İçten Sözler

İçten Sözler

İçten sözler yazarak, fotoğraflarınıza bakan bir kişinin etkilenmesini sağlayabilir ya da vermek istediğiniz mesajı daha güzel bir şekilde ifade edebilirsiniz. İnsanlara en çok tesir eden şey söylenen sözlerdir. Biri ile anlaşamadığınızda, herhangi bir sebepten dolayı küslük yaşadığınızda ya da kırıldığınızda o duruma uygun sözler bulabilirsiniz. Bazen de sevdiklerinize güzel ve içten sözler söylemek istersiniz ancak aklınıza gelmeyebilir, Böyle bir durumda önceden sizin için düşünülmüş olan içten sözler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu tür sözlerin özelliği okuyan kişide derin etkiler bırakabilmesi ve onu düşünmeye sevk edebilmesidir. Farklı temalarda sözler bularak kullanabilirsiniz. İletişimin anahtarı sözler olduğuna göre, doğru bir iletişim kurabilmek için sözleri etkili kullanmak gereklidir.

Sevginin gerçek olduğunu anlamanın bir yolu vardır. Eğer yıllara yenik düşmüyorsa, karşılık beklemiyorsa ve çıkar gözetmiyorsa o gerçek sevgidir. Gerçek sevgiyi bulunca şüphe etmemek ve ona sıkı sıkıya sarılmak gereklidir.

Bugün içimden kuşlarla şakımak, kelebeklerle çiçekleri dolaşmak geçiyor. Bahar benim gönlüme geldi sanki… Bugün içim kıpır kıpır, hem de sebepsiz yere…

Sevginin aşamayacağı hiçbir engel yoktur derler ama yalan! Sevginin aşamayacağı birçok engel vardır. En başında da yalandan ve riyadan bir türlü ayrılamayan insanlar gelir. Sevgi, yalan duvarını bir türlü aşamaz.

İçtenlikle seviyorum seni. Tüm saflığımla, dürüstlüğümle seviyorum. Senin beni sevmeni beklemeden, sadece özlemeyi göze alarak, belki de umursamayacağını düşünerek ve hepsine razı olarak seviyorum,

Yalansız bakan gözler hemen anlaşılır. Işıltısını en derinlerde taşır. Görmeyi bilen, yalansız bakan gözleri nerede olsa tanır, O gözler, kalpteki saflığı ve yalansızlığı anlatır.

Geçip giden yıllar bir tek saçlarımı ağartmakla kalmadı, kalbimi de kararttı. Benden aldıkları yetmezmiş gibi, o hain yıllar umutlarımı da benden aldı. Yaralarım günden güne arttı. Artık umutsuzca yaşamaya, bu hayat beni alıştırdı.

Kalbimin ta içinde hissederek söylüyorum ki; seni asla unutmayacağım. Yıllar geçse de, mevsimler değişse de, sensizlik içime işlese de seni asla unutmayacağım.

Yılların eskitemediği bir dostluk bizimki. Birbirimizin aklından geçenleri okuyabilecek kadar yakınız birbirimize. Acısını hissedecek kadar iç içeyiz ve hiçbir zorlukta yılmayacak kadar biz bizeyiz.

Kalp yalan söylemeyi bilmez, ancak dilin kemiği yoktur ne yazık ki. İnsan kalbiyle hareket etse yalan nedir bilmez. Ancak kalbini dinlemez ve mantığıyla hareket ederse, çıkarları için gözünü bile kırpmadan yalan söyleyebilir.

Sen gittiğinden beri içimden hiçbir şey yapmak gelmiyor. Yalnızca seni düşünüyorum. Ne yediğim yemekten tat alabilyorum ne içtiğim sudan. Yalnız seni istiyorum yanımda.

Baharın gelişini kuşlar nasıl bekliyorsa, ben de öyle bekliyorum seni yeniden şakıyabilmek için. Benim baharım sensin. Konduğum dalım sensin. Her şeyimsin.

Tüm insanlığa iyilik ve güzellikler diliyorum. Herkes mutlu ve huzurlu olsun. Kimse kimsenin kalbini kırmasın ve incitmesin. Bu dünyada artık iyilik kazansın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.