Eski Sevgiliye Sözler

Eski Sevgiliye Sözler Sevmek, dünyanın en güzel duygusudur. Ancak bazen sevmek serüveni hüzünlü sonlarla bitebilir ya da zorlu süreçlerden geçebilir. Böyle zamanlarda hissedilen duygular oldukça zor ve karmaşıktır. Özellikle eskide kalmış sevdalar, ayrılıklar ya da ihanetler insanın kalbini sıkıştırır. Eski Sevgiliye Sözler Böyle zamanlarda kısa bir mesajla, birkaç cümleyle kalpten gelen en derin duygular ortaya konmak istenir. Eski sevgiliye sözler tam da hissedilenleri anlatmak içindir. Aslında Eski sevgiliye sözler hala var olan bir sevdanın ya da hayal kırıklığının en net şekilde olan göstergeleridir. Eski Sevgiliye Sözler Kalplerin kırılmaması, hiçbir sevdanın yarım kalmaması istense de hayatın içinde var olan ayrılık da sevdanın en hissedilir tarafıdır.

Eski Sevgiliye Sözler

Eski Sevgiliye Sözler

Gözlerimin önünde bir başkasıyla gitti. Ayaklarımla yetişemedim, soluğum kesildi. Şimdi başka bir kucağa güvenemeyecek kadar yorgunum. İlerde olacak olan senin pişmanlığın biliyorum. Ama seni hayallerimde bile bulamayacak kadar kırgınlıkla doluyum.

İçinden geldiği gibi davrandığını sanıyordum. Hâlbuki sen işine geldiği gibi davranıyormuşsun. Bu yüzdendir kimileri için kral kimileri için yalan oluşum.

İnsanın hayatta unutmayacağı anlar sınırlıdır. Benim ilk anım gözlerinin gözlerimle buluştuğu andır. Ancak son nefesimde bile unutmayacağım tek bir an var. O da gözlerimden yaş olarak indiğin andır.

Pişman olacaksın. Belki bugün belki seneler sonra. Elbet pişman olacaksın. Senin acımadan boynu bükük ve yarım bıraktığını bir başkasının en güzel şekilde tamamladığını gördüğünde pişman olacaksın. Ben seninle yaşayacağım pişmanlıklara bile vardım. Ama seninle yaşayacaklarıma vardım. Bırakıp gittiğinde yaşadığım pişmanlığım ise bu hayattaki son pişmanlığım.

Sevginin emek istediği en bilinen gerçektir. Bu gerçek içinse yürek gereklidir. Yüreğin de emeğin de olmadı hiçbir zaman. Şimdi beni düşünecek bir sebebin de yok, bitti tek taraflı çabam.

Seni gördüğümde başka demiştim. Acele etmişim. Tanıdığımda bambaşka çıkışını en acı şekilde öğrendim. Şimdi gelsen bile karşına çıkacak kişi ben değilim. Kalbimi, beynimi, en güzel hislerimi asıl sen bambaşka şeylere çevirdin.

Sana kendimi hatırlatmaktan yorulmuştum. Ama direndim. Sevgim için, emeklerim için aslında hep senin için direndim. Şimdi sen yoksun ve ben her anda seni hatırlıyorum. Sanırım en büyük haksızlık bu olsa gerek.

Canım yanıyor. Geçmişimden gelen fazlalığım mısın yoksa gelecekte var olacak eksikliğim misin bilmiyorum. Ama bir nefes misali içimdesin onu biliyorum. Sen benim insanlara, bu dünyaya inanışımdın. Şimdi inançlarımı da sevgimle birlikte aldın. Dilerim ki sen de bugün olmasa bile bir gün beni içindeki nefes gibi atamazsın. Ama o gün geldiğinde ben sana nefes olmayacağım.

Sen geldiğinde dünler geride kaldı, yarınlar umut doldu demiştim. Nereden bilebilirdim ki yarınlarımda hiç umut bırakmayacağını, senden önceki dünlerimi bile mumla arayacağımı.

Kapı çalsa ve çıkıp gelen sen olsan. Çok özledim sevdam gel desen. Sımsıkı sarılsam o güzel tenine, gözlerinde kaybolsam kokun sinse her zerreme. Gelir misin ey sevgili?

Kırdığın bu kalbin sahibiyle bir gün bir yerlerde kesişecek yolların. Üzülme ama kızgın değilim. Hayal kurmanın bir işe yaramadığını senden öğrendim. Kırgınım azıcık ama geçer elbet. Karşılaşacağımız o güne dek yine de tüm mutluluklar sana emanet.

Ben nefret edemem ki senden. Ayrılmış olsak da gidemezsin ki içimden. Her sabah beraber uyandığım her gece birlikte uyuduğum hayalin sahibine nasıl nefret kusarım ki. Gözlerinin hayali bile düşse aklıma, ben sevdanla dolup taşarım ki.

Günümü ışıtan güneşim sanmıştım seni. Nereden bilirdim ki beni en dipsiz karanlıklara sürükleyeceğini. Yolumu aydınlatandın halbuki şimdi anlıyorum tüm yolların ayaklarımın altından gittiğini. Dünyalar kadar seviyorum dediğim, tüm dünyamı aldın ellerimden değdi mi?

Sen gel yine de sevgilim. Ben tüm küfürlerimi tövbelerimle örterim. Sevdan olsun sen ol yeter ki ben sana dair var olan tüm kötü izleri tek kalemde silerim. Vazgeçemediğim, sevdam, dünyam hadi çık da gel. En baştan sevelim, en baştan sevilelim.

İhanet Eden Sevgiliye Sözler

Kusura bakma son aşkım, seni görmekten kör olan gözlerim şimdilerde seni görmezden gelmek zorunda kalıyor. İçimde sevdan baki olsa da yüreğimdeki yerin sonsuza kadar siliniyor. Çünkü sen dünyam dediğimken dünyayı başıma yıkansın. En zor anımda arkana bakmadan kaçansın. Şimdi bunlar son sözlerim sana. Dilerim ki tüm güzellikler sensiz gelsin bana.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.