Eşe Doğum Günü Mesajları

Eşe Doğum Günü Mesajları
Eşe Doğum Günü Mesajları

Hayatın paylaşıldığı kişi olmasından dolayı genel anlamda eşe doğum günü mesajları aşk ve sevgi içerikli olmakla birlikte mecazlı anlatımlar çokça bulunmaktadır. Kişiye karşı duyulan güzel duyguların bir anlamda ortaya çıkmasına vesilen olan mesajlarda doğum gününe dair dilek ve temennilerde yer almaktadır. Kısa mesaj yoluyla gönderim dışında eşe doğum günü mesajları çeşitli sosyal medya platformları üzerinden de sağlanmaktadır. Facebook veya Twitter başta olmak üzere sosyal medya alanları veya telefon uygulamalarıyla arzu edilen mesajlar ulaştırılabilmektedir. Duygu yoğunlukların tercih edildiği mecazlı mesajların yanı sıra çok daha sade veya kısa- özlü sözlü doğum günü mesajları da olabilmektedir. Aşağıda özgün ve etkileyici anlatımlara sahip eşe doğum günü mesajları yer almakla birlikte farklı ağlar üzerinden paylaşım yapılabilmesi mümkündür.

Senin gibi bir aşkı bana nasip ettiği için Allah’a her gün şükrediyorum. Canımın içi, doğum günün kutlu olsun ve ömrün benimle dolsun.

Bana olan aşkına her zaman hayran kaldım. Canım ve aşkım olduğun için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım.

Seninle sonsuzluğa ulaşmak isteyen biçarenin mesajıdır bu. Ey Sevgili, doğum günün kutlu olsun.

Benimle hayatını paylaşan sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Çok uzaklarda olsam da her zaman kalbimde en derin yerde sen varsın.

Beni sevmeyi seçen aşkım, doğum günün kutlu olsun. Gül yüzünle bir ömür boyu mutlu olmayı temenni ederim.

Benimle bir ömür boyu zaman geçirmeyi seven adamın doğum gününü kutlarım. İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin.

Ömürlerimizi birleştirdiğimiz günden beri sadece ve sadece seni sevdiğime şahitler var. Gökyüzü, yağmur, kar ve ormanlar şahittir ki sevgilim, seni en çok seven kişi benim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun prensesim.

Birlikte yaşlanmak için verdiğimiz sözü hatırlatarak iyi ki doğdun demek isterim sana. gözlerinin içine bakamasam da kalpten diyorum; doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Sana layık bir kişi olmak için hayatım boyunca emek harcayacağıma söz verirken doğum gününü de kutlarım. İyi ki doğdun ve nice senelere güzel sevgili.

Bir yıl daha benimle geçirmene rağmen şimdi çok uzaklardasın. Yine de iyi ki doğdun canım. Doğum gününle birlikte en kötü günün böyle olsun.

Her türlü mutluluğa ve huzura layık hayatım, doğum günün kutlu olsun.

Güneşin parlayan ışıklarından daha tehlikeli olan gözlerine bakamasam da doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Yağmur taneleri kadar berrak ve saf bir yüreğe sahip olan sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Seninle olma şerefini bana bahşettiğin için teşekkürler.

Geceleri ortaya çıkan yıldızlardan daha güzel yüze sahip olan aşkım, doğum günün kutlu olsun. Hayat boyu mutluluk, huzur ve bereket seninle olsun.

Dalgaların sahile vurması gibi beni hayretlere düşüren kızıl saçlı sevgili, doğum günün kutlu olsun. Hep gecelerde buluşmamak dileğiyle her şey istediğin gibi olsun.

Doğduğun kutsal günün yıldönümünü kutlar, bir ömür boyu benimle olmanın hazzını bana yaşattığın için minnettar olduğumu bildirmek isterim. Her uyandığımda yanımda sen olduğun için iyi ki doğdun. Hayatımız boyunca hep mutluluk ve huzur içinde olmak dileğiyle.

Sana binlerce kez teşekkür ederek doğum gününü kutluyorum sevgilim. Güneşlerden uzak hayatımda bir kıvılcım sunduğun için minnettarım. Hayatımın anlamını değerli hale getiren bir tanem, doğum günün kutlu olsun.

Ölünceye kadar ilk önce seni görmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Herkesten ve her şeyden sakladığım seninle bir ömür boyu geçirme şerefidir beni değerli kılan. Nice güzel senelere birlikte erişmek temennisiyle tüm dileklerin ve isteklerin anında gerçek olsun.

Milyonlarca insan içinden beni seçtiğin için sana sonsuz teşekkür ederim. Hayat arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Nice güzel yaşlara birlikte erişmek arzusuyla doğum günün kutlu olsun canımın içi.

Hiçbir harfi sensizliğe uğratmamak için her zaman yanında olacağım. İyi ki doğdun ve iyi ki benimlesin aşkım.

Taştan bir kalbe sahip olsam da senin yanında eriyebilirim. Çok uzaklarda olsam da kalbimde taşırım tüm sevgini. Doğum günün kutlu, yeni yaşın huzurlu olsun.

Zorlu günler geçirdiğimiz her anda benimle birlikte olduğun için minnettarım sana. Doğum gününü kalbimden gelen tüm dileklerle kutlar, kalbine sağlık sevgilim derim.

Hayatımı renklendiren sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Yaşama coşkumu artıran bir nehirsin sen benim için.

Hayatımın varlık sebebi olmakla kalmadın. Her zaman için içimde yaşattığım bir aşk oldun bana. Her zaman seninle olmak temennisiyle yeni yaşın kutlu olsun.

Her ne kadar yanında olamasam da yeni yaşını kutlar, sağlıklı bir yıl geçirmeni temenni ederim.

Hiçbir zaman ayrılmamak dileğiyle en güzel günler senin olsun. Doğum günün sana huzur, bereket ve sağlıkla birlikte beni de getirsin. Hiçbir zaman ayrılmayalım ve sen hep benim aşkım ol.

Bir damla gözyaşın için dünyaları yakmayı göze aldım. Doğum günün için en büyük pastayı da ben yaptım. İyi ki doğdun kalbimin sahibi.

Acı, keder ve yokluk bizlerden uzak olsun. Seninle birlikte her güzel güne başlamak temennisiyle doğum günün kutlu, ömrün bereketli olsun.

Nice güzel yıllara birlikte yürümek dileğiyle doğum günün kutlu olsun hayat arkadaşım.

Sensiz bir hayatı değil yaşamak, düşünmek bile ağır geliyor bana. Doğum günün kutlu, hayatın sonsuza kadar benimle olsun.

Senin gibi bir eşe sahip olduğum için her gün şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun canım benim.

İyi ki doğmuşsun ve iyi ki benimle olmuşsun. Seni doğuran annenden Allah razı olsun. Nice yaşlara…

Sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirmeni temenni ederek yeni yaş gününü kutlarım. Sadece eş değil, yoldaş, arkadaş ve sığınak olduğun için teşekkürler.

Güzeller güzeli bir eş olarak zorlu günlerimde bana verdiğin destek için her zaman nadide bir parçam oldun. Hayatımın anlamı olan canım eşim, doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaş gününü en içten dileklerimle kutlar, çok uzaklarda olan ay parçamın tüm dileklerinin kabul edilmesini dilerim.

Tüm isteklerini yerine getirmek isterim, seni mutlu etmek isterim. Doğum günün kutlu olsun canım eşim.

Bana verdiğim tüm güzellikler ve mutluluklardan dolayı teşekkür eder, doğum gününü kutlarım. Canlar canı sevgilim, yakında görüşmek dileğiyle.

Bir kere daha yaşlanarak birlikte vakit geçirmenin tadını hissettirdin bana. Umarım birlikte yaşlanarak geçer ömrümüzün geri kalanı da. Doğum gününü kutlarım candan ötesi.

İlk ve son aşkım, doğum günün kutlu olsun. Bana sundukların için minnettarım sana.

Güneşli ve yağmurlu günlerde benimle olan canım karım, doğum günün kutlu olsun. Geceleri yıldızlara bakarak seni anıyorum.

Kalbimde sakladığım canım eşim, doğum gününü şimdiden kutlarım. Her şeye rağmen her şey için teşekkürler.

Eşe Doğum Günü Mesajları

Yaşadığımı seninle anladım, hayata gözlerimi seninle açtım, mutluluğun ne demek olduğunu sende öğrendim. Sevgili eşim doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Aşka olan inancımı kaybettiğim anda çıktın karşıma. Masum bir bakış ve tatlı bir gülümseme ile baharları getirdin dünyama. Canparem doğum günün kutlu olsun.

Hayatımın en güzel yıllarını birlikte geçirdiğim güzeller güzeli eşim iyi ki doğdun ve bugün benimlesin. Seni seviyorum. Nice yıllar daha birlikte doğum günlerini birlikte kutlamak dileği ile.

Hayatım vazgeçilmezi olan sevgili eşim, evimin neşe kaynağı doğum gününde tüm dileklerin yerine gelsin. Mutluluk kapın her zaman açık olsun.

Hayatımızı yıllarca daha birlikte mutluluk ve bolluk içerisinde geçirebilmek umudu ile doğum günün kutlu olsun. Her zaman sağlıklı, neşeli ve mutlu ol. Seni seviyorum vazgeçilmezim.

Aşkın en güzel hali olan sevgili canözüm seni seviyorum ve doğum gününü en güzel şekilde kutluyorum. Mutlu seneler.

Dünya hayatının en mutlu insanı sen ol ve sen de her zaman benim yanımda ol. Güzeller güzeli eşim doğum günün kutlu olsun hayatımın tek anlamı.

Ölene kadar kalbimin tek sahibi olan insan bil ki yanımda olman en büyük huzur kaynağım. Rabbim her zaman yıllarca yanımda yaşamanı nasip etsin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum.

Hayat arkadaşım ve can yoldaşım, mutfağımın bereketi evimin huzuru güzel eşim nice mutlu yıllar sana.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :