İhanet Eden Sevgiliye Sözler

İhanet Eden Sevgiliye Sözler “Her yeni eskir” kaidesince, bir gün ilişkiler de son bulur. Bazen karşılıklı anlaşma ile, bazen de taraflardan birisinin sevgisinin bitmesiyle.. Aslında ilişkinin bitimi önemli değildir. İlişkinin nasıl bittiği önemlidir. İhanetle biten bir ilişkide, İhanet Eden Sevgiliye Sözler pek tesir etmez diye düşünülebilir. Fakat bazıları aldatsa da hala sevmeye devam ediyor olabilir. İhanet Eden Sevgiliye Sözler sarf etmek bazen ihanete uğrayanı bir nebze de olsa rahatlatabilir. Bu yüzden,  kendinizi rahat hissedeceğinizi düşünüyorsanız, hazırlanan Özlü anlamlı kısa sözler sözler  kısmından yararlanabilirsiniz. Her seven ihanet etmeyeceği gibi, her ihanet eden de sevmiyor anlamına gelmez. İhanetin karşılığının nasıl olması gerektiği, sözlerin içerisinde gizlidir.

İhanet Eden Sevgiliye Sözler

İhanet Eden Sevgiliye Sözler

Bu muydu? Tüm fedakârlığımın karşılığı, emek ve sevgimin hak edişi bu muydu?

Ben seni çok sevmiştim. Kendimden ödün verecek kadar, senden başkasını hayal edemeyecek kadar çok sevmiştim. Demek ki hayatımın en büyük hatasını etmişim.

Seninle geçirdiğim her an, her saniye çok değerliydi benim için. Çünkü ben seni tahmin edemeyeceğin kadar sevdim. Ama senden hiç aynı karşılığı görmedim. Belki şaşıracaksın ama, ben sonumuzun böyle olacağını tahmin ettim.

Ne yaptıkların ne de tavrın umurumda değil. Sen kaybettin unutma, ben değil.

Ne konuşacak takatim, ne de aklımda bir sözüm var. Tek hissedebildiğim, kalbimde bir sancı var.

Bana yaşattığın tüm güzellikler için hakkını helal etmeni isteyemeyeceğim, çünkü sahteymiş. Sadece şunu bil, senin bu yaptığını asla affetmeyeceğim.

İhanetine ağlamam. Çünkü rimelim senden pahalı.

Ne bir sebep geçerli, ne de açıklama. Sana söyleyeceğim tek şey, elveda.

Herkes kendi karakterine layık olanı yapar. Gerçek seven sadık olur. Karaktersiz ihanet eder.

Ben sadece mutluluk istemiştim senden. Sevginden kaynaklı bir mutluluktur. Ama senden aldığım karşılık, telafi edilemeyen bir burukluk.

İster yalvar, istersen ömür boyu ağla. Bundan sonra ne yapsan da dönmem sana asla.

Senin yapacağın tek şey, gerçeklerden kaçmaktır. Yaptığın öyle pis ki, bana düşen susmaktır. Ben gönülden inanıyorum şuna; adalet mutlaka mazlumun gönlünü rahatlatır.

Yüzünü görmek, sesini duymak sadece midemi bulandırır. Yapman gereken tek şey, sadece benden uzak durmandır.

Sana tek tavsiyem; sadece kendine güvenmen.

Bilirim ki, bundan sonraki ömrün benim ahımla geçecek. Elbet bir gün benim acım geçecek. Ama senin hayatının her anı ihanetle geçecek. Sana en büyük ceza olarak, kendi ihanetin yetecek.

Huzurla kalktığım her günüm, meğer kâbuslara gebeymiş. Sevdiğini düşündüğüm, yalancının önde gideniymiş. Beni asla yumuşatamaz hiç bir serzeniş.

Bir zamanlar ne de güzel geçerdi zamanlarımız. Ta ki, sen değişene kadardır. Sen hayallerimizi, umutlarımızı yerle bir edene kadardır. Yaşanmışlıklarımız yok muydu bizim. Onlarca duygu ve anılarımızı, umursuzca yıkıp geçmeye değer miydi?

Nasıl bu şekilde bitirirsin? Nasıl anlamazsın, ömrümü önüne serdiğimi?..En kötüsü de ne biliyor musun? Desen ki seni seviyorum, biliyorum kalbime söz geçiremeyeceğimi. Ama sen en ağır olan ihanetle yıktın beni. İnsanın en sevdiğine yabancılaşması buymuş demek ki. Elveda yabancı sevgili..

Hangi söz hangi bahane afettirir seni bilemedim. Hiç bir zaman kimseden bu denli incinmedim. Kim sorarsa sorsun, o beni seviyor derdim. Yaktı yıktı beni, acımasız ihanetin.

Bu şekilde mi dürüstlük vefa anlayışın?. Ben senin ne kankanım, ne de arkadaşın. Gerçi sana teşekkür borçluyum. Bundan sonra aldanmayacak benim başım.

Tüm dengemi bozdun. Ne dostum kaldı, ne düşmanım. Şu hayatta en çok seni sevdiğime pişmanım.

Kalbe söz geçmez ama ihanet geçer. Her yaptığın elbet bir gün sana döner.

Öfke Sözleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.