Duygusal Doğum Günü Mesajları

Duygusal Doğum Günü Mesajları
Duygusal Doğum Günü Mesajları

Kişi için en özel günlerden bir tanesi olan doğum günlerinde duygusal doğum günü mesajları tercih edilmektedir. Özellikle sevgili ve eşler için son derece önemli olan bu mesajlarda dokunaklı bir içerik bulunmaktadır. Kişilerin birbirlerine söylemek istediği birçok hususun yer alması da duygusal doğum günü mesajları açısından büyük önem taşımaktadır. Anne, baba, eş, dost ya da çocukların doğum günlerinde en içten dileklere sahip olan duygusal doğum günü mesajlarının gönderilmesi de samimi olması açısından gereklidir. Sizlerde en yakınlarınıza duygusal doğum günü mesajları atmak için aşağıda bulunan özgün cümlelerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda SMS dışında Facebook, Twitter gibi çok popüler olan sosyal medya ağları üzerinden de yapılacak paylaşımlar mümkün olmaktadır.

En değerli varlığımın en özel günü kutlu olsun. Doğduğun gün sayesinde bana verildin sevgilim.

Her geçen yıl ile birlikte ömrün geçiyor olsa da benimle geçirdiğin için sana sonsuz teşekkürler. Doğum günün kutlu, tüm dileklerin kabul olsun.

Şans, sabır ve sevgi dolu bir koca yılı daha geride bıraktım. Her doğum gününde en yakınında olmam dileğiyle mutlu yaşlara.

Gün içinde birçok farklı doğum günü mesajı alacağını bilsem de en güzeli bu olacaktır. İçine katıksız sevgimi koydum çünkü.

Her yaş günün çok daha güzel günlere götürsün seni. Seninle birlikte beni de götürmesi dileğiyle.

Sadece doğum günlerinde değil, benim için her gün ve gece özelsin. O yüzden bugün benden farklı davranmamı bekleme inci tanem.

Bir yaşın daha gerilerde kaldı ve sen yine benimle oldun. En yaşlı doğum günlerinde de yanımda olman dileğiyle.

Doğum gününü kutlu, gelecekteki bütün günlerin en güzeli senin olsun. Sen ise sadece ama sadece benim ol bir tanem.

Sen benim yanımda olduğun sürece her gün benim için doğum günün olacak. Seninle yaşayacağım her günü doğum günün gibi kutlayacağım.

Bulutların üstüne çıkarak her yeri aydınlatan o kutlu gün senin doğduğun gündür benim için. Seninle parladı yıldızlar ve seninle yeşerdi ağaçlar. Nice yeni ve mutlu dolu yaşlara bir tanem.

Hayatımı bir ışık gibi aydınlık yapan kişinin doğduğu gündür benim varlık sebebim. Paylaşmak ve hatırlanmak için en ideal insanın doğum günü şenlik olsun herkes için.

Kelimelere sığması mümkün olmayan duygularla seviyorum senin gibi bir güzeli. Doğum gününü kutlayıp unutulmayan anı saklamak isterim.

En zor anlarında ve en zor günlerinde seninle birlikte olmak istiyorum. Doğum gününü birlikte kutlamak arzularımın baş tacı.

Solmayan yüzün her zaman gülsün. Doğum günlerinde o tatlı kız çocukları gibi her daim sırıtmanı temenni ederim.

Gözlerinin içine baktığımda gördüklerimin tarifi yoktur. Ancak doğum gününü kutlamak içinde kelimelerin kifayeti yoktur.

Her aldığın nefeste yanında olmak dileğiyle nice mutlu senelere hep birlikte.

Kalbimde sakladığım kişinin doğum günleri özelimdir benim. İlk kestiğimiz pastanın tadı damağımda, gözlerim sende hala.

Gözlerimin önünde büyüyerek erittim içimi. Her doğum gününde kestiğimiz pasta ile bitirdin beni. Bir kere daha haykırarak doğum günün kutlu olsun demek istiyorum.

Her gece yattığımda gözlerinle ışık saçtın bana. Şimdi doğduğun günü kutlarken de hissettim melek kanatlarını.

Süslü sözler yerine sağlıklı bir yaşam diliyorum senin için bu güzel günde. O yaşamın içinde bende eksik olmayayım.

Doğum gününü kutlarken her güzel bekleyişin son bulmasını temenni ederim. Ümitlerin bahar açsın bahçende ve güzel bir tatlılık ile yaşa huzur dolu yılında.

Gülücüklerinin son bulmadığı bir yaş gününe adım attığını hayal ediyorum. Neşe dolu bir yıla daha girdik birlikte.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views : Ad Clicks :Ad Views :