İyi Geceler Mesajı Uzun

İyi Geceler Mesajı Uzun  olarak bir sevdiğinize armağan etmek onların iyi bir gece geçirmesine sebep olacaktır. İyi geceler mesajı olduğunda okuyan kişi hem okuduğundan büyük bir zevk almakta hem de içine huzur doğmaktadır. Aynı zamanda İyi Geceler Mesajı Uzun olursa okuduğu her bir kelime onun rahatlamasını sağlayacak ve güzel bir uyku ile uyuyacaktır. Sevdiklerinizin güzel bir uyku ile uyuduğunu bilmeniz hiç şüphe yok ki sizin de rahat bir uyku uyumanızı sağlayacaktır. Böylelikle uyanacağınız yeni bir güne huzur ve mutluluk ile merhaba diyebileceksiniz. İyi Geceler Mesajı Uzun Eğer sizde bu güzel mesajlardan sevdiklerinize göndererek onları mutlu etmek istiyorsanız harekete geçmenin tam vaktidir. İşte iyi geceler mesajları ile ilgili birkaç örnekler.

İyi Geceler Mesajı Uzun

İyi Geceler Mesajı Uzun

Gecenin o zifiri karanlığı seni ürkütmesin, her bir karanlıktan sonra yeni bir gün doğmaktadır. Gözlerini yeni bir güne açtığında nasıl ki güneş doğuyor ise senin sevgin ile de benim günüm aydınlık olacaktır buna inan sevgilim. Şimdilik iyi geceler bir tanem.

Gecenin gökyüzüne verdiği en güzel aydınlık yıldızlardır. Bu yıldızlar arasında bulunan en güzellerini seçerek sana taç yaptım. Uykularımda gördüğüm her rüyama seni katarak o yaptığım taç ile güzelliğine güzellik katıyorum. Gerçek sevgimi ise sana sözlerim ile anlatarak o güzelliğini süslüyorum sevgilim. Uykularda buluşmak dileği ile iyi geceler.

Her zaman aklımda olduğunu bilerek huzurla gözlerimi kapatıyor ve rüyalara dalıyorum sevgilim. Süresiz bir şekilde devam edecek olan sevgimin her zaman sana ait olacağı ve bu kalbim yalnız senin için atacağını bilerek yatağa uzanıyorum. Yeni bir güne başladığımızda senin sevgin ile uyanacağım ve huzurla gözlerimi açacağım.

Her karanlık gecenin arkasından gün doğar ve yeni umutlar yeşerir he bir inanın ruhuna. O güzel ruhlar arasında da seni görüyorum sevgilim. Tüm güzellikler içerisinde en iyilerini senin için diledim yaratandan, güzelliklerin en iyileri senin olsun sevgilim. İyi uykular dilerim gecenin ve gündüzün ışıltısı.

Her gece yatağa girdiğimde aklımda sen varsın sevgilim. Gözlerimi kapattığım andan itibaren güzel yüzün canlanır ve seni izleyerek gecem aydınlanır sevgilim. Bu dünya üzerinde var olan en güzel gözlere sahip olduğun için ve o gözlere bakabilme şansını bana verdiğin için çok şanslı buluyorum ikimizi de. Bu mutluluk ile her yeni bir güne güzel başlıyorum her daim.

Her gecenin güzel olmasına vesile olan güzel yüzlü sevgilim, düşlerimde ve sabahımda her daim sen varsın, neden ben varım diye sorar isen kendi kendine, aynaya baktığında neden olduğunu anlayacağına eminim. Şuna emin olabilirsin ki aynaya baktığında kendi yüzün sana bile huzur verecektir bir tanem. İyi uykular.

Uykuya dalınca bütün hüzünler yok olurmuş. Ancak bir tek şey gerçekteki gibi devamlılığını sürdürecek. Oda sana olan sonsuz sevgim olacaktır aşkım. Bu varlığım uykuda da olsa gerçek hayatta da olsa her daim varlığına büyük bir hayranlık duyacaktır sevgilim.

Bu bedenin sensiz geçireceği en küçük bir an bana büyük azap olacağını biliyorum. Böyle bir azabı yaşamamak için asla seni bırakmayacağım. Bir beden ilaca, bir ruh duaya nasıl muhtaç ise bende sana öyle muhtacım sevgilim. Uykularıma seni katarak hayalin ile geceme renk katıyorum artık.

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar 

Başını nereye çevirsen orada beni göreceksin hayatım. Her gece uyuduğunda rüya âleminde beni göreceksin. Sana duyduğum sevgiyi anlatacak hiçbir kelamı kitaplarda bulman mümkün değildir sevgilim. Çünkü o sevgiyi anlatacak tek şey senin varlığındır bunu unutma.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.