Hayırlı Sabahlar Mesajları

Hayırlı Sabahlar Mesajları Sabahlar insanların güne başladığı vakittir. İnsanlar sevdikleri ile bir arada oldukları zaman ya da sevdikleri tarafından bir çift güzel söz aldıkları zaman güne güzel başlarlar. Özellikle yeni nesilde mesaj atmak karşı tarafı motive eder ve gün boyu kendini huzurlu hisseder. Anlamlardan daha değerlidir sabahlar çünkü insan güne nasıl başladıysa akşamı da o şekilde olur. Bu sebepten dolayı Hayırlı Sabahlar Mesajları çok değerlidir. Bu sebepten dolayı pek çok kişi internetten Hayırlı Sabahlar Mesajları mesajları araştırmaktadır. Birçoğu kendi içinden geçeni yazsa da her sabah güzel mesajlar türetmek bir hayli zordur. Bu nedenle kısa bir araştırma yaparak sevdikleri kişiye layık sözü bulurlar.

Hayırlı Sabahlar Mesajları

Hayırlı Sabahlar Mesajları

Sabahın doğan güneşi yüzüne gülsün, tan vaktinin huzuru içine doğsun. Şükür et bu sabaha da uyandığına, dünyanın en güzel sabahları senin olsun. Hayırlı sabahlar.

Gününüz hayırlı, işleriniz yolunda, içiniz huzur dolu ve kalbiniz ferah olsun. Dünyanın tüm güzellikleri içinize doğsun. Hayırlı sabahlar.

Nefes almak bile büyük bir lütuf insan için. Bunun için uyandığın her sabaha şükür et ve sevdiklerin ile güzel bir güne başla. Hayırlı sabahlar.

Umutlar asla solmaz sen kalbini ferah tuttukça. Sevenlerin bitmez sen fesat olmayınca. Her sabaha umutla uyanman dileğimle hayırlı sabahlar.

Dostlukların baki kaldığı, sevgilerin tükenmediği ve hep yüzünün güldüğü bir sabaha uyanman dileğim ile mutlu sabahlar dilerim.

Sevenler ayrılmasın, kalpler hiç kırılmasın. Şu fani dünyada sevgi baki kalsın üzüntüler yaşanmasın. Sabahlar hep hayırlı olsun ve ağlayan yüzler hep Gülsün.

Hayatın acılardan uzak dursun hayallerin hep gerçek olsun. Allah’a inancın devam ettikçe duaların seni hep korusun.

Aşk dolu bir hayata merhaba diyorsan ve sabah doğan güneşin huzurunu yüreğinde hissedebiliyorsan sabahın hayırlı olsun. Her doğan güneş senin umudun olsun, günün güzel olsun.

Bir avuç dua doldurur kalpleri, güçlendirir bağları ve bağlar Allah ile seni. Her günün dua ile dolsun, her sabahın huzurlu olsun. Hayırlı sabahlar.

Sevginin ucu bucağı yok sevdikçe sevesi geliyor insanın. Kalbi temiz ise bir insanın duaları da kabul olur. Hayat üç günlük dünya ise her sabaha güzel uyanmak gerek. Hayırlı sabahlar.

Yatağında güzel bir sabaha uyanıyorsan ve telefonunda güzel mesajlar görüyorsan çok iyi bir insanın demektir. Her sabah sevdiklerin ile mutlu sabahlara uyanman dileğim ile hayırlı sabahlar.

Mutluluk kalbinin derinliklerinde bir yerlerde duruyorsa sana gülümseyen güneşe merhaba de. Hüzünlerini sil at ve bugünün ne kadar güzel olacağı ı hayal et. Hayırlı sabahlar.

Bugün kimse bizi üzmesin, kimse gözümüzden yaş getirmesin. Kalbimize hüzün inmesin ve sevdiklerimiz bizden hiç gitmesin. Her daim sevdiklerimiz ile birlikte olma dileğim ile hayırlı sabahlar.

Kimse gölge düşürmesin mutluluğumuza, gözümüze yaş dökmesin. Kimse deşmesin yaramızı ve dualarımız hep kabul olsun. Allah’ın rahmeti ile hayırlı sabahlar.

Her türlü acıdan uzak, düşmanlardan ve belalardan uzak bir hayat bizi bulsun. Dostlarımız yanımızda olsun ve dualarımız hep kabul olsun. Hayırlı sabahlar.

Bir turna konduysa pencerene hüznünden ayrılıp mutluluğa uçma vaktin geldi demektir. Tepede doğan güneş hep umudun olsun. Hayırlı sabahlar dilerim.

Uykunu alamadıysan doğan güneşi seyret ve yeni güne merhaba de. Sen uyurken kaderinde neler değişti bir bilsen, yataktan kalk ve şükür de. Hayırlı sabahlar.

Çok derin sular aktıysa yaranın üstünden gülümseme zamanın gelmiş demektir. Doğan güneşin hatıeına geçmişe sünger çekmen gerekir. Hayırlı sabahlar.

Geleceğin parlak olması için sabahlara mutlu başla, sabahları umutla dolarsan günün güzel geçer. Sen içini ferah tutarsan Allah sana güzel günler nasip eder. Hayırlı sabahlar.

Acının küçüğü büyüğü olmaz ama umudun büyüğü olur. Güneşin pırıltısı umutlarını büyütsün ve kalbin hep temiz dursun. Hayırlı sabahlar.

Allah bir can verdiyse sana bu canı korumayı bil. Bir güneş yolladıysa dünyana o güneşin faydasını bil. Sabah gönderdiyse akşamına o sabahın kıymetini bil. Hayırlı sabahlar olsun.

Keder uzak olsun gönlünden, nazar uzak dursun gözlerinden. Fesat insanlar gelmiş gitmiş geçmişinden gönlü güzel insanlar ile mutlu sabahlar olsun.

Hayırlı Sabahlar Mesajları

Sen kalbi temiz insan, bugününde açtığın yeni sayfa da senin gibi temiz olsun. Hayırlı sabahlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.