Harika Sözler

Harika Sözler Sahip olunan duruma göre şekillenen harika sözler tam olarak ifade edilmek istenen duyguları yansıtmakta iyi birer seçenek olmaktadır. Kusursuz öneriler sunmasının yanı sıra aynı zamanda fikir açısından da zengin olan bu sözlerde belli anlatım teknikleri de kullanılabilmektedir. Facebook başta olmak üzere çeşitli sosyal medya platformları üzerinden paylaşımı yapılabilen harika sözler daha çok gençler tarafından tercih edilmektedir. Bununla birlikte aşk, sevgi dışında çok farklı duyguların temelde olduğu sözlere çok sayıda örneklerde bulunmaktadır. Aşağıda belirtilen en özün harika sözler farklı sosyal ağlarda paylaşılabilmektedir. En güncel ve kaliteli sözlerin ifade ettikleri anlamlar ise farklılık gösterebilmektedir.

Aşkı kaçmak zannedenlerde görmek isteyenlerde büyük bir yanılgı içindedir. Aşk özlemek, beklemek ve düşünmektir aslında bir insan için. Sabırlı bir şekilde korumaktır kendini.

Yaşadığı hayatı senden çok daha fazla seviyorum sevgilim. Bunun için bana sakın darılma. Benim hayatım zaten senden ibarettir.

Ne kadar çok sevdiğimi anlamak için benden bir beklentin olmasın. Sadece gözlerimin içine yavaşça bakmayı dene. Yanan ateşin küllerini göreceksin.

Çok dik kayalıklarda tırnaklarımla elde ettiğim inci tanemdin sen. Bir daha kaybetmemek için kalbimin en derin yerine muhafaza ediyorum incimi.

Ellerimi her uzattığımda sonu olmayan boşluklar içine. Kurduğum düşlerde hep sen vardın.

Seninle olduğum anlarda saatten gelen tıkırtılardan nefret ediyorum. Durmasını istiyorum zamanın bu an içinde. Ellerimle dokunduktan sonra parlamak istiyorum tek bir nefeste.

Bir inci gibi parıldayan masum bir yüze sahipsin. Sahip olabildiğim tek şeyde zaten sensin.

Benim sevmelerim gerçekten çok büyük yük olur insana. Her yürek taşıyamaz aşkımın tek bir unsurunu. Bundan dolayı seçtim senin kalbini.

Her gittiğim yere senin ismini yazmaya başladım. Sonra adımlarını takip ettim. Her yerde ismini görünce beni aşığın zannettin. Ben sana âşık olmadım sevgilim, seninle oldum.

Ağzımdan çıkacak bir sözle gideceğini bilsem, hiç konuşmazdım ölene kadar.

Beni gibi beklediği bir şey olanlar için çok uzundur karanlık geceler. Bir türlü gitmez ay dedikleri şey.

Yedi ayrı ülkede yer alan yedi dağ üzerinde dolaşan yedi bal arısı getirseler yanıma. Yediğim bal senin kadar tatlı olamaz sevgilim.

Senin gözlerinde kayboldu bu yüreğim. Sahip çıkamadığım için ben mi suçluyum yoksa esir aldığın için sen mi?

Tesadüfen doğmuş olsak da mecburen yaşıyoruz bu karanlık ve vahşi dünyada.

Yanağından bir öpücük kondurduğumda kaybolmayacağını bilmek yeter bana.

Kalabalık bir şehirde bile seni aramak bir sevinç kaynağı benim için. Sanırım bulamayacağım ama uğrunda ölme duygusu haz veriyor.

Dilinle değil, kalbinle söyle aşkını bana. Tarif etmen bile yeterli aslında. Kül olan yüreğimde bir umut hala yaşıyor.

Sahip olduklarımızla mutlu insanlar gibi yaşayabilirdik aslında. Ancak sen yine farklı bir yolu tercih ettin doğru olmayan.

Bilgili insanların çok daha cesur olması kaynağından gelir. Cahiller ise sadece küstahlıklarıyla iz sürer bu hayatta.

Alçak gönüllü olmak ayıptır artık bu dünyada. O yüzden küçük adamların hükmü geçiyor her asırda.

Yaşadıklarımız ne masaldı ne de roman. Senin gibi bir aşkım olduğu için ne şanslıydım ne de küstah.

Sevmelerin sonu olmadığı için sonsuz bir aşk istedim seninle olan. Ancak sen yine bırakıp gittin beni. Her şeye rağmen dönersem koşarak gelirim yanına. Söylediklerin yalan olsa da inanır bu kalp sana.

Anlatamadığım duygular tarafından esir alındım dün gece. Yarım kalmış umutlarımı da söndürdü göz yaşlarım dün gece. Kalbime saplanmış bir hançerle uyudum dün gece.

Mesafelerle sadece küçük sevgiler yok olur. Bizim aşkımız o kadar büyük ki hasretler güç verir toprağına.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.