Etkileyici Doğum Günü Mesajı

Etkileyici Doğum Günü Mesajı Facebook başta olmak üzere birçok farklı sosyal medya ağ üzerinden yapılan paylaşımlarda önemli bir yere sahip olan etkileyici doğum günü mesajları herkese gönderilebilmektedir. Eş, dost, akraba dışında sevgiliye özel doğum günü mesajlarını da kapsamaktadır. Çok farklı duygu yoğunluklarına sahip olan Etkileyici Doğum Günü Mesajı içerisinde önemli betimleyici unsurlar ve benzetmelerde olabilmektedir. Aynı zamanda unutulmadığını göstermek için değerli olan Etkileyici Doğum Günü Mesajı farklı şekillerde de gönderilebilmektedir. Aşağıda birbirinden farklı etkileyici doğum günü mesajları mevcuttur. Sizlerde en yakınlarınıza bu mesajları göndererek en özel günlerinde yanında olabilirsiniz.

Etkileyici Doğum Günü Mesajı

Etkileyici Doğum Günü Mesajı

Gönlümde sadece ama sadece sana yer var. Her zaman için seninle olabilmenin yollarını ararken doğum gününde kutlu olsun yârim.

Elini kalbine götürdüğünde beni hissedeceksin. Ruhum da sadece sen varsın. Doğum gününü kutlar, en özel gününde mutluluklar dilerim.

Doğum günün kutlu olsun sevgilim. Hep birlikte daha nice güzel yaş günlerine ulaşmak dileğiyle.

Günün ilk dakikasında aklıma geliyorsun. Her ne kadar çok uzak mesafeler bulunsa da doğum günün kutlu olsun canımın bir tanesi.

Sadece hayatımda değil, hayallerimde de sen varsın. Senin özel gününde yanında olamasam da kalbinin derinliklerinde olduğumu biliyorum. Yeni yaşın huzur ve mutluluk getirsin sana bir tanem.

Allah tarafından bana gönderilmiş kanatsız bir melek olduğunu hiçbir zaman unutma. Meleğimin doğum günü de kutlu olsun inci tanem.

Senin sevginle var olup sevginle yaşıyorum. Her anın gibi doğum gününde kutlu olsun. Dileklerinin hepsi de kabul olsun.

Her doğan sabahın umut getirdiğini seninle olduktan sonra öğrendim. Doğum günün kutlu, istediklerin tam olsun.

Bilirsin ki sesim çok daha cazip bir kurtarma aracı değil. O yüzden kısa mesajlarla kutluyorum doğum gününü. Doğum günün kutlu olsun aşk çökeleğim.

Pastanın üstündeki mumları üflemeden önce tuttuğun tüm dileklerin kabul olsun. Doğum günün kutlu, tüm yılın mutluluklar içinde geçsin sevgilim.

Seninle birlikte olmanın verdiği güç ile ayakta durmaktan keyif alıyorum. Bir yeni yıla girerken seni ne kadar çok sevdiğimi de tekrar hatırlıyorum. Birlikte daha nice senelere erişmenin verdiği hazla kutluyorum doğum gününü.

Yeni yaşınla birlikte arzuladığın tüm güzellikler ve sürprizler senin olsun. Aşkların en güzelini bana yaşatan aşkımın en özel günü kutlu olsun.

Hayallerimizde gezinen tüm dileklerimizin gerçekleşeceği günü sabırsızlıkla bekliyorum. Birlikte daha nice yaş günlerine ulaşmak dileğiyle mutlu yıllar.

Her ne kadar senin doğum günün olsan da bende dilek tuttum bugün. Sana kavuşmanın hayaliyle dolu tüm gönlüm. Seninle nice doğum günleri kutlamak dileğiyle.

Benim için çok değerli olduğunu hiçbir zaman unutma. Doğum günün kutlu olsun.

Bu dünyada eşi olmayan tek kişi olduğun için hayatımı sana verdim. Doğum günün kutlu olsun güzel gözlüm.

Hayatımın anlamı olduğun için her şeyinle değerlisin. Birlikte geçiremesek de doğum günün kutlu olsun.

Seninle yazmaya başladığımız yeni sayfada bir önemli gün daha geldi, çattı. En içten dileklerimle doğum gününü kutlarım canım.

En güzel anlarında dost ararmış insan. Ben yakın olmasam da her zaman senin yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun, dileklerin kabul olsun.

Çok sevsem de söyleyemiyorum bazen. Aldıklarımı vermek de zor oluyor haliyle. Ancak yine de doğum günün kutlu olsun.

En çok iyilik ettiklerinden korkmalı insanoğlu. Senin gibi insanların iyilikleri ise her zaman hatırlanır. Doğum günün kutlu olsun gerçek dostum.

Espirili Doğum Günü Mesajları

Yalan dolanla ömür geçmez. Ne sevdiklerini mutlu edebilirsin ne de sevmediklerini üzebilirsin. Ancak senin gibi dostlar sayesinde gerçek dostluğa erişebilirsin. Nice mutlu senelere dostum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.