Eşe Doğum Günü Mesajı

Sayfa 1 21. Sayfa

Hayatın paylaşıldığı kişi olmasından dolayı genel anlamda eşe doğum günü mesajları aşk ve sevgi içerikli olmakla birlikte mecazlı anlatımlar çokça bulunmaktadır. Eşine Doğum Günü Mesajları Kişiye karşı duyulan güzel duyguların bir anlamda ortaya çıkmasına vesilen olan mesajlarda doğum gününe dair dilek ve temennilerde yer almaktadır. Kısa mesaj yoluyla gönderim dışında eşe doğum günü mesajları çeşitli sosyal medya platformları üzerinden de sağlanmaktadır. Eşe Doğum Günü Mesajları  Facebook veya Twitter başta olmak üzere sosyal medya alanları veya telefon uygulamalarıyla arzu edilen mesajlar ulaştırılabilmektedir. Eşime Doğum Günü Mesajları Duygu yoğunlukların tercih edildiği mecazlı mesajların yanı sıra çok daha sade veya kısa- özlü sözlü doğum günü mesajları da olabilmektedir. Aşağıda özgün ve etkileyici anlatımlara sahip eşe doğum günü mesajları yer almakla birlikte farklı ağlar üzerinden paylaşım yapılabilmesi mümkündür.

Senin gibi bir aşkı bana nasip ettiği için Allah’a her gün şükrediyorum. Canımın içi, doğum günün kutlu olsun ve ömrün benimle dolsun.

Bana olan aşkına her zaman hayran kaldım. Canım ve aşkım olduğun için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım.

Seninle sonsuzluğa ulaşmak isteyen biçarenin mesajıdır bu. Ey Sevgili, doğum günün kutlu olsun.

Benimle hayatını paylaşan sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Çok uzaklarda olsam da her zaman kalbimde en derin yerde sen varsın.

Beni sevmeyi seçen aşkım, doğum günün kutlu olsun. Gül yüzünle bir ömür boyu mutlu olmayı temenni ederim.

Ömürlerimizi birleştirdiğimiz günden beri sadece ve sadece seni sevdiğime şahitler var. Gökyüzü, yağmur, kar ve ormanlar şahittir ki sevgilim, seni en çok seven kişi benim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun prensesim.

Birlikte yaşlanmak için verdiğimiz sözü hatırlatarak iyi ki doğdun demek isterim sana. gözlerinin içine bakamasam da kalpten diyorum; doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Sana layık bir kişi olmak için hayatım boyunca emek harcayacağıma söz verirken doğum gününü de kutlarım. İyi ki doğdun ve nice senelere güzel sevgili.

Bir yıl daha benimle geçirmene rağmen şimdi çok uzaklardasın. Yine de iyi ki doğdun canım. Doğum gününle birlikte en kötü günün böyle olsun.

Her türlü mutluluğa ve huzura layık hayatım, doğum günün kutlu olsun.

Güneşin parlayan ışıklarından daha tehlikeli olan gözlerine bakamasam da doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Yağmur taneleri kadar berrak ve saf bir yüreğe sahip olan sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Seninle olma şerefini bana bahşettiğin için teşekkürler.

Geceleri ortaya çıkan yıldızlardan daha güzel yüze sahip olan aşkım, doğum günün kutlu olsun. Hayat boyu mutluluk, huzur ve bereket seninle olsun.

Dalgaların sahile vurması gibi beni hayretlere düşüren kızıl saçlı sevgili, doğum günün kutlu olsun. Hep gecelerde buluşmamak dileğiyle her şey istediğin gibi olsun.

Doğduğun kutsal günün yıldönümünü kutlar, bir ömür boyu benimle olmanın hazzını bana yaşattığın için minnettar olduğumu bildirmek isterim. Her uyandığımda yanımda sen olduğun için iyi ki doğdun. Hayatımız boyunca hep mutluluk ve huzur içinde olmak dileğiyle.

Sana binlerce kez teşekkür ederek doğum gününü kutluyorum sevgilim. Güneşlerden uzak hayatımda bir kıvılcım sunduğun için minnettarım. Hayatımın anlamını değerli hale getiren bir tanem, doğum günün kutlu olsun.

Ölünceye kadar ilk önce seni görmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Herkesten ve her şeyden sakladığım seninle bir ömür boyu geçirme şerefidir beni değerli kılan. Nice güzel senelere birlikte erişmek temennisiyle tüm dileklerin ve isteklerin anında gerçek olsun.

Milyonlarca insan içinden beni seçtiğin için sana sonsuz teşekkür ederim. Hayat arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Nice güzel yaşlara birlikte erişmek arzusuyla doğum günün kutlu olsun canımın içi.

Hiçbir harfi sensizliğe uğratmamak için her zaman yanında olacağım. İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin aşkım.

Taştan bir kalbe sahip olsam da senin yanında eriyebilirim. Çok uzaklarda olsam da kalbimde taşırım tüm sevgini. Doğum günün kutlu, yeni yaşın huzurlu olsun.

Zorlu günler geçirdiğimiz her anda benimle birlikte olduğun için minnettarım sana. Doğum gününü kalbimden gelen tüm dileklerle kutlar, kalbine sağlık sevgilim derim.

Hayatımı renklendiren sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Yaşama coşkumu artıran bir nehirsin sen benim için.

Hayatımın varlık sebebi olmakla kalmadın. Her zaman için içimde yaşattığım bir aşk oldun bana. Her zaman seninle olmak temennisiyle yeni yaşın kutlu olsun.

Her ne kadar yanında olamasam da yeni yaşını kutlar, sağlıklı bir yıl geçirmeni temenni ederim.

Sayfa 1 21. Sayfa
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın