İyi Şanslar Mesajları

İyi Şanslar Mesajları  bazı durumlarda gerekli olur ancak her zaman aklınıza yazacak güzel bir söz gelmeyebilir. Bu durumda yazımıza göz atarak en güzel ve en etkili iyi şanslar mesajlarını bulabilirsiniz. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir kişiye mesaj atmak, aranızdaki iletişimi güçlendirir. Şansa ihtiyaç duyduğu bir anda İyi Şanslar Mesajları beklerken sizin mesajınızı görmesi, o kişiyi çok mutlu edecektir. Bu nedenle sevdiklerimizi anmaktan geri durmamalı, her zaman onları düşündüğümüzü ve yanlarında olduğumu hissettirmeliyiz. İnsan doğası gereği birbirleriyle bir arada olmak ister. Yan yana olamadığında da telefon aracılığı ile eşinin ve dostunun onu düşündüğünü bilmek ister. İyi Şanslar Mesajları ile arkadaşlarınıza ve ailenize onları düşündüğünüzü gösterebilirsiniz.

İyi Şanslar Mesajları

İyi Şanslar Mesajları

Bugün senin en şanslı günün olsun. İşlerinin yolunda gideceğini biliyorum ve sana güveniyorum. 

Şans meleklerini senin için gönderiyorum. Onlar senin için her şeyi yoluna koyacaklar. Sen rahat ol, meleklerin seninle.

İnandığın zaman, başaramayacağın hiçbir şey yok, bunu çok iyi biliyorum. İhtiyacın olan sadece biraz şanssa eğer, o şansı da senin için diliyorum.

Başarı her zaman çalışmakla beraber gelir. Ancak şanssızlıklar yolumuza taş koyabilir. Umarım şans seninle olur. Hak ettiğin başarıyı elde edersin.

Ne eksik, ne fazla… Tam olarak hak ettiğimizi bulsak yeter. Sen en iyisini hak ediyorsun ve hak ettiğini sonunda bulacaksın. Şans seninle olsun. Hak ettiğin başarıyı elde edebilmen dileği ile…

Hayatta bazı insanlar vardır ki; şansları onların yolunu aydınlatır. Adımlarını hep sağlam atarlar ve asla tökezlemezler. Senin de bu şanslı insanlardan biri olmanı dilerim.

Bahtın açık olsun, yolun aydınlık olsun. Dilerim ki; şans hep seninle olsun. Hayatın getirdiği zorlukları aşabilmen için şansın açık olsun.

Karanlıklardan aydınlığa çıkaran güneş gibi doğsun bahtına şansın. Öyle aydınlansın ki yolun; şansının açık olduğunu her an hisset.

Sana bu özel gününde sonsuz şans diliyorum. Başarmak için şansa ihtiyacın olmadığını biliyorum ancak işlerinin yolunda gitmesi için diliyorum bunu. Gün sonunda mutlu haberi birlikte kutlayalım.

Melekler şans getirsin sana. Başarman için ne gerekiyorsa gereksin, üstesinden geleceğini biliyorum. Yalnızca biraz şans lazımsa eğer, onu da senin için kalbimden gönderiyorum.

Bu gece dualarımda şans dileyeceğim sana. Her şeyin senin istediğin gibi olması için, gönlünde ne varsa gerçekleşmesi için, yolunun ve bahtının açık olması için ihtiyacın olan tüm şansı dualarımda diliyorum.

Bazı insanlar vardır ki; her işleri denk gelir. Öylece dursalar bile güzel işler gelir onları bulur. Sen de öyle ol ki; sen dursan da güzellikler sana koşsun. Şans seninle olsun ki; varlığıyla hayatını yoluna koysun.

Yarın için endişelisin biliyorum. Kaygıdan uyuyamayacaksın belki de, dönüp duracaksın yerinde. Ama inan ki her şey umduğundan da güzel olacak. Şansın açık olacak, ne istersen gerçek olacak. Şimdi huzurla uyu, yarın için şans diliyorum sana.

Şans melekleri seni bulacaklar ve başarman için ne gerekiyorsa sağlayacaklar. Nereden mi biliyorum? Çünkü sana ve azmine sonsuz inanıyorum. Şansın açık olacak ve istediğin sonucu elde edeceksin. İyi şanslar.

Başarmak için hep çok çalışmak gerektiğini söylerler. Çalışmak elbette gereklidir ancak şansı da açık olmalıdır insanın. O nedenle iyi şanslar diliyorum sana. 

İyi şanslar meleğim. Bundan sonraki tüm hayatında olduğu gibi yarın da şans seninle olsun. 

Bazı günlerde şansa her zamankinden biraz daha fazla ihtiyacımız vardır. O günlerde kaygılı olmamızın sebebi de şansımızın yaver gitmeyeceğini düşündüğümüzdendir. Ama iyi şans her zaman inançla gelir. Yürekten inanarak iyi şanslar diliyorum sana.

Şansım yok deme sakın. Bugünlere kadar gelebildin, ne tehlikeler atlattın ne zor yollardan geçtin. Her zaman başardığın gibi şimdi de başaracaksın. Şansın açık olsun. Unutma, sen dünyanın en şanslı insanısın.

İyi şanslar diliyorum tüm hayatın için. Güç, kuvvet diliyorum karşına çıkacak tüm zorlukları atlatabilmen için. Sabır diliyorum kazanacağım zamanı bekleyebilmen için.

Şansı açık olan insanın, başarı da hep yanı başında olur. Umarım senin de şansın açık olur ve çoktan hak ettiğin başarıyı elde edersin.

Sevgiliye Güzel Mesajlar

Şans her zaman seninle olsun. Umarım bundan sonra tüm yollar sana açılsın. Bahşın açık, şansın bol olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.