Hala İçin Doğum Günü Mesajları

Hala İçin Doğum Günü Mesajları En özel günlerden olmasının yanında aynı zamanda unutulmadığını da göstermek için gerekli olan halaya doğum günü mesajları çeşitli şekillerde ulaştırılabilmektedir. Hala İçin Doğum Günü Mesajları Yakın akraba olmasından ötürü gerekli olan mesajlar için kısa mesaj dışında sosyal medya ağlarının kullanılabilmesi de söz konusudur. halanızın Facebook duvarını bir kutlama mesajı gönderilmesi dışında Twitter veya akıllı telefonlarda bulunan uygulamalar üzerinden de Hala İçin Doğum Günü Mesajları gönderilebilmektedir. Sayfamızda etkileyici ve özgün halleriyle çeşitli halaya doğum günü mesajları bulunmaktadır.

Hala İçin Doğum Günü Mesajları

Hala İçin Doğum Günü Mesajları-tile

Her zaman güler yüzlü ifadesiyle bizlere yardım eden canım halam, doğum günün kutlu olsun.

Nur yüzlü halacığım, doğum gününü kutlar, sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmeni arzu ederim.

Çok uzaklarda olsam da senin gibi tatlı bir halanın doğum gününü unutacak değilim. Huzurlu ve daha güzel bir yıl geçirmeni temenni ederek doğum gününü kutlarım halacığım.

Yeni yaş gününü kutlayarak yumuşacık ellerinden öperim sevgili halam.

Babamın kaybından sonra bizlere kol kanat gererek sahip çıkan biricik halam, doğum günün kutlu olsun. Umarım ailenle birlikte çok daha güzel günler görürsün.

Bir kez daha yaş aldığını öğrenmiş bulunmakla birlikte güzel gözlerinden sadece sevinç gözyaşları aksın halacığım.

En güzel günlerde buluşmak dileğiyle doğum günün kutlu olsun halaların sultanı.

Çok uzaklarda olsam da doğum gününü kutlar, tüm dileklerinin kabul olmasını dilerim canım halam.

Yağmur taneleri ve kar suyu kadar berrak bir güzelliğe sahip canım halam, iyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Hayatın tüm zorluklarına karşın benim yanımda duran sevgili halam, her şey için teşekkür eder, doğum gününü gönülden kutlarım.

Doğum gününü unuttuğumu zannetme. Her zaman aklımda ve kalbimde sen varsın canım halam.

Nice güzel senelere ailenle birlikte erişmen dileğiyle iyi ki doğdun sevgili halam.

Dağlardan daha sağlam bir karaktere sahip olan biricik halacığım, doğum günün kutlu olsun.

Gerçekleştirmek istediğin tüm isteklerinin bu yıl olması temennisiyle doğum gününü kutlarım canım halam.

Her zaman kalbimin en derinliklerinde yer aldığını sakın unutma sevgili halam. İyi ki varsın ve iyi ki büyük annem seni doğurmuş.

Büyükannem seni bizler için doğurmuş canım halam. Her türlü zorlukta bizimle olduğun için minnettarız sana. İyi ki doğdun ve nice senelere.

Her geçen yıl biraz daha gençleştiğini fark etmediğimi sanma. Ailemizin Ajda Pekkan’ı sevgili halam, doğum günün kutlu olsun.

Pastandaki mumların saçtığı aydınlık gibi bizlere ışık tutan biricik halam. İyi ki doğdun.

Geceleri ortaya çıkan yıldızlar gibi asil olan sevgili halam, doğum günün kutlu olsun. Tüm dileklerin bu gece kabul olsun.

Sahip olduklarıyla övünerek mutlu olmayı başarabilen canım halam, her zaman yanında olduğumu sakın unutma. Güzel gözlerinle bana ışık saçan o günden beri iyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Yeni yaşınla birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür geçirmeni temenni ederim canım halacığım.

Gülmenin en çok yakıştığı insanlardan olan sevgili halacığım, yeni yaş gününü kutlarım. Umarım sadece sevinçten göz yaşı döken bir kadın olursun.

Beklemediğin güzel sürprizlerle geçireceğin yeni yılına hoş geldin halacığım. Ailenle birlikte çok güzel ve keyifli bir yıl geçirmeni arzu ederim.

Hayalleriyle yaşamaya inatla devam eden biricik halam, tüm güzel isteklerin ve temennilerinle doğum gününle birlikte gerçek olur inşallah.

Doğum gününü kutlar, çok daha güzel günlerde gökyüzünün altında buluşmak dileğiyle seni çok seviyorum halacığım.

Gökyüzü kadar geniş bir yüreğe sahip canım halam, doğum günün kutlu olsun. Dualarının hepsi kabul ve makbul olsun.

Hep samimiyetiyle bize güler yüz gösteren, desteğini üzerimizden hiç eksik etmeyen biricik halam doğum günün kutlu olsun hiç ayrılmamak dileğimle ve hep mutlu olan temenni ile mutlu yıllar dilerim.

Canım halam babam ne kadar şanslı bir adam ki senin gibi dünyalar iyisi bir kız kardeşi var. Bizde be kadar şanslıyız ki senin gibi bir halamız var. Doğum günün kutlu olsun canım halam.

Kız halaya çeker derler ne mutlu ki koca aile içinde sana çekmişim canım halam. Hep yeğenin kalmak dileğimle mutlu yıllar dilerim. İyi ki doğmuşsun da benim biricik halam olmuşsun.

Eğer bir gün babam göçüp giderse bu fani dünyadan işte o zaman sen varsın biliyorum. Çünkü sen bizden emeğini hiç esirgemedin, bizi hiç evlatlarından ayırmadın. İyi ki doğmuşsun baba yarım iyi ki dünyaya senin gibi bir melek gelmiş doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha yaşlandım diye üzülmene gerek yok çünkü biz beraber olduktan sonra on yılda yaşlansan fark etmez. İyi ki doğdun halacım iyi benim halamsın. Musmutlu yıllar dilerim doğum günün kutlu olsun.

Senden kilometrelerce uzakta olsam da şu mesajını okurken gözünden damlayan iki damla yaşı görebiliyorum. Ömür boyu hiç ayrılmamak dileğimle doğum günün kutlu olsun canım halam.

Amcalar İçin Doğum Günü Mesajları

Allah bana senin gibi iyi bir halayı nasip etmişse ben dünyanın en iyi insanıyım. Doğum günün kutlu olsun halam.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.