Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dayıya Doğum Günü Mesajları Akrabalar arasında birçok kere en çok sevilen olmakla birlikte annelerimizin kardeşleri olmalarından ötürü yakın olan dayıya doğum günü mesajlarıçeşitli şekillerde gönderilebilmektedir. Duygu yüklü olmakla birlikte mizahi öğelerin olması da mümkün olan bu mesajlarda farklı bir anlatım söz konusu olabilmektedir. Bununla birlikte kısa mesaj veya telefon uygulamaları dışında Facebook gibi sosyal medya platformları üzerinden de paylaşımlar yapılabilmektedir.Dayıya Doğum Günü Mesajları En özel günlerden bir tanesi olan doğum günlerinin hatırlandığını göstermek gerekli olmakla birlikte etkileyici dayıya doğum günü mesajları da çok daha dikkat çekici olmaktadır. Dayıya Doğum Günü Mesajları Dayıların mutlu edilmesi için yeterli olan bu mesajların atılabilmesi için aşağıda özgün ve etkili anlatıma sahip çeşitli dayıya doğum günü mesajları bulunmaktadır.

Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dayıya Doğum Günü Mesajları

Hayatının en kötü zamanlarından geçsen de doğum günün kutlu olsun canım dayım.

Anne yarısı olsan da saçlarına bugün aklar düşer sevgili dayım. Doğum gününü kutlar, ak saçlı bir dayı istemediğimi bildiririm.

Hayatının en kötü günü doğum günün kadar güzel olsun canım dayım. Nice güzel ve sağlıklı günlere erişmen temennisiyle.

Her ne kadar çok uzaklarda olsam da bol gülücüklü bir doğum günü geçirmeni arzu ederim. İyi ki senin gibi bir dayım var ve iyi ki doğdun.

Tanıdığım en tatlı dayı olduğun için teşekkür eder, bir yaş gününü daha kutlarım.

En kötü günlerimde dahi moral vererek bana destek olduğun için teşekkür eder, doğum gününü kalpten kutların sevgili dayım.

Kocaman gözlüklerinle bana baktığın o günleri asla unutamam. Doğum günün kutlu olsun dayıların en faydalı olanı.

Kalbimde ve aklımda olduğun için doğum gününü unutacak değilim, iyi ki doğdun sevgili dayım.

Her zaman dedim ve yine diyorum; iyi ki büyük annem seni doğurmuş dayıcığım.

Daha pastanı üflemeden tüm arzularının gerçekleşmesini dileyerek doğum gününü kutlarım canım dayım.

Annemden sonra bizlere destek olduğun için teşekkür eder, ailenle huzurlu ve mutlu bir yıl daha geçirmeni temenni ederim canım dayım.

Her ne kadar komikliklerinle bizleri güldürmeyi başaramasan da doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

Kilometrelerce uzakta olsan da senin gibi bir dayının doğum gününü unutacak değilim sonuçta. Nice güzel senelere sağlıkla erişmen dileğiyle.

Zorlu süreçlerden sonra tekrar aramıza döndüğün için teşekkür eder, doğum gününü kutlarım canım dayım.

Senin gibi bir dayım olduğu için her zaman dua ediyorum Allah’a. Sakın, doğum gününü unutacağımı bekleme. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın.

Ormanlar içinde tek başıma kaldığım zamanlarda dahi yanımda olan canım dayım, doğum günün kutlu olsun.

Kelimelerin kifayetsiz kaldığı zamanlardan bir tanesini yaşıyorum. Kalbimin en derin yerlerinde sen varsın ve hiçbir zaman unutulmayacaksın. Doğum günün kutlu olsun yürekli dayım.

Okyanuslar aşıp yanına gelemesem de yüreğimden kopan tüm armağanlar senin olsun. Güzellikler için bir güzel yıl daha geçirmen temennisiyle doğum günün kutlu olsun canım dayım.

Annemden sonra bizlere sahip çıkarak her türlü fedakarlığı yaptığın için sana minnettarım. Bugünlere senin sayende geldiğimi bir an bile unutmadım dayım. Doğum günün kutlu olsun.

Rengarenk ve tatlı bir hayatının başlangıcı olan doğum günün kutlu olsun. Umarım ailenle çok daha huzurlu, sakin ve sevinç içinde bir zaman geçirirsin dayıcığım.

Her zaman yanında olamasam da kalbinde yer aldığımı biliyorum. Nice mutlu senelere birlikte girmek dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sahip olmak istediklerinin bu yıl gerçekleşmesi ümidiyle doğum günün kutlu olsun sevgili dayım.

Hala İçin Doğum Günü Mesajları

Sağlığına kavuştuğun bir yıl geçirmeni temenni ederek doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım canım dayım.

Teyzeye Doğum Günü Mesajları 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.