Etkileyici Mesajlar

Etkileyici Mesajlar Güzel sözler, etkileyici mesajlar içinizden geçenleri anlatmak için kullanabileceğiniz en iyi yoldur. Yalın ifadelerle kendinizi anlatmak yerine etkili kelimelerle kendinizi daha net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Sevginizi göstermenin çok şık ve farklı bir yolunu bulabileceğiniz Etkileyici Mesajlar ile sevdiğiniz insana farklı bir zaman dilimi sunabilirsiniz. Sıradan bir günü anlamlandırmak, özel günlerde farklılığınızı hissettirmek için bu tür mesajlar kullanabilirsiniz. Kalbinizden geçenleri gelişigüzel saatlerce anlatmak yerine, birbiri ile uyumlu mesajlar kullanabilir ve sevginizi çok daha sıcak bir şekilde gösterebilirsiniz. Sizlerde sevdikleriniz için özel günlerde ya da gününüzü özel bir haline getirmek istediğiniz zaman dilimlerinde sayfamızdaki Etkileyici Mesajlar arasından seçimler yapabilirsiniz.

Etkileyici Mesajlar

Etkileyici Mesajlar

Hayat bazen öyle karanlıktır ki bin ışık ile tek bir nokta aydınlık oluşmaz. Ama çok sevdiğin birinin gülümsemesi karanlıkları aydınlatan kocaman bir güneş gibidir.

Karanlık geceme güneş olan sevgin, yaşadığım hayatın mutluluğu oluyor. Hayatımın en güzel anları sevgimin tek gerçeğidir.

Çisil çisil yağan yağmurun ırmakları taşıması gibi sevgimiz çoğaldıkça kabına sığmıyor.

Gençliğim yaprak dökerken hayat kitabımın kırmızı renkli satırları gibisin. Tırnak içine aldığım suskunluğum baş harflerini oluşturuyor.

Dünyadaki bütün ağaçlar kalem olsa, bütün denizlerde mürekkebi olsa, yine de senin şiirini bitirmeye yetmez.

Yatağını papatyalar, rüyalarını güllerle süsledim. Sevgimi yorganın yapıp tüm kabuslarını aldım. En güzel rüyalar senin olsun.

Yanındayken gözlerinde gözlerimi bulurken tek bir düşmanın var; Oda zaman.

Seni unutacak olan kalbimi, ellerimle parçalayacak kadar asiyim.

İnsanı hüzünlendiren gece midir? Ya da hüzünlenmek için geceyi mi bekler insan? Seni düşündüren gece midir? Yoksa seni düşünmek için geceyi bekleyen ben miyim?

Sevmek ölmeye benzer. Bende ölmeden önce sevenlerdenim.

Dünyan karardığında, sana ışık olacak tek lamba benim gözlerim olsun.

Sonbahardaki yapraklara öfkeni yaz dökülüp gitsin, rüzgarlara derdini yaz uzaklara götürsün, kalbine ise sevgimi yaz, ölürsen senin ile birlikte gömülsün.

Eğer umutların bitmişse hayallerine sarıl. Hayallerini paylaşmak istersen ben hep yanındayım.

Sayende kör oldu gözlerim, senden başka kimseyi görmüyorum.

Seninle yaşamak hayatımın en güzel şeyi, gerisi sadece anılarda kalacak bir fotoğraf olacaktır.

Yaşamım sadece seni sevecek kadar bir zaman olsaydı, ölümsüzlüğü yakalamıştım.

Dudaklar susmayınca yalanlar bitmez. Gözlerin ışıl ışıl bakmayınca da sevgi olmaz.

Yüreğimden sana bir kelebek uçtu. Denizler, dağlar aştı.

Seni bularak getirdiği mutluluğu avuçlarına bıraktı. Derinden ve içten sevgimi hissettin mi?

Aşkımıza nokta yakışmaz, sana bir kucak virgülle geldim.

Aylarca göremesem seni, akan göz yaşlarım taze tutar sevgimi.

Birbirine bakan iki ayna gibiyiz. Binlerce görüntü olsa da içimizde sadece birbirimizi görür gözlerimiz.

Şahidin yoksa mahkemeyi kazanamazsın, aşkım bütün mahkemeleri kazanır. Çünkü çektiğim cefa bana hep şahittir.

Düştüğümde kalmayı öğrendim önce. Aleve dokunduğumda acı çekmeyi öğrendim sonra. Sevmeyi de, sevilmeyi de öğrendim sırayla. Yalnızca seni unutmayı öğrenemedim.

Hayatımda yıldızlara benzeyen pek çok insan tanıtım. Sen ise benim güneşim oldun. Ve ben güneşim için yıldızlardan vazgeçtim.

Bütün dünyayı rengarenk boya, tüm sevgini de bu renklerle her yana dağıt, ama kendini de bir renk olarak tanıtmayı unutma; Çünkü sen sevginin en güzel rengisin.

Bir sandal yapıyorum, üstüne sevgimi işliyorum ve dereye bırakıyorum. Belki yüzer, belki batar ya da bakarsın çalılara takılır sandalım. Ama her zaman derenin içinde kalacak biliyorum.

Güzel Aşk Sözleri Etkileyici

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.