Dosta Veda Sözleri

Dosta Veda Sözleri Dost demek hayattan bunaldığınız zaman soluğu yanınızda aldığınız kişi demektir. Dosta Veda Sözleri demek, zor zamanlarınızda sizlere destek olan kişidir. Dost demek en güzel zamanlarınızı birlikte geçirdiğiniz kişidir. Dost, hayatın her anında yanınızda olan kişidir. Çoğu zaman zor zamanlarınızda ilk aradığınız kişi, çoğu zaman en mutlu anlarınızı paylaştığınız kişidir. Ancak gerek şehirler, gerekse de hayat sizi ayrılığa sürükleyebilir. Dosta Veda Sözleri ile dostunuza mesajlar atabilir ve onlara en güzel cümlelerinizle veda edebilirsiniz. Dosta veda sözleri, dostunuzun sizler için ne kadar önemli olduğunu gösteren ve her bir cümlesi özenle seçilmiş mesajlardır. Dostunuza veda ederken Dosta Veda Sözleri kullanarak onlara güzel ve unutulmaz bir şekilde veda edebilirsiniz. Sözler şu şekildedir.

Dosta Veda Sözleri

Dosta Veda Sözleri

Yediğimiz içtiğimiz hiçbir şey ayrı gitmezdi, ellerimi uzatsam sen tutardın, seni özlesem 5 dakika sonra yanına gelirdim. Şimdi hayat bizi zorunlu ayrılığa sürüklüyor. Dosta Veda Sözleri , sadece şehirlerimizi ayırıyor geriye kalan her şey aynı. Seni seviyorum dostum mesafeler bize engel olamaz.

Dile kolay gelen her şey kalbe o kadar zor geliyor ki. Bu canımı acıtan vedayı mesaj ile gerçekleştirmek çok kolay ancak yüz yüze geldiğimiz zaman veda çok zor gelecek.

Hayatımın en güzel zamanlarını birlikte geçirdiğim sevgili dostum; ne zaman sana ihtiyacım olsa hep yanımdaydın, ne zaman ağız dolusu gülsem, mutlu olsam sen benden daha çok mutlu olurdun. Şimdi hayat yollarımız bizi koparsa da ben her daim senin yanındayım kendine iyi bak dostum.

Birlikte büyüdüğüm güzel insan her ilk duyguyu birlikte yaşadık, birlikte oyunlar oynar, birlikte okula gider öğrenirdir. Büyüdük, kocaman olduk ve hayatı öğrendik. Şimdi ben hayatımın kalanını başka bir yerde devam ediyorum. Farklı yerde, farklı şehirde de bir kapın olduğunu hiç unutma seni çok seviyorum güzel dostum.

Dostluğunun kıymetini hep bilirdim ama farklı bir yere gitmenin getirdiği duygusallık ile dostluğunun kıymetini daha çok anladım. Mesafeler bizi ayırsa da kalplerimiz hep bir sevgimiz hep baki kalacak. Hayatının her alanında yine yanında olacağım.

Kendini yalnız hissettiğin zaman her ne kadar bir mesajınla yanına koşamayacak olsam da her zaman bir telefon kadar uzağında olacağım. Beni istediğin her an arayabilir, aynı beraber olduğumuzda olduğu gibi saatlerce sohbet edeceğiz.

Ayrılık sadece sözler olur. Ne kalp birbirinden ayrılır ne de sevgi bağları. Bizim ayrılığımız sadece yol ayrılığı ve değişen tek şey rakamlar. Aramızda ki kilometre rakamları değişse de aramızda ki bu güçlü kardeşlik bağı hiç kopmayacak. Seni seviyorum güzel dostum kendine çok iyi bak.

Yeter ki kalplerimizin birliği bozulmasın. O yollarda biter, mesafelerde aşılır. Bu beden sonsuza dek seninle olacak canım dostum seni çok ama çok seviyorum.

Elveda Sözleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.