Günaydın Aşk Mesajları

Günaydın Aşk Mesajları Sabah kalktığımızda ilk duyduğumuz kelime günaydındır. Kimi insan ailesine, kimi insan ise sevdiğine günaydın der. Bu deyişler yüz yüze olabileceği gibi mesaj yoluyla da olabilir. Seven sevdiğine Günaydın Aşk Mesajları çerçevesinde birtakım mesajlar yollar. Bu mesajlar ile hem ona karşı olan sevgisini anlatır hem de gününün aydın olmasını diler. Karşılıklı bir şekilde gerçekleşen bu tür Günaydın Aşk Mesajları sevgi doludur. İki kişinin birbirini sevmesi, birbirine saygı duyması, sahiplenmesi bu tür mesajları da beraberinde getirir. Dolayısıyla da kişi bu durumda kendini değerli hisseder. Sevgisini iki cümlelik günaydın mesajıyla hissettiren kişi ise karşı taraftan büyük bir ilgi görmüş olur.

Günaydın Aşk Mesajları

Günaydın Aşk Mesajları

Bugün de bir önceki günde olduğu gibi seni severek uyandım. Bugün ne güzel gündür böyle sevdiğim. Seni her şeyden çok seven eşin, günaydın..

Geceleri sabaha seninle uyanma duasıyla yatıyorum. Her duamda hep sen varsın, bu sabahta yine yanımdasın. Bugün de güne beraber uyandık. İyi ki hayatımdasın. Günaydın aşk.

Güzel günüme çiçek açtıranımsın. Baharımsın, yazımsın. Bu sabaha da seninle uyanmanın huzurunu yaşıyorum. Huzurun her sabah benimle olsun. Günaydın sevgilim.

Huzurla uyanıyorum sen hayatımdayken. Sen varken hayat biraz daha güzelleşiyor. Gün ışığımsın. En güzel günleri hep seninle yaşıyorum. Günaydın can ki eşim.

Hani derler ya, bir elmanın iki yarısı gibisiniz. Sen bir elmasın ben ise onun yarısıyım. Sana olan sevgim her daim tam. Bir an olsun sana olan sevgim eksilmeyecek. Sevgilim benim, günaydın.

Bundan sonraki günlerimde de hep seni sevmek istiyorum. Günaydın sevgilim, günümüz birlikte geçsin.

Ay’a mı gülümsedin bu ne güzel gece derken sabah doğan güneşin güzelliğinde sevdim seni. Öyle saf, öyle temiz duygularla seviyorum seni ki.. İyi ki bu hayatta seni sevmişim ve iyi ki çıkmışsın karşıma. Günaydın aşk..

Bir insan sevince gözü başkasını görmezmiş. Dil lâl, kulaklar sağır olurmuş. Ben de seni böyle seviyorum. Kimseyle konuşmadan, kimseyi duymadan. Senin sesine açığım ben bir tek. Günaydın dünyam.

Hayatıma girdiğin günden beri günüm hep güzel geçiyor. Senden önce böyle güzel bir hayatım yoktu. İyi ki karşıma çıkmışsın o gün. Bütün güzel sabahlar seninle olsun istiyorum. Bugün, yarın ve daima. Günaydın hayatım.

Seni her şeyden ve herkesten çok seven bir kalbim var. Sonsuza dek seni sevecek ve bu aşk hiç bitmeyecek. Her gün yanımda olduğun için sonsuz teşekkür ederim. Günaydın birtanem, yol arkadaşım.

Yoluma yoldaş, canıma can oldun. Herkes gittiğinde yanımda bir sen vardın. Sabahları güneşin doğuşunu izlemek gibiydi gözlerin. Ne güzel bakardın bana. Günaydın yosun gözlüm.

Günlerimin güzel geçmesi sebebi sensin. Sen bu hayatımda anlam, kalbimde sakladığım duamsın. Günaydın can içim.

İyi Dilek Mesajları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.