Duygusal Doğum Günü Mesajları

Kişi için en özel günlerden bir tanesi olan doğum günlerinde duygusal doğum günü mesajları tercih edilmektedir. Özellikle sevgili ve eşler için son derece önemli olan bu mesajlarda dokunaklı bir içerik bulunmaktadır. Kişilerin birbirlerine söylemek istediği birçok hususun yer alması da duygusal doğum günü mesajları açısından büyük önem taşımaktadır. Anne, baba, eş, dost ya da çocukların doğum günlerinde en içten dileklere sahip olan duygusal doğum günü mesajlarının gönderilmesi de samimi olması açısından gereklidir. Sizlerde en yakınlarınıza duygusal doğum günü mesajları atmak için aşağıda bulunan özgün cümlelerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda SMS dışında Facebook, Twitter gibi çok popüler olan sosyal medya ağları üzerinden de yapılacak paylaşımlar mümkün olmaktadır.

En değerli varlığımın en özel günü kutlu olsun. Doğduğun gün sayesinde bana verildin sevgilim.

Her geçen yıl ile birlikte ömrün geçiyor olsa da benimle geçirdiğin için sana sonsuz teşekkürler. Doğum günün kutlu, tüm dileklerin kabul olsun.

Şans, sabır ve sevgi dolu bir koca yılı daha geride bıraktım. Her doğum gününde en yakınında olmam dileğiyle mutlu yaşlara.

Gün içinde birçok farklı doğum günü mesajı alacağını bilsem de en güzeli bu olacaktır. İçine katıksız sevgimi koydum çünkü.

Her yaş günün çok daha güzel günlere götürsün seni. Seninle birlikte beni de götürmesi dileğiyle.

Sadece doğum günlerinde değil, benim için her gün ve gece özelsin. O yüzden bugün benden farklı davranmamı bekleme inci tanem.

Bir yaşın daha gerilerde kaldı ve sen yine benimle oldun. En yaşlı doğum günlerinde de yanımda olman dileğiyle.

Doğum gününü kutlu, gelecekteki bütün günlerin en güzeli senin olsun. Sen ise sadece ama sadece benim ol bir tanem.

Sen benim yanımda olduğun sürece her gün benim için doğum günün olacak. Seninle yaşayacağım her günü doğum günün gibi kutlayacağım.

Bulutların üstüne çıkarak her yeri aydınlatan o kutlu gün senin doğduğun gündür benim için. Seninle parladı yıldızlar ve seninle yeşerdi ağaçlar. Nice yeni ve mutlu dolu yaşlara bir tanem.

Hayatımı bir ışık gibi aydınlık yapan kişinin doğduğu gündür benim varlık sebebim. Paylaşmak ve hatırlanmak için en ideal insanın doğum günü şenlik olsun herkes için.

Kelimelere sığması mümkün olmayan duygularla seviyorum senin gibi bir güzeli. Doğum gününü kutlayıp unutulmayan anı saklamak isterim.

En zor anlarında ve en zor günlerinde seninle birlikte olmak istiyorum. Doğum gününü birlikte kutlamak arzularımın baş tacı.

Solmayan yüzün her zaman gülsün. Doğum günlerinde o tatlı kız çocukları gibi her daim sırıtmanı temenni ederim.

Duygusal Doğum Günü Mesajı

Gözlerinin içine baktığımda gördüklerimin tarifi yoktur. Ancak doğum gününü kutlamak içinde kelimelerin kifayeti yoktur.

Her aldığın nefeste yanında olmak dileğiyle nice mutlu senelere hep birlikte.

Kalbimde sakladığım kişinin doğum günleri özelimdir benim. İlk kestiğimiz pastanın tadı damağımda, gözlerim sende hala.

Gözlerimin önünde büyüyerek erittim içimi. Her doğum gününde kestiğimiz pasta ile bitirdin beni. Bir kere daha haykırarak doğum günün kutlu olsun demek istiyorum.

Her gece yattığımda gözlerinle ışık saçtın bana. Şimdi doğduğun günü kutlarken de hissettim melek kanatlarını.

Doğum gününü kutlarken her güzel bekleyişin son bulmasını temenni ederim. Ümitlerin bahar açsın bahçende ve güzel bir tatlılık ile yaşa huzur dolu yılında.

Gülücüklerinin son bulmadığı bir yaş gününe adım attığını hayal ediyorum. Neşe dolu bir yıla daha girdik birlikte.

Hayattaki en kıymet verdiğim varlık sensin tabi ki bu özel gününde seni unutamadım, doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı.

Korkuyorum, bir gün doğduğun günü değil de öldüğün günü anarım diye. Allah o günleri bize hiç göstermesin sevdiğim nice mutlu yaşlara doğum günün kutlu olsun.

Sanma ki farklı şehirlerdeyiz diye senden uzağım. Ben dünyanın öbür ucunda da olsam seni asla bırakmam. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim hep hatırımdasın.

Bugün onlarca doğum günü mesajı gelecek telefonuna ama önce benimkini gör istedim. Doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bugün günlerden sen, iyi ki sen varsın bugün iyi kş yıllar önce annen kucağına almış seni. Doğum günün kutlu olsun göz bebeğim.

Bugün bir seneyi daha devirdik senle, bir yıl daha yaşlandık beraber. Birlikte yüz yıl yaşlanacağımı da bilsem mutlu olurum senden doğum günün kutlu olsun sevdiğim.

Eğer görmek istiyorsan beni gözlerini kapat çünkü ben hayaline geldiğim her an yanındayım. Doğum günün kutlu olsun sevdiğim tüm güzel dualar seninle olsun.

Bu hayatta herkesin bir şansı vardır, benim en güzel şansım sensin. İyi ki yıllar önce dünyaya gelmişsin seni veren Allah’a sonsuz şükürler olsun, doğum günün kutlu olsun.

Geleceğim de sensin benim geçmişim de. Bugünümde de sen doğdun yüreğime, doğum günün kutlu olsun hayattaki tek mutlu gayem.

Duygusal Doğum Günü Mesajları Uzun

Bugün, hayatıma tüm güzellikler getiren insan doğdu. Senin bana yaşattığın güzel şeyler kadar değerli hiçbir hediye yok. Bugün sana söyleyebileceğim tek şey; iyi ki demekten ibaret.

Bugün çocukluk arkadaşım en değerli varlığım doğmuş. Senden önce arkadaşlık, dostluk, kardeşlik kavramlarını pek bilmezdim. Seninle birlikte hayatım anlam kazandı. Tüm güzel duyguları bana sen öğrettin. Düştüğümde kaldırdın, üşüdüğümde ısıttın, yorulunca dinlendirdin. Hayatımdaki varlığın için çok teşekkür ederim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatıma giren en güzel insan, mutluluk kaynağım. Sana ne desem çok az. Hayatıma girdiğinden beri her şey daha güzel, her şey daha net… Senle mutluyum, sensiz mutsuz. Sen gülersen gülüyorum, sen ağlarsan kahroluyorum. En güzel iyikim. Ben seninle sevmeyi sevilmeyi öğrendim. Ellerimi hiçbir zaman bırakma olur mu? Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Gireceğin bu yaş; senin, benim ve bizim için tüm güzellikleri beraberinde getirsin. Bu sene hep mutlu olalım. O kadar gülelim ki; diğer insanlara ayıp olacak diye durmadan birbirimizi uyaralım. Başarılarımız olsun. Birbirimize uzun uzun tebrik mesajları yollayalım. Ve birleşelim. Yollar bizi birbirimize getirmek için çabalasın. Çünkü ben seninle mutluyum Seninle güçlüyüm.  Sensiz mutsuz ve huzursuzum. Yanımda ol, başka hiçbir şey istemeyeceğim söz. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu aşk dolu bol kazançlı yılların olsun. Hayatın her anı mutluluk yağmuru ile dolsun. Seni çok çok seviyorum.

Tek korkum seninle bir anlık öfkemize yenik düşmemiz. Kalp kırıklığı ile yanlış kararlar vermemiz. Çünkü uzaktan ilişki yürütmek zormuş. Özlemek zormuş. Sen sadece benim sevgilim değilsin her şeyimsin çünkü. Hayallerim, dünüm, yarınım, ruh eşimsin. Tüm zorlukları birlikte aşarken ellerimi hiç bırakma olur mu? Doğum günün her zaman kutlu ve mutlu geçsin

Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

İyikilerimin başkenti. Sevdiklerimin arasında en önemlisi, hayatıma güzellikler getiren değerlim. Sana, yüzlerce teşekkür borçluyum. Bu özel gün sana teşekkür edebilmem için büyük bir fırsat oldu bana. Seni her şeyde çok seviyorum. Yaşamıma kattığın renkli dünya için teşekkür ederim. İyi ki doğdun iyi ki varsın. 

About The Author

Reply