Güzel Anlamlı Sözler

Güzel Anlamlı Sözler

Özel günlerde, sevgiliye, dosta, akrabaya ya da arkadaşa küçük bir tebessüm oluşturmak ve önemli olduğunu belli etmek için güzel anlamlı sözler kimi zaman insanın en büyük ihtiyacı olur. İçten gelen ve çoğu duyguyu belki bir iki cümlede özetleyen bu sözler sayesinde en etkili mesajlar oluşmaktadır.  Güzel anlamlı sözler her zaman dile getirilerek mutluluk verici birçok olaya tanıklık eder. Sıcacık bir his veren ve birçok duyguyu içinde barındıran güzel sözler herkes için önemlidir. Belki bir aşk itirafı belki bir evlilik teklifi belki de daha nice duyguyu içine alan sözler sayesinde hayat akışı biranda değişebilir. Güzel sözler önemlidir. Aşktır, sevgidir.

Gördüğüm ilk andan itibaren kısacık bir anda uzun planlarım sahibi oldun. Seninle olduğum ve olacağım daha nice günlerde hep yanımda olmanı istiyorum. Seni seviyorum.

En zor günümde, en zor anımda her daim yanımda olan sevgilim. Zorlukları aştığımız bu dünyada, kolaylıkları beraber kucaklamak ve bu günlerimize daha nice günler eklemek için bir ömür benimle olur musun?

Dostum, arkadaşım, sırdaşım. Çocukluğumun en güzel anları. Bana bu güzel dostluğu verdiğin için sonsuz teşekkürler.

Hayatta insanın karşısına güzel şeyler her zaman çıkmaz ve öyle bir an vardır ki tüm her şeyi silip atar. İşte sen o iyi ki dediklerimdensin, iyi ki sen hep bendesin.

En güzel gün seninle olduğum gün. En güzel gün bana bakıp bana güldüğün gün. Gözlerinde yaşamı bugün gördüm.

Çıkmazların yolunu açan sen, hep böyle ol. Hep iyi ol hep dürüst ol. Çünkü iyiler her zaman kazanır.

Her rengin anlamı vardır. Her çiçeğin yeri, her aşkın yaşadığı bir kalp vardır. Sen tüm duyguların varolma sebebisin.

Bir nefeslik bu ömrümde son nefesime kadar seninle olma arzumsun. Sonsuza kadar olsa hayat sonsuza kadar yine seninle olma dileğimsin. Sen var oldukça benim yaşama sebebimsin.

Her duygu yaşandıkça anlam kazanır. Sen adını bilmediğim duyguların en güzel anlamısın

Aile kandır, candır, tarifi imkânsız birçok duygudur. Herkes bilmez bunu, çünkü çoğu insan bundan yoksundur.

Zor günde yanında olan dostlar biriktirmek zordur. Ama bazıları vardır ki hep yanındadır hep seninledir. Bu dostluğu kardeşliğe çevirdiğin için teşekkürler. İyi ki varsın.

Gözlerine baktığımda kayboluyorsam sebebi sen. Türlü hayaller kurup yaşatabiliyorsam sebebi yine sen. Sen geçmişim geleceğim, sen her anım her saniyem. Seni yaşamak ne güzel şey.

Herkesin bir sırrı vardır. Benim en büyük sırrım sensin. Elimi tuttuğu ilk gün ve sonsuzluğum.

Bugün birkez daha şükrediyorum karşıma çıktığın için. Çünkü sen karşılaştığım en güzel çiçeksin.

Her gün biraz daha yakınlaştığım bir o kadar da her gün daha çok kaybetmekten korktuğum yürek çarpıntım. Hayatımızda hep iyilikler olsun, hep bizimle olsun.

Uzun soluklu dostlukların sırrını belki bilmem ama bizim sırrımız dostluk sadakatimiz. Beraber büyüdüğümüz yıllarda hep beraber olmak dileğiyle.

Bekliyorum, geleceğin günü, mevsimi, saati. Bekliyorum geceyi gündüzden ayıran her an gibi. Şimdi sen olmak için seni bekliyorum.

Farkında değil gönlüm hep sen varmışsın gibi, farkında değil ruhum hep sen yaşatmışsın gibi. Şimdi sende ben var mıyım bilmiyorum hiç gitmemişim gibi.

Her sıkıntıda bir aydınlık vardır. Her zorlukta bir kolaylık olduğu gibi. Her acıda bir mutluluk vardır, imkânsız denen aşk gibi.

Gözler her şeyi anlatır derlerdi. Hiçbir zaman anlayamadığım diğer şeyler gibi bunu da yaşamadan anlayamazmış insan. Şimdi gözlerim anlatıyor mu her şeyi

Kalabalıklar korkuturdu eskiden, puslu ve karanlık bir gece gibi. Sonra sen geldin tüm hayatım değişti. Önceliklerim, korkularım, düşlerim. Sen bana bir ışık gibi geldin ruhumu benden alır gibi

Belki sen farkında değilsin ama çok yakınsın. Tarifi olmayan mesafede bir nefes kadar yakın. Hep orda kal sevgilim, hiç gitme, hiç bitme.

Her insanın bir yarene ihtiyacı vardır bu hayatta. Sen benim hem yârim, hem yarenim. Hem derdim hem dert ortağım. Allah’a en büyük duamsın.

Ebedi olan dostluk herkese nasip olmaz. Bazen bir kardeşten bazen bir akrabadan daha yakındır. Aynaya ihtiyacı olmayan insanın dostu var demektir. İşte dostluğumuz hep ebedi kalsın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.