Güzel Aşk Sözleri

Güzel Aşk Sözleri Sevgiliniz olduğu zaman, aşık olduğunuzu hissettiğiniz an hayatınızda olan kişilerin her zaman daha çok mutlu olması için çabalanır. güzel aşk sözleri ikili aşk ilişkilerinin en çok ihtiyaç duyduğu şeydir. Sevgilinizi mutlu etmek, gün içerisinde motive olmasını sağlamak için başvurulan en önemli noktalardan bir tanesi aşk sözleridir. Sizlerin kalbinden geçen ve cümlelere dökülen güzel aşk sözleri sayesinde sevgilinizin yüzünde tebessüm oluşturabilirsiniz. Güzel Aşk Sözleri her zaman insan ilişkilerinde  büyük önem taşıdığı aşikardır. Gün aşırı sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizi söylemeniz ilişkinizin adımlarını her geçen gün sağlam bir şekilde atıldığını  ve sevginizin hep diri kaldığını kendinizde görebilirsiniz. Uzun uzun mesajlardan ziyade kısa ve öz güzel aşk sözleri yazabilirsiniz. Güzel Aşk Sözleri şekildedir.

Güzel Aşk Sözleri

Güzel Aşk Sözleri

Aşkın tanımını seninle yapabildim. Hayatım hep seninle anlam buluyor. Aşkların en güzeli iyi ki benim sevgilimsin.

Ne kadar zaman olursa olsun seni seviyorum demekten asla sıkılmayacağım. Her gün o güzel gözlerine bakıp seni seviyorum diyeceğim.

Sevgilim sen bana bu dünyayı yaşanılır kılan en güzel şeysin. Varlığın bana armağan gibi, hayatım hep senden ibaret.

Seninle birlikte nereye olduğunu bilmeden uzun bir yolculuğa çıkmak istiyorum. El ele, sadece biz, kafamızın gittiği her yere.

Her gün daha fazla gülmemi sağlayan neşe kaynağım, sen gülünce benim ömrümde güller açıyor. Sen gülünce gönül bahçemde çiçekler açıyor. Sevgilim seni çok seviyorum hem de çok seviyorum.

Hayallerimi süsleyen, uyandığım anda bana ışıl ışıl bakan gözlerin aklıma geliyor. Yaşamım daha anlamlı, sabahlar daha güzel başlıyor.

Sevgilim bu dünyada ki var olan tüm güzellikler sende saklı, sen benim bahar çiçeğimsin senin olduğun her yer ayrı bir huzur ayrı bir güzel.

Sen benim sahip olduğum bütün zenginliğimsin. Bir gülüşün, bir bakışın tüm milyonlara bedel. Kalbim seninle çarpar benim canım sevgilim.

Kime ne iyilik yaptım da seni bana verdi Allah bilmiyorum ama bu iyiliklerim öteki dünyaya kalmadı benim. Seni seviyorum sevgilim iyi ki varsın.

Aşkım, sen benim canımın içi, hayatımın en derin en kuytu köşesisin. Seni tahmin ettiğinden bile çok seviyorum.

İyi ki varsın çünkü sana ihtiyacım olan her an yanımdasın, iyi ki varsın çünkü kalbimin en uç noktalarına dokunuyorsun, iyi ki varsın çünkü bu hayatın anlamı seninle.

Senin olmadığın her gün bana kış mevsimi sen olmayınca ben hep üşüyorum sevgilim. Senin olduğun her an ise bana yaz mevsimi güneşim hiç eksik olmuyor, içim sıcacık oluyor.

Her an dualarımda ve dileklerimdesin ömrün ömrüme nasip olsun diye tüm duaları ediyor ve hayırlısını diliyorum. Sen benim kalbimsin seni çok seviyorum.

Nereye gidersem gideyim gördüğüm en güzel manzara sensin. Senin gözlerinin derinliği bana tüm güzel manzaralara eş değer.

Kendimi görüyorum sana her baktığım an sen benim aynamsın. Ben nasılsam sende öylesin sevgime layık olan tek insansın. Sevgilim benim seni her şeyden herkesten çok seviyorum.

Sen gidersen eğer hayat enerjim gider, sen gidersen eğer gülen yüzüm gider, sen gidersen eğer kalbim nefesim gider. Sen hiç gitme sevgilim hep benimle kal benimle ol.

Yarınım, geleceğim eğer geleceğe umutla bakabiliyorsam bil ki bu senin sayende, hayatı bu kadar seviyorsam bil ki senin varlığın sayesinde. Yaşam kaynağım iyi ki varsın iyi ki sevgin ve sen benimlesin.

Umudum, bugünüm, kıymetlim sana deliler gibi aşığım seni çok seviyorum.

Sevmek herkese ayrı bir yakışır. Ama sana ise bir ayrı. Neden biliyor musun? Çünkü sen cennetten dünyaya düşmüş bir meleksin. Melekler de sevdiğini asla bırakmaz.

Aşık olmak hoş bir şey. Ama sana yanık olma inan bambaşka bir şey. Bu duygu ile seni seviyorum.

Atarlı Aşk Sözleri

Sana olan aşkımı ben ne yere ne de göğe yazıyorum. Sana olan aşkımı ben dağların tepesindeki en soğuk yerlere yazıyorum. Neden mi sadece ben bulup ben seni ısıtayım diye.

Bana soruyorlar. Aşık mısın diye? Ne var onda neden bu kadar delisin diye. Diyorum ki benim gözlerim ondan daha güzelini görmedi. Duymadı. Gözlerim onun büyüsü ile yanar oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.