Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler Sevgilinizi mutlu etmenin en güzel yolu hiç beklemediği anlarda onlara atacağınız güzel mesajlardan geçer. Erkek Sevgiliye güzel sözler ile sevgilinizin bütün gününün güzel geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Sevgiliniz, sizin hayatınızda ailenizden sonra en önemli insanlar arasında yer alıyor. Aynı zamanda sevgiliniz sizlerin mutluluğu ile mutlu olan ve sizlerin üzüntüsüyle üzülen kişilerdir. Sizin başınıza kötü bir şey gelse ilk koşacak olan kişi yine sevgilinizdir. Erkek Sevgiliye Güzel Sözler adı altında atabileceğiniz birçok mesaj vardır. Bu mesajlar ile onların tebessüm etmesini sağlayabilirsiniz. Erkek Sevgiliye Güzel Sözler ise şu şekildedir.

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Erkek Sevgiliye Güzel Sözler

Sevgilim, sen benim bu dünyada sahip olduğum güzel insanlardan bir tanesisin. Sen benim hayatıma renk katan en önemli insansın iyi ki benimlesin ve iyi ki varsın sevgilim seni çok ama çok seviyorum.

Hayatımın en güzel zamanları nasıl geçti deseler seninle olan bütün anlarımı anlatırım. İyi günümüzde, kötü günümüzde de beraberken her şeyin üstünden gelebildiğimiz için o kadar şanslı hissediyorum ki kendimi seni çok seviyorum aşkım.

Kalbimin en derininde yerin var o yerin hiç değişmez ne yaşarsak yaşayalım hep aynı sevgiyle, hep aynı aşkla bu kalbim senin için atmaya devam edecek.

Eğer sen varsan imkânsız olan her şey mümkün. Sen hayatımda olduğundan beri her şeye tebessüm ediyorum çiçeğe, böceğe, insanlara sen benim ufak mutluluklara kocaman sevinmeme sebep oldun.

Hayatımda var olan en güzel şey sensin, en güzel kalp, en güzel merhamet sahibi sensin. Sen yoksan yaşama hevesim yok, hayata bakış açım karanlık, mevsimim hep ayaz. Sen benim hayatımdan hiç gitme sevgilim hep benimle kal birlikte en güzel günlere el ele ulaşalım.

Sevgilim senin varlığın bana bu dünyada verilen bütün zenginliklere bedel. Benim bu hayatta ki tek isteğim tek dileğim ömrümü seninle birlikte mutlu huzurlu geçirmek.

Sana ne kadar seni seviyorum desem hep az kalır. Bu dünyada var olan bütün güzel sözler sana yazılmış, senin için söylenmiş sanki. Bütün güzel sözleri bir araya getirsem yine de senin sevgini anlatamam.

Bende ki yerin hep başka sevdiğim, sen benim gönlüme taht kuran, en güzel zamanlarımı yaşatan güzel insansın. Seni o kadar çok seviyorum ki her saniye söylesem de yine az kalır.

Hayatımın anlamı, biricik sevgilim sen olduğun sürece hayata hep başka bakacak, sabahlara hep mutlu uyanacağım. Hayatımın her anında hep sen ol istiyorum seni çok seviyorum.

Kibar Sözler

Her zor günümde ellerini hep omzumda hissettiğim için beni hiç yalnız bırakmadığın için sana minnettarım sevgilim. Ne zaman zor dönemden geçsem aklıma hep senin bana olan sevgin gelir bu sevgi öyle güçlü öyle büyük ki her zorluğu atlatmamı sağlıyor.

erkek-sevgiliye-guzel-sozler-erkek-sevgili-icin-guzel-sozler-erkek-sevgiliye-en-guzel-sozleri-https://www.anlamliasksozleri.net/erkek-sevgiliye-guzel-sozler- sitemizde-bulabilirsiniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.