Evlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Sözleri En özel anlar arasında yer alan evlilik yıldönümü sözleri büyük sevgi ve aşk barındırmaktadır. En önemli müesseselerden olan evliliğin sahip olduğu önemden dolayı iki aşığın hayatlarını birleştiği günde değer kazanmaktadır. Her yıl farklı şekillerde kutlanması gerekli olan bu en özel günde birbirinden anlamlı sözlerin tercih edilmesi de çok büyük katkı sağlamaktadır. Sahip olunan aşk ve sevginin ifade edilmesini kolaylaştırmakla birlikte canlı tutulmasını da sağlayan Evlilik Yıldönümü Sözleri çeşitli uygulamalar üzerinden de paylaşım imkânı verebilmektedir. En özel günler arasında bulunmasından dolayı yapılan hazırlıkların yanında etkileyici sözlerinde söylenmesi tamamlayıcı bir unsur olarak görülmektedir. Aşağıda birbirinden kaliteli Evlilik Yıldönümü Sözleri yer almaktadır.

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Evlilik Yıldönümü Sözleri

Senin tarafından çok sevilmeye değil, her zaman sevilmeye ihtiyacım olduğunu sakın unutma.

Başıma gelmesini istediğin en güzel andı seninle olabilmek. Hayatlarımızın birleştiğin günde var olabilmek.

Allah’ın bana verdiği en büyük ve özel hediye sensin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Varlığınla yaşamıma anlamlar katan prensesimle nice yıllar geçirmek istiyorum.

Hayatımın her anında yanımda olman dileği ile evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Benim eşim olma şerefini bana bahşettiğin için bir kere değil, bin kere teşekkür ederim. Daha nice güzel yıllara.

Ellerimizin ilk günkü gibi sımsıkı olsun. Seninle ölene kadar ayrılmayalım sevgilim.

Seneler çok hızlı bir şekilde ilerlese de ilk gün aklımdan hiç çıkmıyorum. Ömrümün son anına kadar yanımda olmanı istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canımın aşkı.

Sensiz geçen yılların acısını her gün çıkartmak istiyorum. Her günü kutlamak istiyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Mutlu ve mutsuz günlerimiz olsa da hep birlikte devam ettik bu hayatta. Daha nice güzel günleri görebilmek için evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Başımın tacı olduğun için teşekkür ederim sevgilim sana. Sensizliğin ilacını bana verdiğin için nice güzel yıllara bir tanem.

Yaşam boyunca bir arada bulunmamız temennisiyle en özel günümüz olan evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Evlilik için beni tercih ettiğin günden beri minnettarım sana. Bu güzel günlere bana sunduğun için teşekkürler bir tanem. Evliliğimizin bir yılını daha seninle kutladığım için teşekkürler.

Gökyüzü kadar berrak bir hayat sunduğun için bir kez daha teşekkür ederim. Seni çok ama çok sevdiğimi asla unutma. Yıldönümümüz kutlu olsun benim tatlı şirinim.

Her zaman ve her yerde beni gururlandıran bir eş olduğun için sonsuz teşekkürler. Evliliğimizin geçen bir yılı içinde minnetlerimi sunuyorum güzel gözlerine.

Her zaman yanımda olduğun için ve beni sensiz bırakmadığın için teşekkürler. Toprakta açan her çiçekle birlikte aklıma düşen ilk şeysin.

Sana duyduğum özlem her gün çok daha büyük olsa da sırılsıklam titriyorum yağmur altında. Yüreğini açıp beni ısıtmana ihtiyacım var bir tanem. Güzel gözlerine bakamasam da evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Ellerimiz birleşmese de kalbimde olan titremeyi hissettiğini biliyorum. Hayatın sunduğu güzellikleri paylaşan kadınımla evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

En kıymetli hazinem olacağını söylediğim günden beri yanımdan ayrılmayan sevdiceğimin evlilik yıldönümü kutlu olsun. Ömrümün son anına kadar hep seni seveceğim.

Buz tutan ellerimin ısınmasını sağlayan. Gözlerimdeki umutsuzluk perdesini kaldıran ve hayatıma farklı anlamlar yükleyen hep sen oldun. Evlilik yıl dönümümüz gecenin bu saatinde bile kutlu olsun.

Bana verdiklerin için bir kere değil, binlerce defa teşekkür ederim aşkımın inci tanesi. Bir yılı daha birlikte geçirmemiz temennisiyle seni çok seviyorum.

Her ne kadar yanında olamasam da gözlerini kapattığın anda hissedeceksin yüreğimi. Sana olan aşkımın camdan içeri girdiğini fark ettiğin anda evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sesleri yükselecek gökyüzüne.

Sen hayatıma girmeden önce nasıl yaşamışım bilmiyorum ama sen hayatıma girince yeniden doğduğumu hissettim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun can eşim.

Belki yıllar geçtikçe yaşlanıyoruz ama sana olan sevgim hiç eksilmiyor tam aksine her geçen gün daha da çok seviyorum seni canım kocam evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bizim aşkımıza herkes imkânsız diyorken biz seninle imkânsızı başardık sevgilim, şimdi başarımızı kutlama zamanı; evlilik yıldönümümüz ikimiz içinde huzurlu ve mutlu geçsin. Seni çok seviyorum bir tanem.

Her şey bir hayalden ibaretken şimdi hayallerimizi gerçeğe dönüştürdük. Aynı yatağa baş koymak, aynı masada yemek yemek, senin kokunla uykuya dalmak ve uyanınca yine seni görmek benim en büyük hayalimken şimdi hayatımın tek gerçeğisin. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun, birlikteliğimiz daim olsun canım.

Aradan değil beş yıl elli beş yıl da geçse yine senden vazgeçemem. Ölene kadar senin olacağımı bilsem yine de şükrümü eksik etmem. Birlikteliğimizin devam etmesi dileğimle evlilik yıldönümümüz kutlu olsun cancağızım.

Yeni evli olsak bile seninle geçirdiğim bir yıl mükemmeldi, bundan sonraki yıllarının da seninle beraber muhteşem geçeceğinden adım gibi eminim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevdiğim.

Can tanem, biriciğim benim evlilik sürdürmek herkesin işi değildir bilirsin ama biz seninle zoru başardık sevgilim. Daha nice zorlukları aşmayı diliyorum ve evlilik yıldönümümüzü kutluyorum.

Bu eve ilk girdiğimizde bir sen vardın bir de ben, oysa şimdi çocuklarımızla beraber mutlu bir yolculuğa çıktık. Bu yolda hep el ele olmamız dileğimle evlilik yıldönümümüz kutlu olsun canım eşim.

Dualarıma seni sığdırırken bu evliliğin hep devam etmesini diliyorum. Boşanan çiftleri görünce içim ürperiyor ve sensizlikten korkuyorum. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun birlikteliğimiz daim olsun.

Sensiz bir gün bile geçireceğimi bilsem ölmeyi tercih ederim çünkü bu ev sensiz çok soğuk oluyor. Evlilik yıldönümümüzü içten dileklerimle kutluyorum sevgilim.

Herkes kendi kaderini kendi çizermiş ben kader yolumu seninle çizdim ve bu yolda hep el ele gitmeye yemin ettim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun can eşim.

Herkesin imrenerek baktığı bir evlilik sürdürüyorsak, bu ikimizin birbirine olan aşkından sevgilim. Hep böyle birbirimize bağlı olmayı dilerim evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

İmkânsız diye bir şey yok sevgi olduktan sonra biz seninle imkânsızı da başarırız birbirimize bağlı olduktan sonra. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevdiğim.

Ne bu dünyada ne ahirette ayrılmak istemem senden, kendimi kaybedeceğimi de bilsem kopamam senden. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

Kutlama Sözleri

Herkesin zaafı var şu dünyada benim zaafım da sensin sevgilim, evliliğimin sultanı hayatımın anlamı evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Bir uyusak seninle şöyle kol kola kucak kucağa ve bir daha hiç uyanmasak, seninle hep beraber olmak dileğimle evlilik yıldönümümüz kutlu olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.