Hoşça Kal Sözleri

Hoşça Kal Sözleri çoğu zaman insanın içini sızlatır çünkü veda etmek her zaman çok zordur. Kimi zaman eski sevgiliye, kimi zaman çocuklarımıza, kimi zaman ailemize hoşça kal demek zorunda kalırız ve veda ederken bile seçtiğimiz kelimeleri özenle seçeriz. Özellikle ayrılan sevgililer, ya da farklı şehirlere taşınmak durumunda kalan birbirini seven insanlar Hoşça Kal Sözleri ile birbirine veda ederler. Hoşça Kal Sözleri insanların dokunaklı sözler bulmasına yardımcı olur. Fakat bazı insanlar duyduğu acı ile veda etmeye söyleyecek söz bulamazlar. Bu durumda internetten yardım almak isterler ve birebir kopyası olmasa da kelimelerini ifade etmeye yardım edecek Özlem Sözleri bulurlar.

Hoşça Kal Sözleri

Hoşça kal Sözleri

Hoşça kal demeyi çok isterdim ama inan hiç içinden gelmiyor. Bana verdiğin bu acının bedelinin ağır olması gerekiyor. O yüzden sende hoşça kalma.

Hoşça kal sevdiğim, benimle hoş olamadın ama belki başkasıyla mutlu olursun. O yüzden sana hoşça kal bana yakışır elvedalar.

Hoşça kal demesi kolay, ama sor bakalım ben sensiz hoş kalabiliyor muyum? Sensiz hoş kalamıyorum sevgilim sensiz boş adamın tekiyim.

Seninle yaşadığım ilişki bir selam ile hoşça kal arasında sıkıştı kaldı. Seni ilk gördüğüm gün hayatımın anlamı zannederken şimdi anlıyorum ki sen en büyük fermanımı yazan katilmişsin. Hoşça kal sevgimin katili.

Bir daha asla yüzünü göremeyeceğimi bilmek, sesini duyamayacağımın verdiği ıstırap.. Söylesene sevdiğim sensiz nasıl hoşça kalır bu yürek.

Bir ‘hoş çakal’ ile beni hayatından çıkarabilirsin ama kendini hayallerinden çıkaramazsın. Çünkü varlığını hissedemediğim şu dünyamda seni sadece hayallerime sığdırdım.

Hoşça kal deyip de boş vaatler verme bana çünkü bana boş nasihat lazım değil bana sen lazımsın. Ya gitme, ya da bana nasihat etme.

Ben zaman geçtikçe ona daha çok bağlanırken o zaman geçtikçe beni gözden çıkarmış. Bu yüzden bir hoşça kal diyerek  sonumu elleriyle yazmış.

Hoşça kal kelamının ayrılığı ifade ettiği yazımından belli. Baksana, hoşça bir yerde kal başka yerde. Tıpkı senle ben gibi ben kendi alemimde sen yabancı ellerde.

Aramızdaki büyük aşkı bir hoşça kal bitiremez, her ne kadar ayrı olsak bile seninle yollarımız elbet bir gün buluşacak.

Aklım hatıralarını sergiliyor, kalbim sürekli adını sayıklıyor. Dilim hoşça kal dese de yüreğim senden gidemiyor bir türlü.

İlk sevgimizi itiraf ettiğimizde birbirimizi hiç bırakmayacağız diye söz vermiştik. Şimdi ne söz kaldı ne yemin bir hoşça kal ile beni terk ettin.

Ne de güzel oyuncu olurmuş senden seviyorum diye ne de güzel kandırdın beni. Oysa ben seni canı yürekten sevmiştim yalan dolan olmadan. Sen de bir hoşça kal ile bırakıp gittin beni. Dünyama karanlık, ruhuma sensizlik yükledin ve çektim gittin Hayatımdan.

Elveda Sözleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.