Güzel Aşk Sözleri Etkileyici

Sevgilinize söylediğiniz güzel sözler güne mutlu uyanmasına neden olduğu gibi tüm gününün aynı mutlulukla geçmesini sağlar. Hiç beklenmedik bir anda gelen o mesajlar bir insanın yüzünde gülümseme sebebi oluyor. Sizlerde sevgilinizi güzel sözler ile mutlu edebilirsiniz. Sabahları günaydın mesajlarını daha romantik bir şekilde atabilir, sevgilinizi ne kadar çok sevdiğinizi ara sıra sözlerle ifade edebilirsiniz. Güzel Aşk Sözleri Etkileyici olmakla birlikte sevgilinizin de hoşuna gidecektir. Sizlerde ara sırada olsa Güzel Aşk Sözleri Etkileyici şekilde kendisine söyleyerek hiç ummadığı zamanlarda kendisini şaşırtabilirsiniz. Birbirinden güzel, birbirinden anlamlı sözler ile kendinize yeniden aşık edeceğiniz sevgilinize hiç unutamayacağı mesajlar atabilirsiniz.

Güzel Aşk Sözleri Etkileyici

Güzel Aşk Sözleri Et

Her baktığımda hayatımda ki anlamın farkında oluyorum. Senin gözlerin hayata tutunmamı sağlıyor, gülümsemen beni yeniden hayata bağlıyor. Hayatımın anlamı seni çok seviyorum.

Benim sana olan sevgim hiçbir kelimelerle ifade edilemeyecek kadar çok. Nasıl desem, ne şekilde ifade etsem bilmiyorum ama ne zaman seni ne kadar çok sevdiğimi anlatmaya kalksam her kelime sevgimin karşısında anlamsız kalıyor. Sen hep daha fazlasını hak ediyor, en çoğu, daha çoğunu hak ediyorsun.

Gökte yer alan yıldızların parıltısı geceyi nasıl aydınlatıyorsa, senin gözlerinin ışıltısı da benim gecemi anlatıyor. Senin varlığın bana armağan gibi iyi ki varsın sevgilim seni çok seviyorum.

Bazen hayatımda hiç olmadığın zamanları düşünüyorum onca vakit nasıl geçmiş, onca yerler nasıl gezilmiş ve onca güneş nasıl doğmuş benim hayatıma. Senin olmadığın her vakit benim için boşa harcanmış, boşa geçmiş.

Aklım, kalbim, fikrim hep seni anıyor, hep sen diyor. Sen benim canımın en içisin, yaşadığım en güzel zamanlarım, bana en güzel anları yaşatıp bunlara şahit olan tek kişisin. Sana aşığım sevgilim iyi ki benimlesin.

Bugünde yine senin varlığına şükür ettim, yine saatlerce dua ettim iyi ki sen diye, iyi ki sen oldun diye. Yaşadığım bu denli güzel aşk için binlerce şükür etsem yine az. İyi ki benimsin canım aşkım ömrüm boyunca her zaman hep sen ol, tek sen ol.

Aşkı yaşanılır kılan, beni aşkın varlığına inandıran sevgilim. Seni gördüğüm ilk andan itibaren sana beslediğim tüm duygular her gün kat ve kat artıyor. Her anına daha çok aşık oluyorum, her gün daha çok seviyorum seni.

Zor zamanlarında her an yanındayım, seninle birlikte mutluluğu paylaşmaya hazırım. Kalbim tümüyle sana ait. Senden başka hiçbir şey düşünemiyorum hayatımın geri kalanı seni çok seviyorum.

Geceme güneş, kış ayıma yaz ayı oldun. Bahar aylarında çiçek açtırdın gönlüme, hüzünlerimi aldın birer birer götürdün. Benim mutluluğum seni tanıdığım andan itibaren başladı. Gözlerin, gülüşün karanlığıma aydınlık oldu. Hayat dolu sevgilim iyi ki sensin.

Bana yaşattığın her güzel an için sana minnettarım. Böylesine güzel bir aşka beni sahip ettiğin için, böylesine beni sevdiğin, böylesine sarıp sarmaladığın için sana minnettarım. Sen bana sahip olabileceğim en büyük zenginliği yani sevgini verdin. Dilerim bana olan sevgin hiçbir zaman bitmez. Ben bu dünyada ki her şeyden çok seviyorum seni.

Hayatımın her anında, her noktasında sen ol istiyorum. Senin olmadığın bir anı düşündükçe hayatım kararıyor, yaşama hevesim kaçıyor. Sen benim bu hayata tutunma sebebimsin. İyi ki varsın aşkım.

Öyle bir anda geldin ki birisine bu denli aşık olabileceğimi hiç düşünmez, hiç hayal bile edemezdim. Sonra sen geldin olmaz dediğim ne varsa her şeyi mümkün kıldın. Aşık oldum, çok sevdim, çok seviyorum.

Bu hayatta yaptığın en güzel ne var diye sorsalar ben direkt seni gösteririm. Çünkü ben, en güzel seni seviyor, en güzel sana hayranlık duyabiliyorum. Bu benim hayatımda başarabildiğim en kusursuz şey sevgilim seni çok ama çok seviyorum.

Dünyanın 7. Harikası kim diye sorsalar hiç düşünmeden senin adını söylerim. Bu dünyada var olan en güzel kalp, en güzel aşk, en güzel ne varsa hepsi sensin. Sana baktığım an bütün güzellikler gözlerimin önüne geliyor sevgilim. Aşkım, canım iyi ki varsın.

Aşk Sözleri Etkileyici

Birlikte yaşlanmanın hayalini kurduğum canım aşkım, birlikte ton ton bir teyze/amca bile olsak ellerimiz hiç ayrılmasın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.