Dini Günaydın Mesajları

Dini Günaydın Mesajları Günün güzel başlaması için günaydın mesajları oldukça önemli bir yere sahiptir. Dini günaydın Dini Günaydın Mesajları ise iletişimde olduğunuz bütün insanlara günün güzel başlaması ile ilgili iletmek istediğiniz mesajları ileten bir aracı olabilir. Dini Günaydın Mesajları  tercihi yapacağınız anlamlı, herkesle iletişim halinde olmanızı sağlayacak güzel mesajlar olmalıdır. Dini Günaydın Mesajları araştırmalarınız da farklı bir sürü seçenek bulabilirsiniz. Fakat hem güne güzel başlama ile ilgili mesajın iletilebildiği hem de bunun dini içerikle bezenmiş oldu Mesaj türleri bulmak daha da bir önemlidir. Bu mesajlar ile insanların kalplerine dokunabilirsiniz. Onların günlerinin güzel başlamasına katkı sağlayabilirsiniz. Dini günaydın mesajları seçerken duyguların doğru ve gerçek bir şekilde ifade edildiği mesajları bulabilmeniz önemlidir.

Dini Günaydın Mesajları

Dini Günaydın Mesajları

Gün, gönlü güzel ve kötülüğe yer olmayanlara aydın olsun. Sabahın hayrını bilenlere selam olsun.

Rabbime şükürler olsun ki, seni sabahımı aydınlatacak kandil kıldı. Duam herkesin senin gibi kandili olsun.

Bizleri gecenin karanlığından, sabahın aydınlığına çıkaran, her türlü övgüye layık olan Allah ‘tır.

Sen ki sabah doğan sıcacık güneş gibisin. Tüm hayırlar ve güzellikler senin olsun.

Ey Rabbim! Bugün de gözlerime ışık verdiğin için sana şükürler olsun.

Her daim duam da her anımda kalbimdesin. İsterim ki, her göz açışım da karşımda olasın. Sabahın hayrolsun.

Huzur, her sabah seni yanımda bulmaktır. Bana huzur bahşeden, seni bana hediye eden rabbim ömrümüzü bereketli kılsın. Sabahımız hayırla dolsun.

Yusuf as kuyuya atıldığında canı acımış ve Allah ‘ tan yardım istemiştir. Sabah olunca ağrıları hafifleyince : “Allah’ım! Gece acı çeken tüm kullarının acılarını sabah olunca acılarını dindir.” diye dua etmiştir. Şimdi bende senin için tüm dertlerinin, günün doğumuyla beraber hafiflemesini istiyorum. Günün aydın olsun.

Allah, gün doğmadan önceki vakti kendisi için ayırarak, sabah namazını güneş doğmadan kılmayı emretmiştir ki, güneş doğduktan sonraki vakitleri insan kendi geçimine ayırsın. Sabahın bol ve helal rızıklar getirsin.

Düne dair tüm kırgınlık ve incinmişlikleri hafifleten Allah, bugünümüzü bereketli kılsın. Hayırlı sabahlar.

Sabaha uyandığında, dostlarının varlığını hissetmek en güzel huzur olmalı. Selam dost kalabilenlere olsun. Sabahın nurla dolsun.

Uyanıp pencereyi açtığımda ve derin bir nefes alarak temiz havayı içime çektiğimde tek hissettiğim şey, bana bu fırsatı verene teşekkür borcunda olduğumdur. Sabahımız huzurlara gebe olsun.

Başıma gelen ve gelecek olan her şeyin, Allah ‘ın rahmet ve merhametinden geçerek bana ulaşacağını bilmek, içimden yarına dair olan tüm korkuları alıyor. Tüm korkulardan uzak, tüm güzelliklere ve hayırlara yakın olmak temennisiyle. Hayırlı sabahlar.

Yeni güne Allah’ ın adıyla başlarım. Gıyabında duayla kaim olduğumu unutmayasın. Sabahın hayrola.

Hayırlı Sabahlar

Yine her sabah olduğu gibi, bu sabahta inanıyorum ki; duandayım, gönlündeyim. Seni hayatıma dâhil edene binlerce şükür olsun. Günün aydın olsun.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.