Çok özel aşk sözleri engüzel sözler ve mesajlar.

Jilet Mesajları

0

Jilet Mesajları Hepimizin hayatında büyük dertler, sıkıntılar olabiliyor. Kimimiz bu sorunlara gülüp geçerken bazılarımız içinse hayat kabusa dönebiliyor. Yaşadığımız hayatta aile ile, sevgiliyle, arkadaşlarla ve diğer çevremizle sorun yaşayarak veya kendi psikolojimiz yüzünden melankolik durumda olabiliyoruz. Kendimizi ifade edebilmek için de sosyal mecralarda jilet mesajları gibi paylaşımlarda bulunuyoruz.Bu mesajlarla kimine ima ediyor, kimine gönderme yapıyoruz. Yazılan güzel ve anlamlı sözler ruhumuzu yansıtıyor. En çok da aşk derdinden yakınanların, aşk acısı çekenlerin ve karşılıksız sevenlerin tercihi oluyor bu sözler. Jilet mesajları ile sevdiğimize; kırgınlığımızı, öfkemizi, sevgimizi ve özlemimizi anlatabiliyoruz. Özellikle dinlediğimiz arabesk müzikler ve türküler bizleri bu sözlere daha çok yakınlaştırıyor.

Dinleyenler bilirler Müslüm Baba’yı. Konserleri ayrı güzel, şarkıları ayrı. Hayatı da şarkıları kadar dertlidir babanın. Canlı dinleyenler kendini jiletle kesmiştir. Hala da var dinleyip kollarını jiletleyenler. Bu kadar acı, bir şarkıya nasıl sığar Müslüm Baba?

Sevmenin insanları iyileştirdiğini söylerlerdi. Ben de inanırdım bu söze sen hayatıma girmeden önce. Seni sevmek yaralarımı iyileştirmedi, aksine daha çok yara açtı. Beni en çok güldüren sen olduğun gibi, en çok üzen de sen oldun. Yine de sen mutlu ol, o bana yeter!

Canımın yandığını düşünme artık. Sen benim canımı bir kere yaktın ve ben artık hissizleştim. Sen nasıl duygusuzsan ben de şimdi hissizim. Kalbimi ezip attın, kollarımda hala kanayan yaralarda adın yazılı. Dön bak eserine…

Canıma kıymaya cesaret edemediğimin göstergesidir bu yaralar. Senden kopmayı istememekten ölmeyi bile beceremedim. Belki farklı yerlerdeyiz, bir daha görüşmeyeceğiz ama aynı dünyadayız. Senin yüzünü tekrar görebilme ihtimalim var bir umut. Bu bile yaşayıp bu acıya katlanmama yeter.

Sevdiğim herkese küskünüm şimdi. Eşim dostum hepsi sırt çevirdi bana. En zor zamanımda bırakıp gittiler. Düştüm el uzatan bulamadım yanımda. Sevip yâr dediğim, güvenip kardeş bildiğim, canımdan saydığım herkes kırıp bir kenara attı. Hepsinin bir izi var şimdi.

Gelmediğin her gün için bir çizgi çektim bedenime. Sana sarılamadığım, gözlerine bakamadığım her gün benim için zor geçti. Çırpınarak yaşadım sensiz geçen saatlerimi. Bir gülüşünü görsem kanım durur, acım dinerdi. Ama en büyük acı hayalinle yaşayarak seni beklemekti.

Bu hayatta güvendiğim kim varsa hepsinden kazık yedim. Gözlerimin içine baka baka yalan söylediler bana. Sırtımı yasladıklarım tam da sırtımdan bıçakladı beni. Dert anlattım, derdimden vurdular; sevindim hor gördüler. Biraz mutlu olmak istedim, bencillikle suçladılar. Yapılan yanlışlar onlarındı, günah keçisi ben oldum.

Tüm acım kanımla beraber aksın istedim. Aldım elime jileti, bileğimden kesecektim, can tatlı geldi. Bir baktım ne umursayan var ne acıyan. Herkes sanki düşmanımmış gibi baktı gitti halime. Canımın acıdığıyla kaldım bir başıma.

Hayırlı Olsun Mesajları

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.