İltifat Mesajları

İltifat Mesajları kategorimize hoş geldiniz. İltifat kelime anlamı olarak beğenme, ilgi, ilgi gösterme ve eğilim anlamlarına gelmektedir. İnsanoğlu yaradılışı gereği daima beğenilmek ve onaylanmak ister. Teknolojinin gelişmesiyle iltifat mesajı vermekte oldukça kolaylaşmıştır. Yüz yüze söylemekten çekinilen, utanılan iltifatlar artık bir mesajla söylenebilmektedir. Hoşlandığınız ya da beğendiğiniz birine iltifat etme isteği hissettiğinizde yepyeni İltifat Mesajları mızdan yardım alabilirsiniz. Yine eşinize veya sevgilinize de iltifat etmek istediğinizde İltifat Mesajları mızı kullanabilirsiniz. Unutmayın herkes kendisine iltifat edilmesinden hoşlanır ve mutlu olur Hayatınızdaki insana ne kadar özenli ve sevecen davranırsanız o da size aynı şekilde davranacaktır. Bunu sevgilinize bir iltifat mesajı atarak gözlemleyebilirsiniz.

İltifat Mesajları

İltifat Mesajları

Gözlerin var ya gözlerin . Yemyeşil bir deniz senin gözlerin.

Hoş geldin hayatıma karam. Esmer güzeli karam.

En iyi film senaryolarına bile taş çıkaran bir hikaye bu. Sende kaybolduğum, senle yoğrulduğum bir aşk filmi bu.

Gözlerinde beni seçtiğini gördüğüm için seni seçtim. Gözlerin bende kaldı ben de onlarsız edemem bilesin eski aşklar mazide kaldı.

Beyaz tenin bulutlar gibi yeşil gözlerin ormanlar gibi / Nefesimsin canözümsün / Ah o sesin de bülbüller gibi.

Çok uzak diyarlardan seni ömrüme katmaya geldim. Tek vücut olmaya inandım sana geldim. Aç kollarını ey ömrüm diyen sevgili. Seninle ben sonsuzluğa geldim.

Kaç benimle sabahlara, kaç benimle yarınlara. Dünü dünde bırakmalı aşk bunu emreder her solukta.

Yarınlara dair hayallerimiz var bizim umutlarımız var. Bu böyle gitmez denilen yerde planlarımız var. Gidelim dediğin o saniye yola düşmek için bavullarımız var. Aşk cesaret gerektirir bilmeyen mi var ?

Cennet parçası, ruh eşim. Yollarına deli divane bu eşin.

Sabahın ilk ışıklarıyla aklıma düşmenle başlıyor gün. Uyuduğum ana kadar seninle devam ediyor. Gördüğüm her rüyada da sen varsın ne güzel. Bu ömrüm hep seninle geçiyor işte bu en güzel.

Seni seviyorum. Çocuklarımın annesi, ruhumun biricik eşi.

Meleklerin kanatları vardır hani. Seni görünmeyen melek kanatlarından öpüyorum sevgili.

Kaç kişiye nasip olmuş ilk aşkıyla evlenmek. Şimdi bana düşen gel bizde o şanslı çiftlerden olalım demek. Benimle evlenir misin ?

Bebeğim bu defaki nazın sence de çok olmadı mı ? Bak aylar geçti sesine, yüzüne hasret bırakalı. Sen de seviyorsun mühür gözlüm. Gel barışalım sabah karşı.

Kahve falımda isminin baş harfi çıkan güzel. Biliyorsun senden ne kadar çok hoşlandığımı. Yollarım da çıktı falımda sana, bir bakış bir gülüş yetti beni benden almana.

İpek saçlarında ellerim dolaşsın yine, burnumda olsun mis kokusu. Ey yar senin teninin, senin kokunun yokluğu olasılığı gönlümün yegane korkusu.

Hiç vazgeçmemecesine dualar ediyorum. Geri döneceksin yeşillerin ecesi bunu hissediyorum. Bir elmanın iki yarısıyız biz. Başkasıyla olamazsın imkansız bunu çok iyi biliyorum.

Ay ışığının altında ne kadar da güzeldin. Her zamanki gibi tam bir prensestin.

İçime işleyen bakışların, yakan susuşların var senin. Yandıkça yanmayı istetiyor bu halin. Ne olur ilk adımı sen at der gibisin.

İlk görüşte başlayan bir aşk bu ve bunun değerini bilmek gerekir. Her gününü cennete çevirmeye geldim artık senin de bu özeni görmen gerekir.

Usul usul girdin gönlüme. Gözlerim daima seni arar oldu. Bir saat haber alamasam kalbim karalar bağlar oldu.

Böylesi bir aşka düşeceğimi rüyamda görsem inanmazdım. Kara sevda dediklerine düştüm ama sana değer be cancağzım.

Dünyanın en güzel gülüşlü kadını, işte o benim sevgilim !

Güçlü kollarımla seni sarmaya geldim. Seni omuzumda uyutmaya geldim. Ruhundaki yalnızlığı doyurmaya geldim.

Aylarca uzaktan izledim seni. Gözlerini, saçlarını ve o gül tenini. Cesaretimi topladım şimdi. Bir adım ben geldim bir adım da sen gel hadi.

Gözler ruhun aynasıdır. Nasıl da mavi mavi bakıyor. Denizler oluyor içimde iyotlar kokuyor. Kendimi bildim bileli bir tek seni sevdiğimi anlamamış olamazsın, biraz cesaret ver hadi bak hayat geçip gidiyor.

Ayrılık Mesajları

Sarı saçlım, mavi gözlüm. Edasına bir ömür bırakılacak kadınım. Hiç çekinmem gel desen gelirim git desen giderim. Sen iste ben aşkı bizim için desen desen örerim.

Yağmurda el ele yürümek gibisi yoktur. Fonda senin bülbül sesin, saçlarımız ıslak, birbirine kenetlenmiş ellerimiz sıcacık ve yüreklerimiz lap dap.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.