Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe Doğum Günü Mesajları  Hayatın paylaşıldığı kişi olmasından dolayı genel anlamda eşe doğum günü mesajları aşk ve sevgi içerikli olmakla birlikte mecazlı anlatımlar çokça bulunmaktadır. Eşe Doğum Günü Mesajları Kişiye karşı duyulan güzel duyguların bir anlamda ortaya çıkmasına vesilen olan mesajlarda doğum gününe dair dilek ve temennilerde yer almaktadır. Kısa mesaj yoluyla gönderim dışında eşe doğum günü mesajları çeşitli sosyal medya platformları üzerinden de sağlanmaktadır. Eşe Doğum Günü Mesajları  Facebook veya Twitter başta olmak üzere sosyal medya alanları veya telefon uygulamalarıyla arzu edilen mesajlar ulaştırılabilmektedir. Eşime Doğum Günü Mesajları Duygu yoğunlukların tercih edildiği mecazlı mesajların yanı sıra çok daha sade veya kısa- özlü sözlü doğum günü mesajları da olabilmektedir. Aşağıda özgün ve etkileyici anlatımlara sahip eşe doğum günü mesajları yer almakla birlikte farklı ağlar üzerinden paylaşım yapılabilmesi mümkündür.

https://www.anlamliasksozleri.net/ese-dogum-gunu-mesajlari/

Eşe Doğum Günü Mesajları

Senin gibi bir aşkı bana nasip ettiği için Allah’a her gün şükrediyorum. Canımın içi, doğum günün kutlu olsun ve ömrün benimle dolsun.

Bana olan aşkına her zaman hayran kaldım. Canım ve aşkım olduğun için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım.

Seninle sonsuzluğa ulaşmak isteyen biçarenin mesajıdır bu. Ey Sevgili, doğum günün kutlu olsun.

Benimle hayatını paylaşan sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Çok uzaklarda olsam da her zaman kalbimde en derin yerde sen varsın.

Beni sevmeyi seçen aşkım, doğum günün kutlu olsun. Gül yüzünle bir ömür boyu mutlu olmayı temenni ederim.

Ömürlerimizi birleştirdiğimiz günden beri sadece ve sadece seni sevdiğime şahitler var. Gökyüzü, yağmur, kar ve ormanlar şahittir ki sevgilim, seni en çok seven kişi benim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun prensesim.

Birlikte yaşlanmak için verdiğimiz sözü hatırlatarak iyi ki doğdun demek isterim sana. gözlerinin içine bakamasam da kalpten diyorum; doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Sana layık bir kişi olmak için hayatım boyunca emek harcayacağıma söz verirken doğum gününü de kutlarım. İyi ki doğdun ve nice senelere güzel sevgili.

Bir yıl daha benimle geçirmene rağmen şimdi çok uzaklardasın. Yine de iyi ki doğdun canım. Doğum gününle birlikte en kötü günün böyle olsun.

Her türlü mutluluğa ve huzura layık hayatım, doğum günün kutlu olsun.

Güneşin parlayan ışıklarından daha tehlikeli olan gözlerine bakamasam da doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Yağmur taneleri kadar berrak ve saf bir yüreğe sahip olan sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Seninle olma şerefini bana bahşettiğin için teşekkürler.

Geceleri ortaya çıkan yıldızlardan daha güzel yüze sahip olan aşkım, doğum günün kutlu olsun. Hayat boyu mutluluk, huzur ve bereket seninle olsun.

Dalgaların sahile vurması gibi beni hayretlere düşüren kızıl saçlı sevgili, doğum günün kutlu olsun. Hep gecelerde buluşmamak dileğiyle her şey istediğin gibi olsun.

Doğduğun kutsal günün yıldönümünü kutlar, bir ömür boyu benimle olmanın hazzını bana yaşattığın için minnettar olduğumu bildirmek isterim. Her uyandığımda yanımda sen olduğun için iyi ki doğdun. Hayatımız boyunca hep mutluluk ve huzur içinde olmak dileğiyle.

Sana binlerce kez teşekkür ederek doğum gününü kutluyorum sevgilim. Güneşlerden uzak hayatımda bir kıvılcım sunduğun için minnettarım. Hayatımın anlamını değerli hale getiren bir tanem, doğum günün kutlu olsun.

Ölünceye kadar ilk önce seni görmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Herkesten ve her şeyden sakladığım seninle bir ömür boyu geçirme şerefidir beni değerli kılan. Nice güzel senelere birlikte erişmek temennisiyle tüm dileklerin ve isteklerin anında gerçek olsun.

Milyonlarca insan içinden beni seçtiğin için sana sonsuz teşekkür ederim. Hayat arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Nice güzel yaşlara birlikte erişmek arzusuyla doğum günün kutlu olsun canımın içi.

Hiçbir harfi sensizliğe uğratmamak için her zaman yanında olacağım. İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin aşkım.

Taştan bir kalbe sahip olsam da senin yanında eriyebilirim. Çok uzaklarda olsam da kalbimde taşırım tüm sevgini. Doğum günün kutlu, yeni yaşın huzurlu olsun.

Zorlu günler geçirdiğimiz her anda benimle birlikte olduğun için minnettarım sana. Doğum gününü kalbimden gelen tüm dileklerle kutlar, kalbine sağlık sevgilim derim.

Hayatımı renklendiren sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Yaşama coşkumu artıran bir nehirsin sen benim için.

Hayatımın varlık sebebi olmakla kalmadın. Her zaman için içimde yaşattığım bir aşk oldun bana. Her zaman seninle olmak temennisiyle yeni yaşın kutlu olsun.

Her ne kadar yanında olamasam da yeni yaşını kutlar, sağlıklı bir yıl geçirmeni temenni ederim.

Hiçbir zaman ayrılmamak dileğiyle en güzel günler senin olsun. Doğum günün sana huzur, bereket ve sağlıkla birlikte beni de getirsin. Hiçbir zaman ayrılmayalım ve sen hep benim aşkım ol.

Bir damla gözyaşın için dünyaları yakmayı göze aldım. Doğum günün için en büyük pastayı da ben yaptım. İyi ki doğdun kalbimin sahibi.

Acı, keder ve yokluk bizlerden uzak olsun. Seninle birlikte her güzel güne başlamak temennisiyle doğum günün kutlu, ömrün bereketli olsun.

Nice güzel yıllara birlikte yürümek dileğiyle doğum günün kutlu olsun hayat arkadaşım.

Senin gibi bir eşe sahip olduğum için her gün şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun canım benim.

İyi ki doğmuşsun ve iyi ki benimle olmuşsun. Seni doğuran annenden Allah razı olsun. Nice yaşlara…

Sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirmeni temenni ederek yeni yaş gününü kutlarım. Sadece eş değil, yoldaş, arkadaş ve sığınak olduğun için teşekkürler.

Güzeller güzeli bir eş olarak zorlu günlerimde bana verdiğin destek için her zaman nadide bir parçam oldun. Hayatımın anlamı olan canım eşim, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaş gününü en içten dileklerimle kutlar, çok uzaklarda olan ay parçamın tüm dileklerinin kabul edilmesini dilerim.

Tüm isteklerini yerine getirmek isterim, seni mutlu etmek isterim. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

Bana verdiğim tüm güzellikler ve mutluluklardan dolayı teşekkür eder, doğum gününü kutlarım. Canlar canı sevgilim, yakında görüşmek dileğiyle.

Bir kere daha yaşlanarak birlikte vakit geçirmenin tadını hissettirdin bana. Umarım birlikte yaşlanarak geçer ömrümüzün geri kalanı da. Doğum gününü kutlarım candan ötesi.

İlk ve son aşkım, doğum günün kutlu olsun. Bana sundukların için minnettarım sana.

Güneşli ve yağmurlu günlerde benimle olan canım karım, doğum günün kutlu olsun. Geceleri yıldızlara bakarak seni anıyorum.

Kalbimde sakladığım canım eşim, doğum gününü şimdiden kutlarım. Her şeye rağmen her şey için teşekkürler.

Yaşadığımı seninle anladım, hayata gözlerimi seninle açtım, mutluluğun ne demek olduğunu sende öğrendim. Sevgili eşim doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Aşka olan inancımı kaybettiğim anda çıktın karşıma. Masum bir bakış ve tatlı bir gülümseme ile baharları getirdin dünyama. Canparem doğum günün kutlu olsun.

Hayatım vazgeçilmezi olan sevgili eşim, evimin neşe kaynağı doğum gününde tüm dileklerin yerine gelsin. Mutluluk kapın her zaman açık olsun.

Hayatımızı yıllarca daha birlikte mutluluk ve bolluk içerisinde geçirebilmek umudu ile doğum günün kutlu olsun. Her zaman sağlıklı, neşeli ve mutlu ol. Seni seviyorum vazgeçilmezim.

Aşkın en güzel hali olan sevgili canözüm seni seviyorum ve doğum gününü en güzel şekilde kutluyorum. Mutlu seneler.

Dünya hayatının en mutlu insanı sen ol ve sen de her zaman benim yanımda ol. Güzeller güzeli eşim doğum günün kutlu olsun hayatımın tek anlamı.

Ölene kadar kalbimin tek sahibi olan insan bil ki yanımda olman en büyük huzur kaynağım. Rabbim her zaman yıllarca yanımda yaşamanı nasip etsin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Hayat arkadaşım ve can yoldaşım, mutfağımın bereketi evimin huzuru güzel eşim nice mutlu yıllar sana.

Sensiz bir hayatı değil yaşamak, düşünmek bile ağır geliyor bana.  Doğum günün kutlu, hayatın sonsuza kadar benimle olsun.

Hayatımın en güzel yıllarını birlikte geçirdiğim güzeller güzeli eşim iyi ki doğdun ve bugün benimlesin. Seni seviyorum.

Her gece başımı yastığa koyduğunda seni bana verdiği için Allah’a şükürler yağdırıyorum. Bu doğum gününde de bizi bizsiz bırakmadığı için Allah’a hamdolsun doğum günün kutlu olsun canım sevgilim.

Bu senede sen, ben, aşkımız ve çocuklarımız ile yeni bir yaşa girdin. İyi ki benim le berabersin, iyi ki benimle yaşlanıyorsun. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

Bir yıl değil her yıl kutlayalım seni, senin hayatıma girişini, doğduğun günden beni bulduğun günü her gün kutlayalım. Annen seni iyi ki doğurmuş ve sen iyi ki benim olmuşsun, doğum günün kutlu olsun can tanem.

Hayatımın yoldaşı, sır arkadaşım, hayat arkadaşım, ailem doğum günün kutlu olsun. Sana dünyanın en büyük hediyesini de alsam anlatamam mutluluğunu, iyi ki doğmuşsun.

Ah sevdiğim iyi ki doğdun kocaman oldun. Yaş ilerliyor ama bak ailemizde büyüyor, Allah seni hiç eksik etmesin yanımızdan doğum günün kutlu olsun sevdiğim.

O gül yüzünde hep güller açsın, saçın sakalın da beyazlasa Allah bizi hiç ayırmasın. Doğum günün kutlu olsun inşallah bu yaşında da yanımda olursun.

Ömrün ömrüme eklendiği gün geçirdim içimden Allah’ım iyi ki bu adamı dünyaya getirsin diye. Şimdi yine söylüyorum şu fani dünyaya Allah senin gibi bir mucizeyi getirmiş ve sen iyi ki doğmuşsun. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Yılda bir değil yılın her günü senin doğum günün olsa ben kutlamaktan bıkmam. Çünkü o doğduğun gün benim kaderine yazıldığın gündür. İyi ki doğdun can eşim.

Bugün senin doğum günün, yani bir yılı daha birlikte geride bıraktık ve bir yıl daha benimlesin. Allah birlikteliğimizi ayırmasın, hep yanımda ol hep benim sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Sen öyle masum ve öylesine safsın ki güzelliğini anlatmaya kelimeler yetmez. Bugünün prensesi, gönlümün sultanı doğum günün kutlu olsun.

Senin o doğduğun gün benim en kutsal günümdür. İyi ki doğmuşsun sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Güneş gibi gözlerinle güldüğün o gün var ya yüzüme işte o gün dedim ne güzel bir insan girdi hayatıma diye. İyi ki doğmuşsun sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Ömrümün sonuna kadar benimle kalmanın istiyorum sevgilim, her yıl bu güzel günü birlikte kutlayalım istiyorum. Hep benim ol beni hiç bırakma istiyorum. Doğum günün kutlu olsun canımın canı.

Bir ay parçası girmiş gönlüme ve tüm ömrümü aydınlatmış. O ay parçası benim hayatımın anlamıymış doğum günün kutlu olsun dünyama güzellik katan kadın. İyi ki doğmuşsun iyi ki benim olmuşsun.

Ablaya Doğum Günü Mesajları

Can parçam, yanımda olduğun her gün için sana yüzlerce kez teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun. Seni seviyorum.

Ömrümün kalan kısmını senle geçirmek için yemin ettim. Şimdi doğduğun gün için rabbime teşekkür ediyorum. Doğum günün kutlu olsun meleğim.

Popüler Sözler Burada

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.