İntikam Sözleri

  İntikam Sözleri
  İntikam Sözleri

  İntikam Sözleri Günlük hayat aktivitelerinin gerçekleştirilmesi esnasında bazen haksızlıklar yaşanır. İnsan nefes aldığı müddetçe adaletsiz tutumlarla karşılaşmaya adaydır. Kişilerin karşılaştığı bu haksızlıklar farklı yerlerden gelebilir. Devlet, akraba, arkadaş ya da sevgili gibi çok farklı yerler kişilerin canını sıkan tutumlar içerisine girebilir. İnsanlarda iz bırakan en büyük yara, haksızlık ve vefasızlık yarasıdır. Tedavisi olmayan bu yara, insana zamanla intikam duygusunu aşılar. İntikam; kişiye yaptığını yaşatmak, aynıyla ya da daha fazlası ile karşılık vermek anlamında kullanılır. Kişiler içerisindeki bu hisleri intikam sözleri ile dile getirir. Genellikle sosyal medyada paylaşılan iletilerde intikam sözleri kullanılır. Size haksızlık yapanlara ya da canınızı yakanlara buradaki intikam sözlerini kullanarak mesaj verebilirsiniz.

  Nefes alıyoruz, gülüyoruz, konuşuyoruz ve hiçbir şey olmamış gibi hayatımıza devam ediyoruz. Halimize bakarak kendisine yapılanı unuttu demeyin. Dışarı hissettirmiyoruz ama gözlerimizden intikam ateşi saçıyoruz. Muhatabımız bilsin ki, sırasının geleceği günü iple çekiyoruz.

  En temiz hayallerimi kirli emellerine alet edenler aklından çıkarmasın. Hayallerimin peşinden koşacağım ama hayallerim sizin en güzel rüyalarınızın da sonu olacak.

  Ne bir karıncayı ezdim, ne de bir çiçeği koparttım. Ben hayatımı herkese bir faydam olsun diye kararttım. Bizden kötülüğün damlasını görmeyenler bizleri sularda boğmaya çalışıyor. Hiç endişelenmesinler, onlara hazırladığım kötü sonun zamanı geliyor.

  Hiçbir günaha bulaşmamış minicik ellere iftira atan kötüler, onların bebeklik feryatlarında boğulun.

  Benimle bir mücadele içine gireceksen önce çevrene ve sahip olduklarına bakacaksın. Ben bu hayatta tekim. Sen savaşta birçok şey kaybetme korkusu yaşayacaksın.

  Benim babamı, annemi, kardeşimi ağlatanları asla unutmayacağım. Bir gün zamanı gelecek ve ben hesabı başkasına asla bırakmayacağım.

  Beni tanıdın mı? Hani ben aldattığın, iftira attığın, hiç tereddüt etmeden ciğerini yaktığın… Ben yalvarışlarını umursamadığın, telefonlarına bakmadığın, mutlu günlerini yaktığın… Tanı beni, öğren, ezberle. En büyük kahkahaları attığın bir anda yanında belireceğim, kahkahaları boğazında düğümleyeceğim. Tanı beni, ben seni ezip geçeceğim.

  Ben ne kadar intikam sözleri de kursam nafiledir. Siz benim sözlerimden değil bedduamdan çekinin. Çünkü Allah’ın gazabı, benimkinin milyon katı olacak, eminim.

  Bizim yüreklerimizi karlı dağlarda bırakanlar, kendileri plajlarla serinliyormuş. Hayatın gerçek yüzünü yakında göstereceğin onlara, bakalım nasıl oluyormuş.

  Hakkımı yiyerek bir yere varacağını sanıyorsun. Evet, güzel günler yaşıyorsun, evet zenginlik içindeki yarınlarına her geçen gün daha da yakınlaşıyorsun. Keşke unutmasan, ahiretini affedilmeyecek şekilde yakıyorsun.

  Benden af dileme sakın. Sen af dilenecek zamanı çoktan geçtin. Sen yalvaracak aşamalara geldin. Zamanında af dilese idin kabul ederdim, ancak yalvarışlarını dinlemeyeceğim.

  İnsanın insana vereceği en büyük ceza, dünyadaki haklarını Allah’a devretmektir. Allah müsaade eder elbette, ama benim hakkımı asla affetmez. Ahirette af dilesen de fayda etmez.

  Dikkate alınmamak senin için en aşağılayıcı hareket olacak. Ben sana bakmadıkça kuduracak, ben seni dinlemedikçe çıldıracaksın. İşte ben o zaman sana baktıkça, dünyanın en mutlusu olacağım.

  Bana kapan kuranlar, kapanda kalmayı göze alsınlar. Mutlaka kazanırım diye kasılanlar, kaybetmenin me olduğunu hele bir tatsınlar.

  Eğer düşük bir insan olsaydım, çekip silahımı seni vururdum. Ben o aptallığı yapmayacak kadar zekiyim. Seni affetmek isterdim belki ama o kadar cesaretli değilim. O yüzden seni pek umursamayacak ve yoluma devam edeceğim.

  Unutsam diye düşündüm, yediremedim. İntikam alsam diye içimden geçirdim, yüreğime söz geçiremedim. En sonunda unutmanın en acı intikam olduğuna karar verdim.

  Senin intikamını şeytana bırakırsam, daha fazla acı çekersin. O nedenle sana son bir iyilik yapacağım, intikamımı nazik ellerimle alacağım.

  Sen şimdi beni bir yat, bir kat, bir makam için mi sattın. Ah be güzelim, benden söylemesi, hayatının en büyük yanlışını yaptın.

  Beni gazetelerin mizah sayfalarına haber yapanları sür manşete taşırım.

  Masal gibi hayatımı mahvedenlere, acı sonlu romanlar yazdıracağım.

  İntikam almak istiyorum ama Mungan’a katılıyorum. Senin cezana seni ciddiye almamak olacak.

  Dünyada cehennemi yaşatanların karşılığını vermek gerekirse ahirette cenneti feda ederim.

  Adalet terazisi şaşar ve benim hakkımı savunmazsa, en keskin adalet kılıcı olurum, hesap sormanın yolunda gerekirse yok olurum.

  Düşünüyorum da intikam almak mı daha zor, yoksa mutlu olmak mı? Gelenlerin gözlerinde mutluluğu gördükçe, gidenlerin intikamından uzaklaşıyorum. En iyi intikam deliler gibi mutlu olmak, bunu anlıyorum.

  Seni çok seven, seni sürekli görmek için bin türlü planlara giren bir kişiyle neden dalga geçtin? Kusura bakma güzelim, benim yüreğimden çıkan can yakıcı ateşi sen seçtin.

  Güçlülerin zulmü bir gün sona erecek ve ben düştüğüm kuyudan çıkacağım. İşte o zaman ilk olarak beni kuyuya atanlardan değil, kuyuya atılmama ses çıkartmayanlardan hesap soracağım.

  Annemin yüzünün asılmasına, babamın canının sıkılmasına sebep olanları görüyorum. En güzel cevabı vereceğim zamanın geleceğini hatırlatmak istiyorum.

  İntikam mı istiyorsun, inadına gülecek ve inadına yürüyeceksin. Dosta güven verirken, düşmanının önünü keseceksin.

  Leave a Comment

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  This div height required for enabling the sticky sidebar
  Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :