Anlamlı Aşk Sözleri
Çok özel aşk sözleri doğum günü mesajları en güzel sözler ve mesajlar.

Etkileyici Aşk Şiirleri

Etkileyici Aşk Şiirleri
Etkileyici Aşk Şiirleri

Etkileyici Aşk Şiirleri

Etkileyici Aşk Şiirleri İnsan bir kere aşık olduğu zaman gözü başka bir şey görmez olur. Aşk, öyle bir duygu karmaşası halidir ki sevgiden de ötedir. Seven sevdiğine Etkileyici Aşk Şiirleri yazmaya başlar. Duyguların en güzel anlatım şekli olan şiirlerde okuyan kişide empati duyusu canlanır. Karşı taraf kendini seven kişinin yerine koyarak onun neler hissettiğini anlamaya çalışır. Etkileyici Aşk Şiirleri işte burada büyük rol oynar. Duyguların birleşiminden meydana gelen şiirler oldukça duygu yüklüdür. Sevginin, aşkın, özlemin, ayrılığın anlatıldığı bu şiirlerde aşk daha baskındır. Körü körüne aşık olan biri kendisini bu şekilde ifade eder. Karşısında olmadan, görmeden, uzaktan seven herkes aşıktır ve aşk şiirleri yazmaya müsaittir.

Seni gördüğüm gün dedim ki bu ne güzel gün. Bahar mı geldi anlamadım, bu kuş ötüşmeleri nedir? Ne bu hengame? Meğer ben aşık olmuşum güzeller güzelime.

Uzakta olsan da hâlâ ilk günkü gibi seviyorum seni. Ellerine dokunamadan, kokunu alamadan. Saf ve temiz duygularla bağlıyım sana. Sen benimsin, ben seninim.

Şu karanlık ve kasvetli dünyamda ışık gibi geldin girdin hayatıma. Bir anda parladı hayatım. Ne güzel geldin sen öyle ay parçam dedim. Hayatımın en saf, en temiz zamanlarında aşık oldum ben sana. Beni bırakma.

Seni tanımayana dek aşkın ne olduğunu bilmezdim. Aşka dair cümleler kuramazdım. Sahi aşk neydi? Aşık olamayan bir kişinin kurmakta zorlandığı cümleler miydi? Sen bana kurmakta zorlandığım cümleleri en güzel şekilde kurdurtansın, seni seviyorum.

Vurulmuşum bir esmer güzeline. Gönlüm ona yanar, ona sızlar. Aşk dedikleri meğer bir yangınmış sende anladım. Yaşamayan anlayamaz dedikleri meğer sende tattığım ateş imiş. Kör kütük sevdalandım fark edemedim, bir seni sevdim yarim, bir sana yandım.

Öyle saf, öyle içten bağlandım ki sana.. Benden gittiğin gün yerin hiç solmadı, hiç eksilmedi. Sana olan sevgim her geçen gün arttı. Anlamadım neydi günahım? Seni çok sevmekten başka..

Sevgilim, her şeyim. İnsan meğer ne kadar kör oluyormuş aşık olunca. Gözüm senden başka kimseyi görmez oldu. Dilim lâl, kulağım sağır oldu. Kalbime senden başkası giremez oldu. Ne çok sevdim seni sevgilim, ne çok sevdim.

Etkileyici Aşk Şiirleri

Uzaklara da gitsen hâlâ en yakınımdasın. Nereye gidersem gideyim yanımda hep sen varsın. Fazla uzakta olamazsın zaten hep aklımdasın. Gidemezsin fazla uzağa çünkü hep kalbimdesin.

Aşkının ateşinden düştüğüm hallere bak. Yaktın yandırdın beni perişan ettin. Sevdim seni yar delicesine. Gitmem, gidemem senden. Sende yandı yüreğim, sende solar yüreğim. 

Sevgiliye Şiir

Sevgilim.. Saçlarını tarayıp, ninniler söyleyip dizlerimde uyutsam seni. Kadere inanmayıp, kağıt olup kalem olup şarkılar yazsam sana. Sevginin en güzel haline.. Seni seviyorum.

Anlamlı Aşk Sözleri Pinterest

Seni sevmeyeceğim günüm yok. Ölsem de hep sen, ille de sen. Duvarlara anlattım sana olan sevgimi. Benim en güzelim, bal peteğim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.