Efsane Mesajlar

Efsane Mesajlar Duygularını ifade edilebilmesi için her zaman konuşmaya gerek olmayabilir. Bazen küçücük bir yazı ile birçok şeyi ifade edebilmeniz mümkündür. Seçeceğiniz Efsane Mesajlar ile karşı tarafa iletmek istediğiniz bütün duyguları ve hisleri tek bir cümle ile iletebilirsiniz mümkündür. Efsane Mesajlar özellikle fazlaca his, mesaj içerdiği için insanların en fazla tercih ettiği mesaj türlerindendir. Seçeceğiniz efsane mesajların birçok duyguyu içerebilmesi, içerdiği bu duyguların ise karşı tarafa tam bir şekilde iletilebilmesi açısından doğru bir mesaj olması önemlidir. Efsane mesajlar ile bazen günlerce konuşarak anlatamayacağınız şeyi tek bir mesaj ile anlatabilmeniz mümkün olabilir. Öfke, mutluluk, sevgi, umutsuzluk, Umut içeren bir mesaj göndermek istiyorsanız efsane mesaj seçerek bütün duygularınızı güzel bir şekilde anlatabilirsiniz.

Efsane Mesajlar

Efsane Mesajlar

Ey gönül! Eğer kimsenin sana bir kötülük yapmasını istemiyorsan, sen de içinde öfkeye, kine ve kötülüğe yer verme.

Bazısı dürüstlük koymuşlar patavatsızlığın adını. Hâlbuki iş böyle değil, kullan aklını.

Evet! Tutamayacağın sözü vermektir yalan. Bazen de senden beklenmeyen ve sana yakışmayan bir hareketi yapmaktır.

Karşısındakinin hak ettiği kadar sever insan. Sever, ama karşısındakinin değdiği kadar. Ve sevdiğinin kalbi kadar sever.

Sevgi dil ister! Yüreğe bağlı olan bir dil… Yürekle arasında köprü olan bir dil ister ki, o dilde söylenen gönülden gelsin. Onda gizlenen, gönülde kalsın.

Sevmek neleri gerektirir bilir misin ey sevgili? Cesareti gerektirir, tüm gözlere rağmen vermek için. Cesaret gerektirir, tüm kırgınlıklara rağmen itiraf etmek, kabullenmek için.

En iyi arkadaş, güzel ahlaktır. Çünkü seni hatalardan ve yanlışlardan korur. Sana her zaman doğruyu telkin eder ve yaptırır.

Dost dediğin, iki bedende tek gönül ve tek ruh olandır. Hissettiğini anlayan değil, hissettiğini hissedendir.

Şu sana duyduğum sevgiden daha büyük bir şey varsa, o da sana duyduğum güvendir.

Güven, öyle ağırdır ki onu taşıyıp kaldırabilecek tek yer, gönüldür.

Herkesin ihtiyacı olan en büyük şey, onu anlayan ve hisseden birisinin hayatında yer almasıdır.

Şu hayatta insanoğlunun sahip olduğu tek şey, içinde bulunduğu zamanıdır. Sevdiklerinize, sahip olduğunuz tek şey olan zamanınızdan verin. Çünkü bu sevginin ispatıdır.

Kadın da muhteşem bir unutma yeteneği vardır. Bir düşünsene! Hamileyken o kadar sıkıntı çeker ve sancılı bir doğuma girer. İşte bu zamanlarda bir daha çocuk istemezken, bebeğini kucağına alır ve onunla kurduğu ilişki tüm acılarını unutturur. Belli bir zaman sonra bakarsın ki, tekrar çocuk sahibi olmak ister. İşte bu , müthiş bir unutma yetisidir. O halde ey erkekler! Kadına yaşattığınız acıları, bebek samimiyetiyle unutturun.

Eğer bir insanın, senin güvenini yıkmasından korkuyorsan, o insana hiç güvenmiyorsun demektir.

İbrahim ki, yaratıcısına güvendiği için ateş onu yakmadı. Yusuf ki, yine sahibine güvendiği için kuyu onu boğmadı. Lütfen! Güzellikler senin olsun istiyorsan, güven.

Laf Sokucu Mesajlar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.