Değerli Sevgi Mesajları

Değerli Sevgi Mesajları İnsanlar sevdiği kişilere ve eşyalara değer verir. Değer yargıları gelişmiş olan insanlar karşısındakine nasıl davranması ve nasıl yaklaşması gerektiğini bilir ve ona gre hareket eder. Karşıdakine tutum ve davranışlarımız ona değer verdiğimizin bir kanıtı olabilir. Bazen söylemlerle bazen hal ve hareketlerle bazen de küçük Değerli Sevgi Mesajları ile ona ne denli değer verdiğimizi gösterebiliriz. Ne kadar değer verirsen o kadar değer görürsün diye kalıplaşmış bir cümleyle karşımızdakine yaklaşırız ve hep ilk değeri karşıdakinin vermesini bekleriz. Karşıdakinin bize verdiği değere karşılık bizde ona aynı şekilde yaklaşırız. Uzak yakın ayırt etmeyen bu değer yakında varlığıyla uzakta attığı Değerli Sevgi Mesajları ile bize yansıtılır.

Değerli Sevgi Mesajları

Değerli Sevgi Mesajları

Herkesin gözünde bir değerin vardır sakın bunu kaybetme. Küçücük dünyamda sana verdiğim değere paha biçilemez. Güzel bakarsan hep güzel görürsün. Verdiğinin karşılığını elbet alırsın. Bugün sen iyilik yaparsın yarın misliyle sana döner.

Unutma sen benim için daima en değerli varlıksın. Bir çiçek bile değer görünce açar. Senden güzel çiçek bulup sana alamadım.

Baktıkça kayboluyorum bakmadıkça yokluğunun ne demek olduğunu. Bekliyorum çünkü en güzeli sabretmekten sonra olur. Baksana gözlerimin içine seni görünce nasıl gülüyor. Her canlı değer verilmeyi hak eder. Seni kaybedince değerini anlarlar.

İnsanlara değer verip aynı değeri görmek bu duygu tarif edilemez. Bana verdiğin değerle yeniden tutunuyorum hayata yeniden var oluyorum.

Kapına çiçekle bir not bıraktım gülümseyince çok güzel oluyorsun diye. Benim evrendeki en değerli varlığım. Varlığın şükür sebebi hep yanımda kal.

Değersiz hissettiren insanlar sizi üzer uzak durun. Sana baktıkça iyi ki benimsin diyorum. Çiçeklerde insanlar gibi yeterli değeri görmeyince küsüyorlar. Bak bana  bak kaç parçasın bende toplayınca sığdıramıyorum seni küçük dünyama.

Ben sen ve senli hayallerim. Fotoğraflarını açıp açıp inceliyorum bu nasıl bir şans diyorum kendi kendime. Uzaktan bir sesine bile mağlup oluyorum.

Güzel gözlerine şiirler yazdığım. Gönül gözüyle bakıyorum ben sana öyle saf öyle temiz. Uçsuz bucaksız bir sevgi işte bendeki. Değerlisin benim için hep böyle kal.

Nasıl sevdiysem öyle değer verdim. Bütün geçmişi silemem ama artık geçmişimin de geleceğimin de sen olmasını istiyorum. Bazı sözler vardır ya hani süslü süslü kurarsın ben beceremem öyle şeyleri bir bakışımla sana anlatabilirim ama her şeyi.

Uzadıkça uzuyor arttıkça artıyor ve ben seninle beraber büyüyüp gelişiyorum. Yanımda dur ben her zorluğun üstesinden geleceğimize inanıyorum.

Facebok Sayfamıza Desteklerinizi Bekliyoruz

Sen ve ben gerisi hallolur elbet. Benim en kıymetlim dünüm bugünüm yarınım. Karanlıkta kaldığında söyle çaresizlik içinde olduğunda söyle ben hep yanında olacağım. Değerin hiç eksilmedi bende sen yine aynısın hapsettiğim kalbimde.

İyi Dilek Mesajları

Yalnızlıktan korkan insanlar değerin ne demek olduğunu bilmez işte ben seninle öğrendim. En kıymetlim biriciğim onlarca sayfalara anlata anlata bitiremediğim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.