Çok özel aşk sözleri engüzel sözler ve mesajlar.

Erkek Arkadaşa Doğum Günü Mesajları

1

Son derece önemli olan uygun ve mutlu edecek bir erkek arkadaşın bulunmasıyla birlikte önem kazanan erkek arkadaşa doğum günü mesajları birçok yönden farklılıklar taşımaktadır. Bayanlar özelinde çok daha yapıcı olmanın dışında sürpriz niteliği de taşıyan bu mesajlar erkeklerin hoşuna gidecek nitelikte olmaktadır. Bununla birlikte ilişkiye özel durumlarında anlatılabilmesi söz konusu olduğu için çok daha özel anlatımlar bulunabilmektedir. Erkek arkadaşa doğum günü mesajları genel itibariyle sevgi ve aşk çerçevesinde olabilse de bazı durumlarda çok daha farklı duyguların bir arada kullanılabildiği de görülmektedir. Bu nedenle aşağıda birbirinden çok farklı durumlar için kullanılabilir olan erkek arkadaşa doğum günü mesajları bulunmaktadır. Aynı zamanda çeşitli sosyal medya uygulamaları üzerinde paylaşımı da yapılabilecek olan mesajların özgün ve kaliteli olması da tercih noktasında önemli etkenler arasındadır.

Tam benim kalbime göre birisini bana bahşettiği için Allah’a sonsuz teşekkür ederim.

O kadar büyük güven duygusu aşılıyorsun ki her zaman yanımda olduğunu hissediyorum. Sahip olabileceklerimden çok daha fazlasını sunan erkek arkadaşım, doğum günün kutlu olsun.

Mutlu yıllar erkek arkadaşım, doğum gününü buralarda dahi olsa kutlamak istedim. Seni çok ama çok seven birisi olduğunu sakın aklından çıkarma.

Birlikte olduğumuz günlerin hepsi doğum günün olsa da yine de bugünün de kutlu olsun. Nice güzel senelere birlikte erişmemiz dileğiyle.

Hayatımın kutup yıldızı olmayı seçtiğin için çok teşekkür ederim. Çok daha güzel ve huzurlu hatıralarımız olması temennisiyle doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım.

Her zaman bana mutluluk ve neşe katmayı başardığın tüm güzel günler için sonsuz teşekkür ederim. Doğum günün kutlu, yüzün hep gülen olsun erkek arkadaşım.

Her ne kadar çok uzaklarda olsam da geceleri yıldızlara bakarak seni düşlüyorum. Şimdi, senin doğum günün başladı ya, kutlu olsun erkek arkadaşım.

Bir ömür boyu seninle olmanın mutluluğunu içimde hissediyorum. Doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım.

Sevdiğimin doğum gününü unutacak kadar yaşlanmadım daha. Doğum günün kutlu olsun canım erkek arkadaşım.

Hasret ve özlemle hayalini kurduğum canım erkek arkadaşım, nice güzel doğum günlerine birlikte ulaşmamız arzusuyla.

Gözlerini kapatıp ellerini kalbine götürdüğün zaman beni göreceksin. “Doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım” derken bulacaksın karşında.

Hem aklımda hem de kalbimde olduğun için hissedebiliyorum senin mutluluklarını. Yeni yaşınla birlikte en güzel mutluluklar bizlerin olsun erkek arkadaşım.

Yeni yaşınla birlikte çok daha geniş olabilen kalbinin içindeki en derin yerde beni sakla. Nice mutlu yaşlara birlikte ulaşalım bu sayede. Doğum günün kutlu olsun biricik erkek arkadaşım benim.

Gözlerini kapattıktan sonra dudaklarımızı birleştirelim. Hayalinde öp beni, doya doya. Gözlerini açarsan öleceğini düşün. Doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım.

Çok uzaklarda olsak da gül kokulu öpücüklerimi hediye niyetine gönderdim sana. Doğum günün şimdiden kutlu olsun erkek arkadaşım.

Beraber olamasak da bu sana mesajımdır benim. Doğum gününde istediklerinin hepsi bir an önce gerçekleşsin artık.

Geçmişte çektiğin tüm sıkıntılar, kederler geride kaldı artık. Yeni bir doğum günün daha geldi, kutlu olsun. Birlikte çok daha güzel ve neşeli günlere ulaşmak dileğiyle mutluluklar erkek arkadaşım.

Senin gibi birini yolladığı için Allah’a şükürler olsun. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun erkek arkadaşım. Sarılıp kokumdan bir pay alsana.

O kadar çok özledim ki seni anlatamam. Özlem dolu duygularla doğum günün kutlu olsun erkek arkadaşım. Seni her şeyden çok seven sevgilin var uzaklarda.

Her zaman bana güç verdiğin için yanında kendimi güvende hissediyorum. Şimdi, yanımda olmasan da doğum günün ikimize de güzellikler getirsin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.