Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesaj

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesaj Gece oldu ve sevgilinizi özlediniz, fakat aklınıza gece yarısı sevgiliye atılacak mesajlar gelmiyorsa yazımızda en anlamlı ve duygu yüklü mesajları bulabilirsiniz. Sevgilinize onu hiç aklınızdan çıkaramadığınızı söylemek için Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar sizlere sunuluyor. Güzel bir ilişkiye başlamak, ilişkiyi aynı güzellikte sürdürmek, söylenen tatlı ve güzel sözlerle bütünleşecektir. Sevgilinizin size sırılsıklam aşık olması, sizi düşünmesi ve biran önce güzel bir gelecek hayal etmesi için yazımızdan yararlanabilirsiniz. Yazımızda bulunan Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesajlar arasından sizin için en uygun olanını seçebilir ve sevdiğinize mesaj olarak gönderebilirsiniz. Dilerseniz telefonla arayarak onu ne derece çok sevdiğinizi sözlerinizle ispatlayabilirsiniz.

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesaj

Gece Yarısı Sevgiliye Atılacak Mesaj

Dünyanın en güzel gözlerinin tekrar güneşi görmesi dileklerimle, iyi geceler dünyam.

Sevgi dolu bir dünyanın kapılarını açan sevgilim, yine gece oldu ve ben seni dün gece özlediğimden çok daha fazla özledim. İyi geceler bal gözlüm.

Sensiz geceler hep eksiz, hep yarım. Benim özlemim senin buğulu gözlerinde. Artık bu özlemi bitirmeli ve yan yana uyumalıyız. Kısa bir süre sonra ve daima. İyi geceler can özüm.

Can içim, şuan sen uyuyorsun, ama ben seni düşünmekten uyuyamıyorum. Seni rüyalarımda gördüğüm günlerin hatırına. Tekrar uykuya dalmayı düşünüyorum. İyi geceler.

Gecenin karanlığı dolmuşken odama, sen benim karanlığımı aydınlatan bir güneşsin. Seni özlemeye doyamıyorum bitanem. İyi geceler.

Şuan herkes uyuyor ve ben seni düşünüyorum. Keşke şimdi kapı çalsa ve sen gelsen, hiç gitmesen

Gecelerin korkusuna ve ürpertisine seni düşünerek dayanıyorum. Aşkım seni seviyorum.

Yine gece oldu ve ben yine en sevdiğim şeyi yapıyorum. Seni düşünüyorum,  sınırsız bir sevdayla.

Gece oldu ve her yer sessiz. Bir tek benim kalbim susmuyor. Kalbimin söylediği Seni seviyorum, seni özlüyorum, yanımda olsun sözlerinden bir türlü uyuyamıyorum. İyi geceler yaşam ilacım.

Akşam olmasını iple çekiyorum. Çünkü seni en güzel geceleri düşünebiliyorum. Seni düşünürken kimse konuşmuyor ve ben sana odaklanıyorum. Sevgilim seni seviyorum.

İnsanı mutlu edenler neden hep uzakta olurlar ki. Bu gece yine seni düşündüm önce gecelere sonra sensizliğe isyan ettim. İyi geceler sevgilim.

Seni tanıdığım günden beri gözlerime uyku girmiyor. Gözlerimi açıyorum hayalimde sen, kapatıyorum hayalimde sen. Canım seni çok seviyorum iyi geceler.

Bu gece yine kısa sürede uyumak ve rüyamda seni görmek istiyorum. Bulutların üzerinde,  yalnız ikimiz. İyi geceler sevgilim, iyi rüyalar.

Yalnız geçen gecelerimizin çok kısa bir sürede birlikte geçeceğine inanıyor ve seni çok seviyorum. İyi geceler yalnızlığım.

Yalnız geçen geceleri hayalinle dolduruyor, benim gecemin güneşinin yalnız sen olmasını istiyorum, yalnız sen.

Akşam oldu yine ben odama çekildim. Benim için yaşama sebebi olan seni düşünüyorum. Uyumadan önce en güzel olan şeyi, yalnız ve yalnız seni düşünüyorum. İyi geceler tek aşkım.

Sen benim canımsın, canıma can katansın. Geceler boyu özlediğim, hasretimsin, nefessin. İyi geceler canım.

Sessizlik yine bana seni hatırlatıyor. Gece oldu ve ben seninle yaşıyorum bu geçmeyen dakikaları. Sen güzelce uyu sevgilim. Ben ikimizin yerine aşkımızı hayal ediyorum.

Gecenin karanlık yüzü, senin gül yüzünü gözlerimin önüne getiriyor. Ve sen doğan bir güneş gibi gecemin karanlığını aydınlık bir gökyüzüne çeviriyorsun. Seni seviyorum hasretim, meleğim.

Sen tıpkı bir gece gibi gizemli ve özelsin. Sen benim gecemsin, gündüzümsün. Sen benim nefesim, vazgeçilmezim, tek sevdiğimsin.

Sevgiliye Tatlı Rüyalar Mesajları

Bu gece yine seni düşünecek, seni düşünürken gülümseyecek ve seni düşünerek uyuyacağım. İyi geceler güzelim.

gece-yarisi-sevgiliye-atilacak-mesajlar-gece-yarisinda-sevgiline-atilacak-mesajlar-gece-yarisi-sevgili-icin-atilacak-mesajlar- https://www.anlamliasksozleri.net/gece-yarisi-sevgiliye-atilacak-mesajlar/ adli-makalemizde-bulabilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.