Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik Teklifi Sözleri İki insanın bir hayatı paylaşmak adına yeni bir yaşama adım atması evlilik teklifi ile başlar. Karar verdiğinizde sevdiğinize hoş bir sürpriz yaparak Evlilik Teklifi Sözleri hayatınızın en özel sorusunu sorabilirsiniz. Etkileyici, içten, samimi sözler bularak en romantik evlilik teklifini yapabilirsiniz. Hayatınızı birleştirmek istediğiniz kişiye en özel, en anlamlı  Romantik Sözler  unutamayacağı bir an yaşatabilirsiniz. İnsan hayatında bir kere böyle güzel ve anlamlı bir an yaşar. Bu anın unutulmaz bir hatıra olması için her ayrıya dikkat ettiğiniz bir zamanda en özel Evlilik Teklifi Sözleri ile hazırladığınız ambiyansı tamamlayabilirsiniz. Sayfamız içerisinde birbirinden hoş ve etkili sözler, kendinizi ifade edebileceğiniz seçenekler bulabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Sözleri

Evlilik Teklifi Sözleri

Gözyaşlarım gibisin, gözlerimde tutuyorum seni. Kalbimin her atışında duyuyorum seni. Burnumdaki sıla, dilimdeki şarkı, yanımdaki yoldaş, hepsi sen, hepsi sen. Sen olmasan ben ne yaparım. Varlığını varlığıma hediye eder misin? Benimle evlenir misin?

Karanlıktan ışığa geçişimde, rüyalarımdan gerçeğe dönüşümde, gecemden gündüzüme, dünümden yarıma hatta sesime, nefesime, kalbime, beynime, ruhuma eş olmanı istiyorum. Bu hayatı benimle paylaşır mısın?

Kelebeklerin ömrünün bir olduğunu biliyor muydun? Hayatımın sorusunu sorarken kelebekler uçurmak istemiştim. Ama vazgeçtim. Kargalar uçuracağım, çünkü onlar 400 yıl yaşayabiliyor. Çok uzun yıllar süren bir hayata benimle başlar mısın?

Benim aşkımla deli, hep senle dolu, hayallerimle, ümitlerim ile bezeli, içli, hisli ama aynı zamanda çok güçlü olan dünyama gelir misin? Elimi tutar mısın?

Bildiklerimizi unutturan bir sen oldu bende. Doğrularımı saptırdın, ezberlerimi bozdun. Hayatımın bir senden öncesi, bir de senden sonrası var artık. Gelişinle hayatımı böldün, çıkardın, parçaladın. Ama hepsine razıyım ben. Hayatımı senle çarp, böl ve çoğalt ama sensiz bırakma. Hayat yolunda beraber yürümeye var mısın?

Bazen kuzeyden gelen bir poyraz, bazen güneyden gelen bir karayel gibisin. Ama istersen tümden ıslatan sağanaklar olabilir ya da güneşinle yanıp, serinliğine bırakabilirim kendimi. Her şey güzel olacak dersen umut olursun bana. Sımsıkı sarılırsan üşütmem seni. Bize benzeyen çocuklarımız da olur. Benimle evlenir misin?

Hep seninle gülüp, seninle ağladım. Sende doğdum, yaşamı senle buldum. Ve hiçbir şeyin bir anlık, tadımlık olmasını istemiyorum. Bir adım sonra yalnızlık çekmek istemiyorum. Tüm varlığım ve aşkımla soruyorum benimle evlenir misin?

Sana olan hislerimi anlatacak bir bestem yok, ne bu güzelliği çizecek bir tablom yok. Sadece mısraları senle akan bir şiirim var. Senle başlayan hikayem, seninle olan umudun var. Elimi tutarsan uzun soluklu bir romanız da olur.

Gül bülbüle, toprak yağmura, tohum toprağa, gün geceye hasreti gibi varlığa, bereketine, ışığına ihtiyacım var. Kalplerimiz ve dünyamız biz olsun. Benimle sonsuzluğa evlenir misin?

İyimser gülümsemenle, huylarındaki yumuşaklıkla, doğularındaki inatçılıkla, burnundaki kararlılıkla ve sıcaklığınla bana gel. Evlenir misin benimle?

Sen uyurken bütün yıldızlar içine dolsun. Her sabah uyandığında yaşamın içinde böylece ışıldamak nasip olsun sana. Herkese muamma olsa da bu ışık varlığın benim anlamım olurken mutluluğun ise sözüm olsun. Benimle evlenir misin, yıldızlarımla.

Yollar hep sana getirecek beni. Tüm kapılar sana açılacak. Her şeyin seninle anlam bulduğu sıcacık bir yuvamız olsun. Benimle evlenir misin?

Başımın üstünde kalbimin odalarında senin yerin var. Ama misafirim olma, ruhumun ortağı ol. Yalnızlığımın kahramanı, yüzümün akı, hayatımın anlamı ol. Gel ve bir daha hiç gitme kalbimdeki cumhuriyet artık sana ait.

Evlilik Sözleri  

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.