışını tekrar etmeden, azimle ilerledin. Ve sonunda geldik senenin sonuna. Bu senin karnen ve o güzel çabalarının bedeli oğlum! Başarıların daim olsun, karnen hayırlı olsun. Tatili doyasıya yaşa, bu tatili gerçekten hak ettin.

Melek yüzlü kızım! Bu karne sadece senin ama içindeki notlar ve başarılar senin ve sana her gün destek olan başta fedakâr annenin ve ailenin başarısı. Onların emeğine, senin istek ve azmine sağlıktır. Geriye kalan hayatında başarılar dilerim.

Bu dönemi olağanüstü başarı ile kapattın. Her yıl senden bu performansı bekleriz. Karnen hayırlı olsun, iyi tatiller.

Gözbebeğim yine kendini ispatladın ve yapacaklarının da üstünü yapacağını gösterdin. Çıtanı çok yükselttin ve beni çok memnun ettin. Karneni gördüm, çok beğendim, tebrikler ve iyi tatiller sana.

Bu karne sadece senin özverili çalışmanın karşılığı ve iyi bir tatili de hak ettin.

Dönem boyunca verdiğin emeğin karşılığını bu güzel ortalama ve yüksek seviyede başarı ile tamamladığın karne ile taçlandırdın. Hayatın boyunca bol şans ve başarılar.

Sınıfını birinci olup, Takdir Belgesini almaya hak kazandın. Seni tebrik ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Hem sınıftaki başarın, hem de ağırbaşlı, neşeli ve saygılı hallerin ile bu başarı ve onur belgesini almayı hak ettin. Her zaman böyle kal yavrum, hiç değişmemen ümidiyle.

Canım kızım sana uzakta da olsam, hep yanındayım. Bu güzel ve özel gününde yanında olmayı çok isterdim ama olamadım maalesef. Ama karneni ve Teşekkür Belgeni gördüm. Annen olarak seninle gurur duyuyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Senin gibi bir çocuğu doğurduğum ve sahip olduğum için çok mutluyum. Her yaptığın işte, her attığın adımda beni dahada mutlu ediyorsun. Bugün aldığın karne ile de senin mutluluğuna ortak oldum ve gururlandım. Karneni ve başarını tebrik ederim. Daha nice fırsatlar ve başarılar senin olsun, yolun her daim açık olsun.

Son dеrеcе başarılı bir dönem geçirdiniz bu yüzden sеni tebrik еdiyorum. İnşallah ömür boyunca başarılı olursun.

Bravo! Harika bir karnen var. İşte azmin sonucu maşallah sana,seni en içten dileklerimle tebrik ederim.

Dеrs içinde vе dеrs dışında sorumluk taşıyan davranışlarınla bеni çok mutlu еttin bu yüzden tеşеkkür еdеrim.

Bu mutlu gününü böylеsinе güzеl bir karneylе taçlandırdığın için çok memnuniyet duydum. Tеşеkkür еdеrim bir tanem.

Ailen ile beraber sabır ve özveri göstererek yaptığınız bu çalışmaların meyvesi olarak güzel karne senindir. Çok teşekkür ederim bir tanem.

İyi Şanslar Mesajları

Hep isteyerek gittin okula, severek girdin her derse ve istekle dinlediğin derslerinden çok iyi sonuçlar aldın. Sınav sonuçlarının iyi olması sonucunda üstün başarı gösterip, iyi bir tatili hakkettin. Tebrikler, iyi tatiller.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.