Erkek Kardeşe En Güzel Sözler

Erkek Kardeşe En Güzel Sözler Kardeş demek can demek, hayat demek. Hayatın sana sunduğu en güzel şans demek. Eğer hayatınızda bir kardeşiniz varsa çok şanslısınız demektir. Aynı anneden, aynı babadan olan bir can tüm hayatınız boyunca sizle olacaktır. Ağladığınızda sırtınızı sıvazlayacak, üzüldüğünüzde en az sizin kadar üzülecek, mutlu olduğunuzda en az sizin kadar mutlu olacak olan tek kişi kardeşinizdir. Kardeşiniz yoksa eğer çevreniz ne kadar kalabalık olursa olsun kardeşiniz yoksa her zaman yalnızsınızdır. Eğer bir kardeşiniz varsa her zaman onun kıymetini bilin Erkek Kardeşe En Güzel Sözler bulup onlara bu güzel sözleri söyleyin. Erkek kardeşe en güzel sözler ile onun gününü mutlu edin. Kardeşe En Güzel Sözler şu şekildedir.

Erkek Kardeşe En Güzel Sözler

Erkek Kardeşe En Güzel Sözler

Kardeş demek canının parçası demek canım kardeşim hayatım boyunca varlığın beni hep mutlu etti. İyi ki varsın senin olmadığın bir dünyaya uyanmak, bir an bile olmadığını düşünmek benim için çok zor. Seni seviyorum kardeşim.

Kardeşlik duygusu öyle başka bir duygudur ki yerine hangi sevgiyi koyarsan koy yine kardeş sevgisinin yerini tutmaz. Seni sevmek bu dünyada ki en güzel şey. Kardeşlik duygusunun en güzelini en mükemmelini yaşatan kardeşim hep yanımda ol hep var ol.

Bu dünyada ki en büyük zenginliğin ne deseler kardeş sevgisi derim. Hiçbir zenginliğe, hiçbir mala mülke değişemeyeceğim tek şey senin sevgin kardeşim. Hayatım boyunca her zaman yanımda ol düştüğüm zaman birlikte kalkalım, düştüğün zaman kaldırayım, birlikte en güzel günleri yaşayalım.

Kardeşlerin sevgi bağı öyle bir bağdır ki kolay kolay kopmaz. Sen, ne kadar uzağa gidersen git benim sana olan sevgim hep seninle birlikte gelecek, ellerim hep omuzunda olacak. Ellerini bırakmaya kıyamayacağım tek şey sensin kardeşim seni çok seviyorum.

Güvenip her derdimi paylaşabildiğim, her zaman yanımda olacağını bildiğim, hatamda doğrumda bana sırtını dönmeyeceğine inandığım tek insan sensin kardeşim. Ne yaparsam yapayım beni asla bırakmayacağını biliyorum. Ömrüm boyunca ellerini hiç bırakmayacağım kardeşim iyi ki varsın.

Koşulsuz şartsız sevdiğim, canı yansa canımın acıdığı, tırnağına taş değse sabahların olmadığı, hiç kimsenin yerini tutamadığı kardeşim. Kardeş, bu hayatta sahip olduğum en mükemmel şey iyi ki senin gibi bir kardeşe sahibim.

Yeter ki kardeşi olsun bir insanın tüm imkansızlıklar mümkün olur, bütün boşluklar doldurulur. Hele bir de sımsıkı sarılması yok mu bu dünyada ki tüm mutluluklara bedel.

Dünyanın en güzel, en merhametli, en tatlı kardeşi varlığın bana bağışlanmış en güzel armağan bu armağanı en güzel şekilde kullanarak aramızda ki bu güçlü sevgi bağını sonsuza dek yaşatacağım. Seni seviyorum benim güzel kardeşim iyi ki varsın.

Evin neşesi, evimizin en küçüğü iyi ki benim kardeşimsin seni tahmin ettiğinden daha çok seviyorum.

Kardeş Etiketleme Sözleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.