Kadınlar İçin Ünlülerin Söyledikleri Çok Özel Sözler

Kadınlar için ünlülerin söyledikleri çok özel sözler  hakkında söylenmiş olan çok özel ve çok güzel sözlerden hazırlamış olduğumuz bu bayanlara özel paylaşımı umarım beğeneceklerdir. Kadınlar için ünlülerin söyledikleri çok özel sözler  Bu paylaşımımızda ünlü , tanınmış insanların kadınlar hakkında söyledikleri ve paylaştıkları Kadınlar için ünlülerin söyledikleri çok özel sözler  sözleri düşüncelerini sizlere aktarmak anlamında üstlendiğimiz bu vazifemizi yerine getirdiğimizi umuyoruz sayfamızdaki bu güzel konunun ilginizi çekeceği konusunda şüphemiz yoktur yazımızda kadınlarımıza karşı bazı düşünceleri paylaşmış bulunuyoruz

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam , Gözümden akacak yaş olsan ağlamam , Kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam !

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz , Büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz , Her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

Aşk her zaman kaçmaktan , kovalamak , Görmekten ziyade özlemek , Gitmekten’se beklemek , Dokunmadan da düşünmektir , Ve aşk öyle bir şeydir gider nerede imkansız varsa onu seçer.

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı , Ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugün de bitecek , Ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek !

Bir kadın için şöyle bakılması dahi gözden kaçırılmaktan çok daha iyidir. MAE WEST

Bir kadın , eğer bir erkeğin onun eline düşmeden evvel kucağına düşebilse çok daha cazibeli olurdu. AMBROSE BIERCE

Bir kadına güzel oldugunu söylemeyin , Ona baska bir kadının onun gibi olamadığını söyleyin ve göreceksiniz ki bütün kapılar size açılacak. JULES RENARD

Bir kadının yüzündeki ifade, üzerindeki giysiden çok daha önemlidir. DALE CARNEGIE

Bir şiir yaz bana içinde alabildiğince mutluluk olsun , Ayın gölgesinde unutulan sevgi tohumlarıyla yeşere dursun , Yada bana bir şarkı söyle özlemimdeki sevgiliyi anlatsın , Yağan yağmurlar ile ıslanan bedenimi parlayan gözleriyle kurulasın.

Birgün bana soracaksın, beni mi yoksa hayatı mı daha çok seviyorsun diye. Hayatı diyeceğim çünkü , Küsüp gideceksin ama hiçbir zaman bilmeyeceksin ki benim hayatım sensin.

Bugün her zamankinden farklı bir şey yapayım demiştim yine olmadı sana defalarca aşık olup seni düşündüm.

Dünya kadınsız varolamaz. Gelecek bizim elimizde. JOAN COLLINS

Eger bir kadin yeterince hırslı , kararlı ve yetenekliyse , yapamayacagi hiç bir sey yoktur. HELEN LAWRENSON

Güneşin doğduğu da bir gerçek battığı da. Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de. Ne çıkar tüm gerçekleri sayarsak tek tek. Seni seviyorum , işte o en büyük gerçek.

Güzel bir kadının hali , onu görenler için nazikçe Çıldırtan bir fotoğraftan farkı yoktur. RALPH WALDO EMERSON

Kadın tam bir dairedir. İçinde yaratma , besleme ve dönüştürme güçleri vardır. DIANE MARIECHILD

Kadınlar başarılarını elde ettikleri zenginliklerle degil , çevrelerinde biriktirdikleri sevgiyle ölçerler. LINDA MCFARLANE

Kadınlar bütün dünyada ikinci sınıf yaratık olarak görülüyorlar ama dünyayı bir arada tutanlar yine onlardır. PAM BROWN

Kadınlar insanlara çok daha yumuşak davranırlar. Biz insanlara çocuk eldivenleriyle dokunuruz. SHIRLEY CAESAR

Kadınlar omuz omuza sıralandığında aradan hiç kimse gecemez. LINDA MCFARLANE

Kadınların erdemi , erkegin en buyuk keşfidir. CORNELIA OTIS SKINNER

Kahraman erkekleri nasıl da yakıp yıktılar. Kahraman kadınlar nasıl da hayata döndürdüler. PAMELA DUGDALE

Modası hiç geçmeyen bazılarıda dişi bir kadındır. RALSTON

Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonrada ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın , Ben seni sevmedim sana taptım!..

Ne seni unutturacak kadar zaman geçecek , Ne de geçen O zaman seni bana unutturmaya yetecek. Bırakıp gitsende unuturum sanma zaman bana alışmayı öğretir unutmayı asla.

Sen benim incimdin. Parıldayan masum güzelliğin ile seni sarp kayalıklardan tırnaklarımla kazıdığım bir istiridyede bulmuştum. Ve onu bir daha kaybetmeyeyim diye kalbimin derinliklerine gömdüm.

Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız olarak çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım oldu biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var.

Seven bir kadının sevdigi erkeğin yüzü , ona tıpkı denizin denizciye gorundugu gibi görünür. HONORE DE BALZAC

Sevmiyorum şu saatin sesini , Akmasın dursun zaman.Herşeyin bir öncesi ve sonrası vardır derler ya ; YALAN. Senden önce vardım belki. Ama aşkım senden sonra olmayacağım inan.

Yedi ayrı iklimde yaşıyan arıları getirseler yedi çesit arının hepsi yedi ayrı çiçeği dolaşmış olsa bile yedi ayrı çiçekten yaptıkları o bal senin kadar tatlı olamaz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.