Evlenenlere Kutlama Mesajları

Evlenenlere Kutlama Mesajları Bir arkadaşımızın veya sevdiğimiz bir insanın evlenmesi bizim için mutluluk verici bir durumdur. Bu sebeple düğünler ve eğlenceler yapılır. Sevdiğimiz birinin düğününe katılarak doyasıya eğlenmek gerçekten çok güzeldir. Evlenenlere Kutlama Mesajları Hem evlenen kişinin yanında olmuş oluruz hem de mutluluğunu paylaşırız. Ancak her zaman düğüne katılmak mümkün olmayabilir. Düğünle aynı tarihte başka bir işiniz veya önemli bir planınız olabilir ve düğüne katılamayabilirsiniz. Bu gibi durumlarda arkadaşlarınızı tebriksiz bırakmamak için Evlenenlere Kutlama Mesajları güzel bir kutlama mesajı yazmanız gerekir. Bu mesajların özgün olması ve sizin tarafınızdan yazılması hem daha anlamlı olacak hem de karşı tarafı mutlu edecektir. Kendi cümlelerinizi kullanarak yazdığınız bir tebrik mesajı evlenen kişilerin yüzünü güldürecektir.

Evlenenlere Kutlama Mesajları

Evlenenlere Kutlama Mesajları

Canım arkadaşlarım, düğününüzde bulunamadığım için sizden çok özür dilerim. Sizin gibi iki harika insanın hayatını birleştirmesi benim için mutluluk verici bir olay. Sizleri tebrik ediyor ve bir yastıkta kocamanızı temenni ediyorum.

Dünya evine adım attığın bu günde yanında olamadığım için özür dilerim canım dostum. Seni ve eşini en içten dileklerimle kutluyor ve bir ömür mutluluklar diliyorum.

Dünyanın en güzel gelini olan güzel arkadaşım… Seni beyazlar içinde mutlu görmek beni gerçekten çok duygulandırdı. Aşkınızın bir ömür boyu sürmesini temenni ediyor ve size mutluluklar diliyorum.

Yıllardır en çok yakıştırdığım çiftlerden biri olan güzel arkadaşlarım… Birbirinize olan aşkınızın en büyük şahidi benim ve aşkınıza çok güveniyorum. Bir ömür boyu birbirinize aşkla bakmanızı diliyorum.

Dünyaevinin kapılarını araladığın bu özel ve güzel günde yanında olamadığım için özür dilerim. Her ne kadar yanında olamasam da kalbimin hep seninle attığını biliyorsun. Seni çok öpüyor ve bir ömür mutluluklar diliyorum.

Aşkın en güzel halini bize gösterdiğiniz için size minnettarız. Bu güzel ilişkinin evlilikle taçlandırılması hepimizi çok mutlu eden bir olaydı. Sizlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Canım dostum, güzel haberini bugün aldım. Beyaz gelinlikle seni göremeyeceğim için ne kadar üzgün olduğumu anlatamam. Sana bir ömür boyu mutluluk diliyorum.

Geçirdiğiniz her günü aşkınızın size sunduğu bir fırsat edasıyla yaşamanızı temenni ediyorum. Bir ömür boyu mutlu olun canlarım.

Mutluluğa attığınız bu ilk adımda yanınızda olamamanın verdiği hüznü belirterek sizlere bir ömür boyu huzur ve mutluluk temenni ediyorum.

Canım kardeşim… Artık kendi yuvanı kuruyor ve farklı bir limana yelken açıyorsun. Bu yolda önüne hep güzelliler çıkmasını ve yoldaşının aşk olmasını diliyorum. Bir ömür boyu huzurlu ve mutlu olman dileğiyle, sevgiler.

Aşkınızı güzel bir düğünle taçlandırdığınız bugünde sizin yanınızda olamamak beni epey üzdü. Bunun telafisini kısa zamanda yapacağımı belirterek size bir ömür boyu huzur ve mutluluk diliyorum.

Birbirinize olan aşkınızın ne kadar büyük olduğunu en iyi ben biliyorum. Birbirinizin kıymetini bilin çünkü siz gördüğüm en güzel aşıklar arasındasınız. Evliliğinizde bir ömür boyu mutlu olmanızı temenni ediyorum.

Birbirinize her gün sımsıkı sarılacağınız ve aşkınızı doya doya yaşayacağınız bir ömrünüzün olmasını diliyorum. Bir yastıkta kocamanızı temenni ediyor ve sizi çok öpüyorum.

Aşk gibi kutsal bir duyguyu evlilikle taçlandırdığınız için sizinle gurur duyuyorum. Her zaman mutlu, huzurlu ve aşık kalmanız dileğiyle…

Rabbim sizi bizi birbirinize bağışlasın ve mutluluğunuzu daim etsin. Gülen yüzünüz hiç solmasın canlarım.

Uzun zamandır süregelen bu güzel ilişkiyi evlilikle taçlandırarak hepimizi çok mutlu ettiniz. Bunun için size teşekkür ediyor ve bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Gözlerinizin ışıltısının hiç solmamasını temenni eder ve size aşk dolu bir ömür dilerim.

Hep birbirinize ait olduğunuzu bilen bir kişi olarak hep mutlu olmanızı ve birbirinize aşk ile bakmanızı diliyorum.

Dünya evine adım attığınız bugünde yanınızda olamadığım için beni bağışlayın canım arkadaşlarım. Gözlerinizdeki o mutluluğa tanık olamasam da sizleri en güzel duygularımla kucaklıyor ve bir ömür mutlu olmanızı diliyorum.

Gerçek aşkın var olduğuna dair inancımızı tazeleyen canım arkadaşlarım…. Ömrünüzü birleştirdiğiniz bu güzel günde sizlere bir hediye vermek yerine not bırakmayı tercih ettim. Sizi ne kadar çok sevdiğimi hiç unutmayın ve hep mutlu olun.

Birbirinize baktığınızda hissettiğiniz aşk duygusunun tüm evliliğinize hakim olmanızı diliyor ve size mutluluklar diliyorum.

Birbirini çok seven iki kalbin birleştiği bugünde yanınızda olamasam da yüreğim her zaman sizinle. Beni bağışlamanızı istiyor ve size bir ömür mutluluk diliyorum.

Birlikte yeni bir hayata adım attığınız bugünde ne kadar eğlendiğimi ve duygulandığımı belirterek sizlere bir ömür boyu mutluluk dilerim.

Yepyeni bir hayata adım attığınız bu güzel günde sizlerin yanında olmak benim için onur vericiydi. En güzel günlerin sizinle olmasını diler, mutluluklar.

Kalbi ve yüzü güzel arkadaşım… Güzel haberini duydum ve yanında olamadığım için çok üzgünüm. Sana ve eşine mutluluk dolu bir ömür diliyorum.

Tebrik Mesajları

Aşkı her gün daha da çok hissedeceğiniz ve birbirinizin kıymetini bileceğiniz bir ömür geçirmenizi temenni eder, tebrik ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.