En Güzel Aşk Şiirleri

En Güzel Aşk Şiirleri Aşkın en dolu dizgin halleri sevgilinize güzel sözler yazmaktan geçiyor. Onlara özgürce sevdiğinizi söyleyerek sevgilinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Sevgiliniz, onunla ne kadar ilgilenirseniz bir o kadar mutlu ve huzurlu olur. En Güzel Aşk Şiirleri bir sevginin en iyi şekilde anlatılmasına olanak sağlayan bir bütünün toplamıdır. Sizler onlara vakit ayırdığınızı, onları ne kadar çok sevdiğinizi yaptığınız hareketler ile belli etmeniz gerekir. Örnek olarak gösterilecek olur ise sevgiliniz ile yeteri kadar ilgilenmediğiniz zaman onların tavırlarında ki değişimleri ve size olan uzaklığını hemen fark edersiniz ancak sevdiklerinize olan ilginizi, sevginizi eksik etmediğiniz zaman onların hareketlerinde ki iyi yönde değişim sizlerin hayatını da derinden etkileyecektir. Onlarda sizlere karşı ilgili ve sevgili olacak ve her zaman sizi daha çok sevecektir.En Güzel Aşk Şiirleri duygusal olmasının yan ısıra özlemi de en iyi şekilde anlatır.  Bir insana ne kadar ilgi gösterir, onun için ne ifade ettiğini anlatırsanız sizi her zaman çok mutlu edecektir. En Güzel Aşk  Şiirleri  için bunlardan faydalanabilirsiniz

En Güzel Aşk Şiirleri

En Güzel Aşk Şiirleri

Gözlerinin içine baktığımda aşkın kalbimde derin, aşkın rüzgârı sensin. Gönül çiçeğim ömrümün sahibi varlığın bana büyük lütuf.

Hayat her zaman iyi yönden ibaret değildir, inişli çıkışlı günlerde olacak, kötü günlerin sonunda bizi karşılayan güneşli günlerde.. Sen bu kocaman dünyada rastladığım en güzel şeysin. Dünyaya anlam katanım iyi ki benimsin.

Sen benim dünyam, dünyamın içindeki en değerli varlıksın. Ne yana dönsem hep seninle karşılaşıyorum. Seni düşündüğümde her şey can buluyor, her yere neşe saçılıyor.

İncitmemek için çabaladığım, mutlu etmek için didindiğim, üzülmesine hiç dayanamadığım canım sevgilim. Bu hayat seni yormasın, Bu hayat seni hiç üzmesin, hep mutluluk huzurun olsun seni seviyorum.

Geleceğime yön veren en güzel yolum, yolumun sonunda ki aydınlık ışığım sen, kalbimin en ücra köşesine yerleşen sen, hayatımı adadığım tek sensin. Ömrün hep ömrümle birlik olsun yaşama kaynağım mutsuzluk bizi hiç bulmasın.

Beni benden alan çocuksu gülüşlerin, bakışlarının derinliği, kalbinin güzelliği hep bana iyi geliyor. Yaşama sevincim hep seninle yenileniyor. Ne söylesem az geliyor canım sevgilim.

Ferhat ile şirin görse sana olan aşkımı onlar bile şaşırırdı. Öyle büyük sevda ki bende ki kalbime hançer gibi saplandı. Ne çıkarabiliyorum ne de çıkarasım geliyor. Kalbimin sahibi sen benim yoluma yoldaşsın.

Bu dünyada sadece senin için yaşıyorum. Nefesi sadece seninle alıyorum. İhtiyacım olan her şey sende gizli. Öyle içten öyle güzelsin ki.

Gülüşünde mutluluğu bulduğum sevgilim, senin yanındayken bana üzülmek yok, ağlamak yok. Hep mutluluk, hep huzur, hep aşk dolu geçiyor günlerim.

Bu hayatta en çok istediğim şey sıcak bir sevgi, güzel bir gülüştü. Hepsini sende buldum ben. Güler yüzlü sevdiğim, varlığın benden hiç eksilmesin, hep yanımda ol, sen varken nefes alıyor, yaşıyorum.

Sabahlarımı aydınlatan gün ışığım, kalbim hep seninle. Nereye gidersen git ben ve sevgim hep seninle kalacak.. Sen benim canımsın, canıma can katan sevdamsın, ömrümsün, ömrümün baharısın.

Kışımı yaza çeviren, güneşimi gece bile eksiltmeyen sevgilim.. Sen bu hayatta her şeye değensin. Kalbimin en derinliklerine hapsettim ben seni, sen var oldukça sevgim hep büyüyecek, yaşamım hep çiçeklenecek.

Seni sevmek imkansızlıkları başarmak gibi. Seni sevmek çocuk sevindirmek gibi, seni sevmek bütün kötülükleri reddetmek gibi, seni sevmek bana iyi geliyor sevgilim.. iyi ki benim eşimsin.

Bakışların tüm güzellikleri alt ediyor. Ellerinin sıcaklığı tarif edilmiyor. Bu kalp seninle atıyor, seninle can buluyor. Yaşam kaynağım iyi ki benimsin.

Şair yanımı ortaya çıkaran en değerlim. Sen bana mutluluk veriyor beni benden alıyorsun. Seni seviyorum.

Aşık olmak mesele değil ki. Melese bir ömür boyu sevebilmek, bir ömür boyu ona gülebilmek. İşte o zaman aşk olur. Aşk yaşanır.

Bütün yazdığım şiirler sanadır. Bütün sözlerim sanadır. Senden başka kelime kuramıyorum. Galiba ben seni çok özlemişim.

Gülmek bir insana bu kadar mı yakışır. Sanki o gamzeler cennetten bir bahçe olup çıkıveriyor karşıma.

Sevgiliye Aşk Şiirleri

Resmine bakıyorum uzun uzuna. Bir insan nasıl böyle güzel oluyor. Ve buluyorum sonucu. Çünkü özünde iyilik var.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.