Duygusal Mesajlar

Duygusal Mesajlar bir toplum olmamıza rağmen çoğu zaman sevdiklerimize duygularımızı ifade edememekten yakınırız. Hoşlandığımız insana, sevgilimize ya da eşimize yoğun hisler beslesek dahi bu hislerimizi yüz yüze söylemekten çekinir ya da utanırız. Duygusal bir toplum olmamıza rağmen duygularımızı ifade etmekte bu denli zorluk çekiyor olmamız biraz da ironik bir durum olup bu kategomizdeki yepyeni duygusal mesajlarımızla bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz. İster sms, ister sosyal medya üzerinden ( facebook Duygusal Mesajlar, instagram Duygusal Mesajlar , twitter Duygusal Mesajlar, whatsapp duygusal mesajları vb.) mesajlarınızı rahatlıkla gönderebilirsiniz. Unutmayın duygular paylaşıldıkça güzeldir.

Duygusal Mesajlar

Duygusal Mesajlar

Özledim, özledim, özledim … İlmek ilmek özledim. Hasreti dokudum. Yokluğuna dokundum ama sana bir defa bile dön diyemedim !

Seni gülerken izlemek gibisi yoktu. Şen kahkahalarınla dolardı bu verenda. Nasıl bir gurbetlik çıkardın başıma. Bunu neden yaptın anlamadım ben hala !

Sessizleştiğimi gören nedenini soruyor. Hastayım diyorum beni kimse anlamıyor. Yastayım diyemem ya teselli etsinler. Yasın da aşkın gibi yakıyor onlar bunu nerden bilsinler.

Sana çıkan yolları birbir ezberledim. Adresin zor da değil kalbimde meskenin. Son bir şans için bekliyorum bunu bil. Git dedin ama unutamamak da aşka dair.

Bodrum’ un dili olsa aşkımızı anlatsa. Duymayan kalmasa seni ne kadar çok sevdiğimi. Orda çektirdiğimiz o fotoğraf var ya duruyorsa bakınca hep beni hatırla.

Gözümü karartıp bak geldim kapına. Aşkta gurur olmaz oğlum bak beni gör de anla. Biraz cesur olsaydın sen gelirdin odama. Kim daha çok seviyor onu söyle sen bana.

Yazık… İkimize de yazık. El ele ne hale getirdik bu aşkı. Her şey bitmiş olamaz değil mi ? Son bir şansı hakeder her kalp canımın içi .

Beynin mi kalbin mi dediler. Ben daima kalbimi seçtim. Yenilen ben oldum ama değecek biri oldum mu karşımda bir daha dener bir daha yenilirim. Aşkın hakkını vermek lazım mirim.

Yıllar oldu ayrılalı. Sesin hala kulaklarımda. Ya o kokun … O da beynime kazınmış gitmiyor beynimden… Ne sevebiliyorum başka birini ne de özleyebiliyorum seni, araftayım adeta arafta ey eski sevgili !

Dön dolaş burada durdum. Durduğum yerden de oldukça memnundum. Mutlu ol diye ağzımla kuş da tuttum. Ama sevmeyene dünyaları versen pul kadar değeri yokmuş. Sevmeyenin sevmesi imkansız olmuş.

Beni sakın terketme derdin. Bense bana bunu söylemene şaşırır gülerdim. Çünkü seni öylesi severken terketmeyi aklımın ucundan dahi geçirmezdim. Sonunda sen beni terkettin. Sevmeyen sendin ben bunu çok geç öğrendim.

Katlanarak yaşanmaz aşk. Ya olduğu gibi kabul edersin sevgiliyi ya da çeker gidersin. Katlanarak yaşanmaz aşk. Bunu böyle bilesin !

Bir kalbe yalnızca bir aşk sığar. Biriciğim lafı işte buradan doğar. Kıymetini bilmeli yoksa eldeki kuş çabucak uçar.

Denizlerinde ne bir sandal ne bir ada ne de bir sahil var. Yapayalnız gibisin bunu benden başka kim anlar. Kalabalıkların içinden çekip alabilirim seni. Sen yalnızca iste sevgili ben de çok daha fazlasıda var.

En çoğunu istiyorum aşkının. En yangınını. Leyla ile Mecnun aşkından bile daha büyük bizim sevdamız. Ver kalbini, istersen al canımı !

Bu akşam koynunda uyumak vardı. Sımsıkı sarılarak hareketsiz öylece. Kokunla sarhoş olarak. Dudağındaki aşkım’lara doyarak, bu akşam koynunda uyumak vardı.

El ele yürürdük hep el ele. Görenler gıptayla bakardı ikimize. Kimin, neden nazarı değdiyse ayrıldık ama bitmedi aşkımız işte ! Şimdi hayatında başka biri var. Mutlu olmadığını anlıyor sol yanımdaki kalp.Ama beynim arama bekle diyor, kendisi gelecek gitmemecesine. Yüreği eskisi gibi bir tek sana har !

Tam iki yıl olmuş hala rüyalarımdasın. Bunu anlayamadığım için hayra da yoramıyorum. Sen de özlüyor musun bir bile bilsem kapında nöbet tutarım, çünkü sana deli gibi aşık deli gibi hayranım.

Gerçek aşkın ömrü sonsuzdur. Benim gibiler için onsuz olsam dahi onunla sonsuz !

Hasret Mesajları

Aşk ve nefret arasındaki o ince çizgi ! Riskin dik alası olsa dahi yeniden aşk, hep aşk, daima aşk !

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.