Evlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Sözleri
Evlilik Yıldönümü Sözleri

En özel anlar arasında yer alan evlilik yıldönümü sözleri büyük sevgi ve aşk barındırmaktadır. En önemli müesseselerden olan evliliğin sahip olduğu önemden dolayı iki aşığın hayatlarını birleştiği günde değer kazanmaktadır. Her yıl farklı şekillerde kutlanması gerekli olan bu en özel günde birbirinden anlamlı sözlerin tercih edilmesi de çok büyük katkı sağlamaktadır. Sahip olunan aşk ve sevginin ifade edilmesini kolaylaştırmakla birlikte canlı tutulmasını da sağlayan evlilik yıldönümü sözleri çeşitli uygulamalar üzerinden de paylaşım imkânı verebilmektedir. En özel günler arasında bulunmasından dolayı yapılan hazırlıkların yanında etkileyici sözlerinde söylenmesi tamamlayıcı bir unsur olarak görülmektedir. Aşağıda birbirinden kaliteli evlilik yıldönümü sözleri yer almaktadır.

Senin tarafından çok sevilmeye değil, her zaman sevilmeye ihtiyacım olduğunu sakın unutma.

Başıma gelmesini istediğin en güzel andı seninle olabilmek. Hayatlarımızın birleştiğin günde var olabilmek.

Allah’ın bana verdiği en büyük ve özel hediye sensin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Varlığınla yaşamıma anlamlar katan prensesimle nice yıllar geçirmek istiyorum.

Hayatımın her anında yanımda olman dileği ile evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Benim eşim olma şerefini bana bahşettiğin için bir kere değil, bin kere teşekkür ederim. Daha nice güzel yıllara.

Ellerimizin ilk günkü gibi sımsıkı olsun. Seninle ölene kadar ayrılmayalım sevgilim.

Seneler çok hızlı bir şekilde ilerlese de ilk gün aklımdan hiç çıkmıyorum. Ömrümün son anına kadar yanımda olmanı istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canımın aşkı.

Sensiz geçen yılların acısını her gün çıkartmak istiyorum. Her günü kutlamak istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Mutlu ve mutsuz günlerimiz olsa da hep birlikte devam ettik bu hayatta. Daha nice güzel günleri görebilmek için evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Başımın tacı olduğun için teşekkür ederim sevgilim sana. Sensizliğin ilacını bana verdiğin için nice güzel yıllara bir tanem.

Yaşam boyunca bir arada bulunmamız temennisiyle en özel günümüz olan evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlilik için beni tercih ettiğin günden beri minnettarım sana. Bu güzel günlere bana sunduğun için teşekkürler bir tanem. Evliliğimizin bir yılını daha seninle kutladığım için teşekkürler.

Gökyüzü kadar berrak bir hayat sunduğun için bir kez daha teşekkür ederim. Seni çok ama çok sevdiğimi asla unutma. Yıldönümümüz kutlu olsun benim tatlı şirinim.

Her zaman ve her yerde beni gururlandıran bir eş olduğun için sonsuz teşekkürler. Evliliğimizin geçen bir yılı içinde minnetlerimi sunuyorum güzel gözlerine.

Her zaman yanımda olduğun için ve beni sensiz bırakmadığın için teşekkürler. Toprakta açan her çiçekle birlikte aklıma düşen ilk şeysin.

Sana duyduğum özlem her gün çok daha büyük olsa da sırılsıklam titriyorum yağmur altında. Yüreğini açıp beni ısıtmana ihtiyacım var bir tanem. Güzel gözlerine bakamasam da evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Ellerimiz birleşmese de kalbimde olan titremeyi hissettiğini biliyorum. Hayatın sunduğu güzellikleri paylaşan kadınımla evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

En kıymetli hazinem olacağını söylediğim günden beri yanımdan ayrılmayan sevdiceğimin evlilik yıldönümü kutlu olsun. Ömrümün son anına kadar hep seni seveceğim.

Buz tutan ellerimin ısınmasını sağlayan. Gözlerimdeki umutsuzluk perdesini kaldıran ve hayatıma farklı anlamlar yükleyen hep sen oldun. Evlilik yıl dönümümüz gecenin bu saatinde bile kutlu olsun.

Bana verdiklerin için bir kere değil, binlerce defa teşekkür ederim aşkımın inci tanesi. Bir yılı daha birlikte geçirmemiz temennisiyle seni çok seviyorum.

Her ne kadar yanında olamasam da gözlerini kapattığın anda hissedeceksin yüreğimi. Sana olan aşkımın camdan içeri girdiğini fark ettiğin anda evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sesleri yükselecek gökyüzüne.

Your ads will be inserted here by AdSense Now! Lite.
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Linkedin
  • Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :