Eşe Güzel Sözler

Eşe Güzel Sözler Eşe güzel sözler çoğu insanın özel günlerde kullanmış olduğu sözlerdir. Hayatımızda en değerli varlığımız olan eşlerimize, Özel günlerde, hem anlamlı günlerde söylenebilecek birçok söz bulunmaktadır. Genellikle eşler arasında evlilik yıldönümü ve daha özel günlerde birçok hediye alınabiliyor. Bu hediyelerin üzerine tutuşturulan bir not ile eşe güzel sözler yazılabiliyor. Kişilerin birbirine karşı hissetmiş oğlu güzel duyguları yansıtma yöntemidir bu tarz tümceler. Evli kişiler aralarındaki bağı kuvvetlendirmek ve evliliklerindeki duyguları yansıtabilmek için bu tarz anlamlı sözler kullanmayı tercih ediyorlar. Eşe güzel sözler söylemek istediğiniz zaman, içinizden gelen duyguları tercih etmelisiniz. Güzel duyguları yansıtan bileceğiniz anlamlı sözler her zaman karşınızdaki kişiyi mutlu eder.

Canım eşim iyi ki hayatımdasın, iyi ki varsın seni çok seviyorum. Sen benim bu hayattaki en büyük şansımsın. Seninle bir gün değil bir ömür boyu yaşlanmak için gün sayıyorum.

Hayatıma girdiğin günden beri birçok şey değişti! Her cümlen, her konuşman,  her sözcüğün beni yeni baştan yaratmaya yetti. Canım işim, seninle birlikte nice ömürlere.

Varlığın bana bahşedilmiş en güzel hediye. Seninle uyandığım tüm günlere şükürler olsun. İyi günde, kötü günde birlikte olacağımız her güne hamd olsun.

Ben şu hayatta başıma gelen en güzel şeysin. İyi ki hayatıma geldin iyi ki benimlesin. Seni çok seviyorum.

Hayatımın kadını! Söylesene nasıl güneşi gülüşüne sığdırdın. Her gülmen de aydınlanıyor tüm dünyam.

Hayatıma girdiğin andan itibaren tüm yaralarımı saran adam! Varlığına elhamdülillah.

Canım karım, bu hayattaki en büyük şansım, sırdaşım yoldaşım aşkım. Seni sevdiğimi anlatabilecek hiçbir kelime bulamıyorum. Seni çok ama çok seviyorum.

Bu günümde sen varsın yarınımda sen ol hep sen hep sen canım sevgilim.

Sabah uyandığımda sol tarafında seni görmek muhteşem bir duygu! Sen benim bu dünyada en çok sevdiğim eşimsin. Seninle birlikte geçireceğim tümlerin hayaliyle yaşıyorum. Seni çok seviyorum.

Sol tarafımda yazıyor adım, yıllar geçse de seninle yaşlanmak kadar güzel bir şey yok bu hayatta.

Düşünsene seninle ben 70 yaşındayız, bir elimizde baston bir elimizde hayaller ve hayatlar.. Düşünsene seninle ben 70 yaşındayız bir elimizde simit martılara simit atıyoruz!

Bana Evet dediğin günden beri, hiçbir Evet bu kadar anlam kazanmamıştır. Ömrüme, gönlüme, evime hoş geldin sevdiceğim.

Akşam olunca kapıyı senin açman muhteşem bir duygu! Seninle yaşayacağım tüm günlere Elhamdülillah canım eşim.

Seninle uyanmak bu dünyada bana sunulmuş en büyük Cennet. Sen benim bu dünyadaki cennetimsin. Seni çok seviyorum.

Evlilik yıl dönümünü kutlayacağımız nice günlerimiz olsun inşallah. Bir ömür boyu mutlu olalım inşallah.

Seviyorum seni sabah saçının dağınıklığını, huysuz tavırlarını, yarım kalan kahveni.. Seviyorum seni,  bana gülmeni, doğal hallerini, beni seçmeni..

Saksıdaki mor Menekşeler sen gelince canlandı! Su muydu onlara canlandıran, yoksa senin sevgin miydi onları tekrardan hayata bağlayan! Seni seviyorum kadın zoru başaran!

Ellerimizin hiç ayrılmaması dileğiyle! Çıktığımız bu mutlu yolda hep sevgi ve merhamet ile kalabilmek dileğiyle.

Hey benim en büyük sevgilim! Senin Her aklıma geldiğinde kalbimin atışını seveyim. Her karşıma geçtiğinde aşkla bakan gözlerini seveyim. Her aklıma geldiğinde kafamın karışmasını seveyim.

Sana evet dediğim günden beri, sanki tüm benliğim seninle huzur buluyor. Evliliğimizde kaçıncı yıl olursa olsun ant olsun ilk aşkla hep seni seveceğime..

Birlikte daha 40 yıl kahve içebilmek için çok zamanımız olsun istiyorum. Sen kahvenin telvesini, ben gözlerinin kahverengi sini izlerim..

Sağlık ve huzur ile yaşanacağını tüm günler bizim olsun canım eşim..

Acaba ben hangi sevabı işlerim de, Rabb’im senin gibi bir güzelliği bana nasip etti..

Ömrüm ömrüne hediye olsun sevgilim. Hayatım seninle hayat bulsun sevdiğim. Bir tanem canım eşim.

Seninle birlikte yüksek numaralı gözlük kullanabilecek kadar yaşlanmak dileğiyle..  En büyük aşkım, duam, yıllarım..

Canım eşime bir not! Bana bu dünyada cenneti yaşattığın için teşekkür ederim..

Sen neredeydin be adam!  Sanki yıllardır hiç yaşamamışım ben. Sanki yıllardır hiç yokmuşum ben.. Her şey anlam kazandı gelince sen..

Benim gülüşü güzel sevdiğim. Hep güzel gör,  ömrümüze hep güzel bak, hep güneş gibi doğ hayatımıza.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.