Hayırlı Olsun Mesajları

Hayırlı Olsun Mesajları Sosyal varlık olan insan hayatında birçok topluluğa girer ve birçok topluluktan çıkar. İnsan her zaman yeni deneyimler yapar, yeni fikirler hayata geçirir, yeni başlangıçlar yapar. Hayırlı Olsun Mesajları Bu yenilikler kimi zaman bir düğün, nişan, yeni biriyle tanışma olduğu gibi kimi zamanda yeni bir işe geçme ya da başlama, yeni bir ev, yeni bir araba ve benzeri maddi ve manevi şeyler olabilir. İnsanlar bu yeniliklere ve başlangıçlara adım atarken manevi olarak destekte bulunmak, birbirini yalnız bırakmamak ve teşvik etmek, ihtiyacı hisseder. Bu yeniliklere adım atan kişiye ailesi, yakın çevresi, dostları Hayırlı Olsun sözleri  ve Hayırlı Olsun Mesajları ile destek olur. Hayırlı olsun sözleri ile sizlerde onların yanında olabilirsiniz. Farklı tebrikler ve kutlamalar için çok başka hayırlı olsun sözleri bulunmaktadır.

Hayırlı Olsun Mesajları

Hayırlı Olsun Mesajları

Gönlünüzden geçen bütün iyi dilekleriniz kabul olsun. Yeni gününüz hayırlı olsun, hayırlara vesile olsun.

Yeni açtığın iş yerin hayırlı olsun, bol, bereketli ve helal kazançların olsun.

Bu senin ilk motorun, sonunda zevk ve heyecan duyduğun isteğini elde ettin. Kaskını tak emniyeti sakın ihmal etme. Motorun hayırlı olsun kardeşim. Hayatında açtığın bu güzel sayfada, adım attığın ilk gününün hayırlı olmasını temenni ediyorum ve daha güzel nice başarılarla dolu işlere başlamanı diliyorum.

Açtığınız yeni iş yeri haberini ailece sevinçle karşıladık. Umarız her şey hayal ettiğiniz ve istediğiniz gibi olur. Her zaman yanınızdayız, başarılar diler ve daha çok ilerlediğinizi görmek isteriz . Hayırlı olsun.

Büyük hayaller varsa büyük adımlar atılmalı. Bu adımlar sağlam kişiler ve inançla atılır. Yeni ortaklığın hayırlı olsun. Allah pişmanlık vermesin.

Günün bereketli ve nurlu olsun. Yeni sabahın ilk siftahı senin olsun. Kazançların daim ve bol olsun. Yeni işyerin hayırlı olsun.

Dünya akan bir su değildir, yeni dalgalar gerekir, yeni başlangıçlar şart. Dünyayı yönetenlerde bu durgunluğu bozanlardır, değiştirenlerdir. Sende kendinde bu gücü gördün ki siyasete atıldın. Siyası hayatın hayırlı olsun. Başkanlığın daim olsun.

Kim gelmiş, kim gelmiş. Küçük kardeşimin, minik yavrusu gelmiş dünyaya. Hoş geldin aramıza can bebek, tatlı bebek. Gelişin uğurlu olsun, hayırlı olsun hepimize.

Sevgili can dostum yenidünyaya gelen bebeğin hayırlı olsun. Mutlu ve sağlıklı bir ömrü olsun, bahtı açık ve güzel olsun. Senin ve eşinin, ailenin gözü aydın olsun. Sana da çok geçmiş olsun.

Evlilik yolunda attığınız ilk adımınız, sözünüz hayırlı olsun. Rabbim tamamına erdirsin. Düğününde halay çektirmeyi nasip etsin. Mutluluklar.

Çok çalıştın, çok istedin. Sen bu başarıyı hak ettin canım. Çalışmanın karşılığını alıp atanmana çok sevindim. Memuriyet hayatın hayırlı olsun. Tebrik eder ve başarılar dilerim.

Arkadaşım ilk aracın hayırlı olsun. Bizi de gezdirirsin artık. Rabbim kazasız, belasız, selametle kullanmayı nasip etsin.

İkiniz bir elmanın iki yarısı misali. Leyla ve Mecnun’sunuz. Bu dünyanın en güzel çifti oldunuz. Hayatımız ve bahtınız da sizin gibi güzel olsun. Evliliğiniz hayırlı olsun. Bir yastıkta kocayın dünyaya kendiniz gibi güzellikler katın.

Dini Güzel Sözler

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.