Etkileyici Sözler

Etkileyici Sözler Herkese merhabalar, bugün sizlere sevdiğiniz kişileri etkilemeniz için etkileyici sözler paylaşacağız. Bu sözler sayesinde istediğiniz kişiyi daha kolay etkileyebilirsiniz. Aynı zamanda sosyal medya ağlarınızda paylaşarak mesaj göndermek istediğiniz kişiyle özel konuşmanız yoksa bile bu şekilde sosyal medya ağları üzerinden etkileyebilirsiniz. Paylaştığımız her sözün anlamı çok büyüktür ve karşınızdaki kişinin etkilenmemesi gibi bir ihtimal yoktur. Bazıları duygusalken bazıları sizin mutluluğunuzu belli edecek sözlerdir. Bu özellikleri aslında bu sözleri daha etkileyici hale getirmektedir. Bazen sizin sayfalarca yazacağınız sözleri sadece etkileyici bir mesaj anlatabilir. Bu yüzden bu sözleri hayatınızın her alanında kullanabilirsiniz.

Ben her anımda seni düşünür, seni özler, seni beklerim. Bilirim ki sende öylesin. Çok az kaldı bu bekleyiş, bu özlemler geçecek, Sen ile benken bir anda biz olacağız.

Bir gün yanında sana benden daha yakın birisi olursa, o kişi sana her şeyi unutturmuş ve beni yok saydırmış olsa da biliyorum geceleri aklına gelmeye devam edeceğiz. Çünkü seni kimse benim kadar sevmedi, sevemez.

Seninle beraber yılların nasıl geçtiğini anlamıyorum ben. Önceden dakikalar geçmek bilmezken seninle beraber yıllar ne de çabuk geçti. Sen benim günüm, ayım, her dakikamsın.

Belki şimdi uzakta olabiliriz, belki uzun bir süre seni göremeyeceğim. Ama unutma doğan her güneşte, esen her rüzgarda, yağan her yağmurda ben senin varlığını hissediyorum.

Ben seni sevdiğim zaman acıyı da sevmeyi öğrendim. Bazen sözlerin canımı çok yaktı bazen de o sözlerinle ben hayata tutundum. Aldığım her nefes senin benim olmana borçlu.

Ortaköy’den boğazı izlemek mi? Yoksa senin bana bakan mavi gözlerini izlemek mi? Deseler senin gözlerini seçerim. Senin gözlerin bütün manzaralardan daha güzel.

Bir gün umutların tükenebilir. Her şeyi yok sayabilirsin. İşte o zaman hayallerine tutunmaya çalış. Hayallerini paylaşmak birisini istediğin zaman ise ben her zaman senin hayallerini paylaşman için bekliyor olacağım.

Sen nasıl benim dünyamı renklendirmeyi başardın? Ben sadece gri ile siyahı severdim. Sen benim hayatıma nasıl gökkuşağı oldun?

Geceleri yürüdüğüm yollarda sürekli senin adını fısıldıyorum. Senin adın bende ne karanlık korkusu bırakıyor nede ıssız sokaklardan geçerken ürperti. Senin adın bile bana güven ve huzur vermeyi başarıyor.

Sabah kahvaltıyla başlayan günüm akşam yemeğiyle bitiyordu. Bu monoton hayatı yaşarken bir gün senin gibi bir meleğin beni bulabileceğini nereden bilebilirdim ki?

Herkes zaman geçer unutursun diyor. Düşünüyorum sevgilim seni unutacak kadar zaman nasıl geçecek? Ben seni bir saniye bile unutamazken nasıl bir ömür boyu unutacağım? Zaman seni unutturmaya yetmeyecek kadar az.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.