Çok özel aşk sözleri engüzel sözler ve mesajlar.

Dedeler İçin Doğum Günü Mesajları

0

Hatırlanma duygusunun çok daha yoğun olarak yaşanması pek muhtemel kişilerinden olan dedeler doğum günü mesajları alma noktasında önemli olmaktadır. Torundan dedeye gelecek tebrik ya da hatırlanmayı ortaya koyacak kısa mesajlar her zaman için anlamlı olurken farklı telefon uygulamaları üzerinden de gönderim yapılabilmektedir. Bununla birlikte dedeler doğum günü mesajlarıfarklı şekillerde paylaşılmaktadır. Aşağıda özgün ve etkileyici anlamda en iyiler arasında bulunan birbirinden farklı dedeler doğum günü mesajları bulunmaktadır. Sizlerde dedelerinize unutulmadığını göstererek doğum günlerini kutlayabilir, uzaklarda olunmasına karşın her zaman kalbinizde olduğunu gösterebilirsiniz.

Gül kokulu öpücüklerimle birlikte sevgimi de gönderiyorum canım dedem. Doğum gününü kutlar, sağlıklı bir ömür geçirmeni dilerim.

Şefkatinle büyüttüğün torunundan doğum günü sürprizi geldi sana. Doğum günün kutlu olsun biricik dedem.

Nice yaşlara sağlıklı bir şekilde girmen dileğiyle doğum gününü kutlarım canım dedem.

Yıllarca benim gibi haylaz bir toruna baktığın için sonsuz teşekkür eder, mutlu yıllar dilerim canım dedem.

Her ne kadar yaşlansan da beyaz sakallı, tontiş dedeciğimsin sen benim. Nice senelere sağlıkla erişmen arzusuyla.

Hayatıma kattığın tüm güzelliklerden dolayı her zaman kalbimin en nadide yerinde sen varsın canım dedeciğim. Her zaman yanımda olduğun için çok teşekkür eder, mutluluklar içinde nice senelere derim.

Yıllar içinde yılların eskitemediği nadir insanlardan biri oldun. Her zaman yanımda bir destekçi gibi durdun. Sahipsiz olmadığımı bana gösteren canım dedem, doğum gününü tüm kalbimle kutlarım.

Her ne kadar çok uzak mesafelerde olsam da doğum gününü unutacak kadar bunamadım. Canım dedeciğim, mutlu yıllar diliyorum.

Öğrettiklerinle ve yaptıklarınla daima bana yol gösteren canım dedem, doğum günün kutlu olsun.

Her zorluk karşısında imdadıma yetişen biricik dedem, senin gibi bir dedeye sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumun farkındayım. Doğum gününde yanında olamasam da tebrik eder, pastanı üflemeden önce dilediğin tüm dileklerinin kabul olmasını arzu ederim.

Sahip olduklarınla kurduğun hayatımda desteklerin için minnettarım. En güzel günlerin senin olmasını temenni ederek ak saçlarınla doğum gününü kutlarım bir tanecik dedem.

Yanında olamayan hayırsız torunların için dualarını eksik etmeyeceğini biliyorum. Ak saçlı, gül yüzlü bir tanecik sevgili dedem, doğum günün kutlu olsun.

Sağlıklı ve huzurlu bir yıl geçirmeni arzu eder, doğum gününü canı gönülden tebrik ederim sevgili dedem.

Hayatımın en güzel varlığı olduğunu sakın unutma. Senin gibi bir dedeye sahip olduğum içinde her zaman gurur duyduğumu sakın unutma. Mumları üflerken ve dileklerde bulunurken bizleri de sakın unutma.

Hayatın boyunca yaşadığın tüm zorlukların artık arkada kalmasını temenni ederek yeni yaşını kutlarım sevgili dedeciğim. Senin varlığından aldığımız güçle bugünlere geldiğimizi de hiçbir zaman unutmuyoruz.

Ailemizin biricik dedesi, doğum günün kutlu, yeni yaşın mutluluk olsun. Gül yüzünden tebessüm eksik olmasın.

Doğum gününle birlikte yeni yaşında hiçbir sorunla karşılaşmamam dileğiyle iyi ki doğdun canım dedem.

Allah her şeyi gönlüne göre versin sevgili dedem. Doğum gününü kutlar, sağlıklar ve esenlikler dilerim.

Yılların diz çöktüremediği nadir insanlardan olan sevgili dedeciğim, doğum gününü kutlarım. En yakın zamanda bir araya gelerek yeni yaşını görüşmek dileğiyle.

Dedelerin en tebessüm edeni, doğum günün kutlu olsun. Hayatının son anına kadar hep sağlıklı, mutlu ve güler yüzlü olursun umarım.

Tüm güçlüklere rağmen her zaman dimdik duran biricik dedeciğim, bizlere çok güzel bir örnek olduğun için teşekkür eder, yeni yaş gününü tüm kalbimizle kutlarız.

Anneanneye Doğum Günü Mesajları 

Hayatın en güzel anlamlarından olan canım dedeciğim, bizlerin ağlamaması için elinden geleni yaptığın o günleri asla aklımızdan çıkarmadık. Doğum gününü içtenlikle kutlar, barış dolu dünyada ak saçlarınla gülmeni umarız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.